Новини

07 грудня 2021, 19:09

Руслан Стефанчук підписав закон «Про службу військового капеланства»

докладніше
07 грудня 2021, 19:00

Руслан Стефанчук: Спільно з Литвою ми пліч-о-пліч працюємо над тим, щоб наш регіон був регіоном стабільності й безпеки

докладніше
07 грудня 2021, 16:18

Руслан Стефанчук: Парламент і надалі активно працюватиме для забезпечення балансу інтересів громадянина, громад і держави

докладніше
07 грудня 2021, 16:02

У Верховній Раді України відбулися урочисті заходи до Дня місцевого самоврядування (відео)

докладніше
07 грудня 2021, 15:36

Олександр Корнієнко привітав представників місцевого самоврядування

докладніше
07 грудня 2021, 13:25

Привітання Голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрія Клочка з нагоди Дня місцевого самоврядування

докладніше
07 грудня 2021, 13:04

Привітання Першого заступника Голови Верховної Ради України Олександра Корнієнка з Днем місцевого самоврядування

докладніше
07 грудня 2021, 10:01

Огляд головних тем «Голосу України» від 7 грудня

докладніше
07 грудня 2021, 08:01

Вітання Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука з Днем місцевого самоврядування!

докладніше
06 грудня 2021, 19:48

Олександр Корнієнко: Оборона, молодь, цифровізація – ключові пріоритети нашої держави

докладніше
06 грудня 2021, 15:44

Руслан Стефанчук: Безпекова ситуація в регіоні вимагає підвищеної уваги та скоординованих дій парламентів України та Литви

докладніше
06 грудня 2021, 15:22

За результатами ХІ сесії Міжпарламентської асамблеї України, Литви та Польщі підписано підсумковий документ

докладніше
06 грудня 2021, 15:14

Комітет з питань молоді і спорту розглянув стан виконання Постанови Верховної Ради України «Про проголошення Дня шахів в Україні»

докладніше
06 грудня 2021, 13:31

Олександр Корнієнко: Робитимемо все, аби захисники України мали достойні зарплати

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
22 вересня 2021, 15:34

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Руслан Стефанчук: До проведення 23-ого саміту Україна-ЄС плануємо ініціювати одно-два позачергові засідання для розгляду законопроєктів у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції

 

До проведення 23-го саміту Україна-ЄС, який запланований на 12 жовтня 2021 року, можуть бути ініційовані одно або два позачергові засідання Парламенту України для розгляду законопроєктів у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції. Про це зазначив Перший заступник Голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук під час засідання Комісії з питань координації виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

За його словами, наразі майже 40 проєктів законів у сферах європейської та євроатлантичної інтеграції потребують першочергового розгляду. Верховною Радою України вже прийнято 11 євроінтеграційних законопроєктів. Розгляд трьох законопроєктів заплановано на цьому пленарному тижні та ще як мінімум три на наступному пленарному тижні.

«На цьому пленарному тижні заплановано розгляд законопроєктів «Про адміністративну процедуру», «Про внесення змін до адміністративного та кримінального законодавства щодо запровадження діяльності Бюро економічної безпеки України», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання діяльності фермерських господарств». На наступному пленарному тижні Парламент України має розглянути як мінімум три законопроєкти: «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо розширення повноважень приватних виконавців на примусове виконання постанов про накладення штрафу за порушення митних правил», «Про антидопінгову діяльність у спорті» та «Про внесення змін до законів України «Про охорону прав на сорти рослин» та «Про насіння і садивний матеріал»,  – розповів Руслан Стефанчук.

Перший заступник Голови Парламенту України також зазначив, що 18 законопроєктів готуються до другого читання, 9 проєктів закону очікують на друге читання, до першого читання готовий один законопроєкт, і ще один – до повторного першого читання.

 «Сподіваюсь, що найближчим часом вони з’являться в порядку денному Верховної Ради України. Наразі очікують на друге читання законопроєкти: «Про внесення змін до Закону України «Про Службу безпеки України» щодо удосконалення організаційно-правових засад діяльності Служби безпеки України», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо гармонізації законодавства у сфері запобігання та протидії дискримінації із правом Європейського Союзу)», «Про внесення змін до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та деяких інших законодавчих актів України щодо реформування територіальної організації виконавчої влади в Україні» та інші. Готуються до другого читання такі законопроєкти: «Про акціонерні товариства», «Про управління відходами», «Про державний екологічний контроль», «Про матеріали і предмети, що контактують з харчовими продуктами», «Про мультимодальні перевезення», «Про кредитні спілки», «Про страхування», «Про систему громадського здоров’я», «Про енергетичну ефективність» та низка інших.  Крім цього, готовий до повторного першого читання законопроєкт «Про території Смарагдової мережі»»,  – поінформував Руслан Стефанчук.

Джерело: Секретаріат Першого заступника Голови Верховної Ради України