Новини

20 вересня 2019, 17:56

Засідання Верховної Ради

докладніше
20 вересня 2019, 17:40

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про внесення змін до Митного кодексу щодо захисту прав інтелектуальної власності під час переміщення товарів через митний кордон України

докладніше
20 вересня 2019, 17:27

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про зміни до законодавства щодо застосування Збройними Силами України та Державною спецслужбою транспорту бойової техніки, зброї та спецзасобів в особливий період

докладніше
20 вересня 2019, 17:15

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про оборону України» щодо організації оборони держави»

докладніше
20 вересня 2019, 17:10

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні»

докладніше
20 вересня 2019, 16:58

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про внесення змін до Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу»

докладніше
20 вересня 2019, 16:45

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про державну підтримку кінематографії в Україні»

докладніше
20 вересня 2019, 16:37

Проведено установче засідання Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській Асамблеї Ради Європи

докладніше
20 вересня 2019, 16:35

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг»

докладніше
20 вересня 2019, 16:10

У Верховній Раді відбулося перше засідання Книжкового клубу «Саміт з книгою»

докладніше
20 вересня 2019, 16:00

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді ухвалити в цілому зміни до Закону України "Про оборону України"

докладніше
20 вересня 2019, 15:58

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг»

докладніше
20 вересня 2019, 15:30

Комітет з питань інтеграції України з Євросоюзом визнав низку законопроектів такими, що за своєю метою відповідають цілям Угоди про асоціацію, проте потребують доопрацювання з метою комплексного врахуванням норм Конвенції ООН проти корупції

докладніше
20 вересня 2019, 14:30

21 вересня буде проведено благодійний турнір з футболу «Кубок Верховної Ради України IX скликання»

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
16 січня 2007, 13:49

Голова Верховної Ради України О.Мороз вручив великій групі працівників народного господарства державні нагороди та нагороди Верховної Ради України

Голова Верховної Ради України Олександр Мороз у вівторок, 16 січня, вручив великій групі працівників народного господарства державні нагороди та нагороди Верховної Ради України, відзнаки заслуженого працівника галузей української економіки, цінні подарунки.

Зокрема, «за вагомий особистий внесок у розбудову незалежної держави, досягнення у роботі, високий професіоналізм, сумлінну працю» Указом Президента України нагороджено окремих народних депутатів України та працівників Апарату Верховної Ради України. Зокрема, О.Мороз вручив Ордени Княгині Ольги ІІІ ступеня народному депутату Верховної Ради України І скликання Валентині Єщенко та колишньому завідувачу Секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики Людмилі Ночвай.

Відзнаку Почесного звання «Заслужений працівник соціальної сфери України» Голова Верховної Ради України вручив Миколі Біденку.

Почесною грамотою Верховної Ради України нагороджено 20 працівників народного господарства. Як зазначив О.Мороз, їх нагороджено «за заслуги перед українським народом у сприянні становленню незалежної держави, здійсненню заходів щодо забезпечення прав і свобод громадян, розвитку демократії, парламентаризму, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм».

О.Мороз також нагородив Грамотою Верховної Ради України понад 70 працівників народного господарства та колектив Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана.

Три працівники отримали відзнаки Верховної Ради України та ще 12 -  цінні подарунки  від Голови Верховної Ради України.

Звертаючись до нагороджених, О.Мороз наголосив, що «попереду у нас багато перетворень, і багато чого залежатиме від того, як швидко ми здійснимо ці перетворення». Він закликав присутніх дотримуватися «соціального оптимізму» та, прямуючи шляхом євроінтеграції, «наводити у своїй державі такий високий порядок, як і в країнах Європи».