Новини

25 жовтня 2020, 10:39

Важливо, аби місцева влада розуміла, що відповідатиме за свої вчинки та обіцянки, - Дмитро Разумков

докладніше
24 жовтня 2020, 09:00

Чи стане Парламент прикладом для покоління рівності? (Спільна стаття Дафіни Ґерчевої, Постійної представниці Програми розвитку ООН в Україні та Заступниці Голови Верховної Ради України Олени Кондратюк)

докладніше
24 жовтня 2020, 08:00

24 жовтня світ відзначає Міжнародний день Організації Об’єднаних Націй

докладніше
24 жовтня 2020, 07:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди 75-ї річниці створення ООН

докладніше
23 жовтня 2020, 16:48

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано закон щодо державної підтримки сфери культури, креативних індустрій, туризму, малого та середнього бізнесу у зв’язку з дією обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням COVID-19

докладніше
23 жовтня 2020, 13:30

Віртуальну книжкову виставку до Міжнародного дня Організації Об’єднаних Націй відкрито у парламентській бібліотеці

докладніше
23 жовтня 2020, 12:00

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков візьме участь у голосуванні на місцевих виборах

докладніше
23 жовтня 2020, 11:00

Правда має стати зброєю відповідальних лідерів у боротьбі за нові чесні відносини в усьому світі, та передусім в Європі, - виступ Заступниці Голови Верховної Ради Олени Кондратюк на Спеціальному Київському Безпековому Форумі

докладніше
23 жовтня 2020, 09:59

Огляд головних тем «Голосу України» від 23 жовтня

докладніше
23 жовтня 2020, 09:45

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики до 6 листопада приймає пропозиції щодо відзначення пам’ятних дат та ювілеїв у 2021 році

докладніше
22 жовтня 2020, 16:56

У Комітеті з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та АР Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин розглянули проблемні питання надання гуманітарної допомоги у кризових ситуаціях (відео)

докладніше
22 жовтня 2020, 12:00

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення по 2 листопада проводить прийом документів від ГО для обрання членів Наглядової ради НСТУ у сферах освіти та науки, забезпечення прав нацменшин, захисту інтересів дітей і молоді, творчій сфері, захисту прав осіб з особливими потребами

докладніше
22 жовтня 2020, 10:10

Огляд головних тем «Голосу України» від 22 жовтня

докладніше
22 жовтня 2020, 09:55

Члени Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування взяли участь у засіданні Секторальної робочої групи "Децентралізація та регіональний розвиток"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
28 липня 2012, 15:28

 Прес-служба 

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин працює над проектом листа Президентові України з приводу «мовного закону»

 

Голова Верховної Ради України  Володимир Литвин працює над проектом листа Президентові України з викладенням свого бачення ризиків, пов’язаних із запровадженням «мовного закону» у нинішній редакції.

        Про це В.Литвин повідомив у суботу  у місті Новоград-Волинському Житомирської області, відповідаючи на запитання журналістів.

        Керівник парламенту також повідомив, що відповідно до ст.131 «Регламенту Верховної Ради України»  він запропонував внести зміни і уточнення до цього закону. «Якби  Верховна Рада  поставилася до них схвально, то абсолютна більшість проблем, які викликають  нарікання і складну суспільну реакцію, було б знято»,- заявив В.Литвин. «Я робив і роблю більше, ніж у моїх силах,- сказав він. – Все інше залежатиме від того, як Верховна Рада поставиться до цієї проблеми».

        Керівник парламенту нагадав, що пропозицію про скликання позачергової сесії парламенту було внесено відповідно до Регламенту 157 народними депутатами. Порядком денним сесії, за його словами, зокрема, передбачається розгляд проектів постанов щодо скасування прийнятих раніше рішень  у вигляді законів, у тому числі, і чотирьох проектів постанов стосовно «мовної тематики».

        В.Литвин повідомив, що відповідно до процедури він відкриє засідання парламенту, а далі, оскільки, першим розглядатиметься кадрове питання, засідання вестиме або один із заступників Голови Верховної Ради України, або парламент може обрати на час розгляду цього питання головуючого з числа народних депутатів.