Новини

27 січня 2022, 18:00

Верховна Рада щиро вдячна Сейму Польщі за ухвалення резолюції на підтримку України, - Заступниця Голови Парламенту Олена Кондратюк

докладніше
27 січня 2022, 17:30

Комітет з прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській обл. та АР Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин рекомендує прийняти у другому читанні та в цілому законопроект про забезпечення прав та свобод внутрішньо переміщених осіб (відео)

докладніше
27 січня 2022, 16:45

Комітет з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо удосконалення надання медичної допомоги

докладніше
27 січня 2022, 16:00

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше
27 січня 2022, 14:59

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
27 січня 2022, 14:39

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про нафту і газ" щодо визначення критичних сховищ газу та критичних магістральних трубопроводів транспортування газу"

докладніше
27 січня 2022, 14:14

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення порядку розроблення, прийняття та впровадження авіаційних правил України"

докладніше
27 січня 2022, 14:10

Комітет з питань інтеграції України до ЄС підтримав ратифікацію Угод з ЄІБ про кредити на ремонт доріг та модернізацію міського транспорту

докладніше
27 січня 2022, 14:04

Прийнято Закон "Про ратифікацію Рамкової угоди між Урядом України та Урядом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії щодо офіційної кредитної підтримки розвитку спроможностей Військово-Морських Сил Збройних Сил України"

докладніше
27 січня 2022, 13:49

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення завдань та основ підготовки і ведення національного спротиву"

докладніше
27 січня 2022, 13:30

Руслан Стефанчук: Парламент не зупиняє свою роботу, а лише змінює черговість пленарних тижнів

докладніше
27 січня 2022, 13:07

Прийнято Постанову "Про календарний план проведення сьомої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання"

докладніше
27 січня 2022, 12:50

Звернення Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту

докладніше
27 січня 2022, 11:38

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
07 жовтня 2021, 11:28

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Дмитро Разумков: Парламент має залишатися суб’єктною інституцією

 

Верховна Рада України повинна залишатися суб’єктною інституцією. Про це заявив Голова українського Парламенту Дмитро Разумков під час виступу на пленарному засіданні.

«За будь-яких штормів та буревіїв український Парламент повинен залишатися запобіжником, яким він був у нашій історії, та точкою рівноваги та балансу. Це буде залежати від кожного із вас», – сказав він.

Дмитро Разумков наголосив на важливості збереження суб’єктності українського Парламенту в майбутньому. «Незалежно від того, хто є Головою Верховної Ради України, Парламент повинен залишатися суб’єктною інституцією. Суб’єктною! Інакше це шлях до втрати демократії, узурпації влади та втрати парламентаризму. Будь ласка, пам’ятайте про це», – сказав він, звертаючись до народних депутатів.

Голова Верховної Ради зазначив, що у кожного члена Парламенту є персональна відповідальність за те, якою буде Україна в майбутньому.

«Я ніколи не плив за течією. У 2019 році я цього не робив. І сьогодні робити не буду. Жодна посада не вартує самоповаги, гідності, а головне – вона не вартує довіри людей», – підкреслив він.

«Мої принципи не змінилися, мої цінності такі самі як були, бажання та сили довести людям, що вони помилилися не у всіх також є. Упевнений, що і в цій залі таких людей буде вистачати», – наголосив Дмитро Разумков.