Новини

01 червня 2020, 17:11

Комітет з питань антикорупційної політики розглянув ряд законопроектів на предмет відповідності антикорупційному законодавству

докладніше
01 червня 2020, 13:56

Держава та Верховна Рада будуть повертатися до нормального режиму роботи, - Дмитро Разумков

докладніше
01 червня 2020, 12:35

Руслан Стефанчук: Законопроект «Про всеукраїнський референдум» може бути внесений до Верховної Ради на цьому тижні

докладніше
01 червня 2020, 12:21

Засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп) (відео)

докладніше
01 червня 2020, 09:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня захисту дітей

докладніше
29 травня 2020, 17:00

У парламенті опрацьовують моделі створення дослідницької служби

докладніше
29 травня 2020, 16:30

У Верховній Раді розроблятимуть модель оцінки ефективності застосування законодавства

докладніше
29 травня 2020, 12:00

В Освітньому центрі Верховної Ради України відбудеться парламентська онлайн-конференція з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

докладніше
29 травня 2020, 11:00

У Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики відбулася робоча зустріч щодо функціонування державних кіностудій «Укркінохроніка» та «Національна кінематека України»

докладніше
29 травня 2020, 10:03

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон, направлений на підвищення спроможності системи охорони здоров’я України протидіяти поширенню коронавірусної хвороби

докладніше
28 травня 2020, 16:30

У Верховній Раді України вдосконалюють планування законопроектної роботи

докладніше
28 травня 2020, 15:27

Україну та Австрію ще більше зблизив гуманітарний коридор, - віцеспікерка Олена Кондратюк

докладніше
28 травня 2020, 15:22

Книжки Парламентського видавництва стали лауреатами III Всеукраїнського бібліотечного «Біографічного рейтингу»

докладніше
28 травня 2020, 12:30

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо соціального захисту населення в період карантину, пов’язаного з запобіганням виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
26 жовтня 2006, 12:55

Голова Верховної Ради України О.Мороз взяв участь у зустрічі з учасниками Програми "Помічник Голови Комітету Верховної Ради України" (інтернами)

У четвер, 26 жовтня, Голова Верховної Ради України Олександр Мороз взяв участь у зустрічі з учасниками Програми «Помічник Голови Комітету Верховної Ради України» (інтернами), яка здійснюється у рамках Програми сприяння парламенту України.

У зустрічі також взяли участь Керівник Апарату Верховної Ради України Валентин Зайчук, керівники та координатори Програми сприяння парламенту України.

О.Мороз привітав учасників Програми, які починають своє стажування у Верховній Раді України, і висловив сподівання, що ця робота принесе користь їм особисто та Верховній Раді України.

Він відзначив, що за час існування Програми ніколи не було так, «коли б до Верховної Ради потрапляли випадкові люди», а відбір учасників завжди здійснювався за їх знаннями. О.Мороз підкреслив важливість того, що молоді люди, які стали учасниками Програми, отримали можливість ознайомитись із процесом законотворення. Він закликав «брати на себе сміливість за прийняття рішень», відстоювати свою точку зору, пропонувати рішення.

О.Мороз також звернув увагу учасників Програми на необхідність вивчати європейський досвід з огляду на європейські перспективи України.

Звертаючись до присутніх, він наголосив, що сьогодні Україна перебуває на особливому етапі свого розвитку реформуванні системи влади. «Сумніви щодо доцільності політреформи, розмови навколо цього це від лукавого», - сказав О.Мороз. «Я переконаний, ми повинні цей шлях пройти, чим швидше, тим це буде корисніше для держави», - підкреслив він.

Голова Верховної Ради України також висловив переконання, що ревізії політреформи не відбудеться. «Я вірю, ми не допустимо ревізії політреформи. Ми зробимо владу залежною від людей», - наголосив він. «Коли влада буде підконтрольною, не буде чиновницького свавілля, яке існує зараз», - переконаний О.Мороз.

Від імені Верховної Ради України, від імені її Апарату він пообіцяв всіляку підтримку молодим фахівцям, які розпочинають стажування по Програмі. «Я переконаний, що ви займете своє місце у суспільстві», - сказав О.Мороз.

Учасників Програми також привітав Керівник Апарату Верховної Ради України Валентин Зайчук, закликавши їх не лінуватись здобувати нові знання. «Кожна людина, яка не лінується, вона досягає мети», - сказав він.

О.Мороз вручив інтернам посвідчення учасника Програми «Помічник Голови Комітету Верховної Ради України».

* * *