Новини

27 жовтня 2021, 18:00

Про конкурс на участь у Програмі стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2022 році

докладніше
27 жовтня 2021, 17:56

Перший заступник Голови Парламенту відвідав військово-морську базу «Південь» в Одесі

докладніше
27 жовтня 2021, 16:37

Медіаграмотність та протидія гібридним інформаційним загрозам в період російської агресії є пріоритетом для України, - віцеспікерка Олена Кондратюк

докладніше
27 жовтня 2021, 16:00

Комітет з прав людини провів круглий стіл на тему: «Проблема гендерної рівності у миротворчих процесах та миробудівництві» (відео)

докладніше
27 жовтня 2021, 13:32

Курс України на євроінтеграцію незмінний – ми готові докладати необхідних зусиль, – Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук

докладніше
27 жовтня 2021, 13:17

Ми розраховуємо на підтримку Литви в отриманні Україною Плану дій щодо членства в НАТО, - Заступниця Голови Верховної Ради Олена Кондратюк

докладніше
27 жовтня 2021, 12:24

Руслан Стефанчук: Розвиток стратегічного партнерства з КНР – незмінний пріоритет для України

докладніше
27 жовтня 2021, 10:57

Комітет з питань економічного розвитку рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект про офіційну статистику

докладніше
27 жовтня 2021, 10:53

26-27 жовтня в Україні (м. Одеса) проходить засідання Міжпарламентської ради Україна-НАТО

докладніше
27 жовтня 2021, 09:51

Огляд головних тем «Голосу України» від 27 жовтня

докладніше
26 жовтня 2021, 14:25

Міжфракційне депутатське об’єднання «За техногенну та екологічну безпеку в паливно-енергетичному комплексі, залізничному і трубопровідному транспорті України» розглянуло стан екологічної безпеки на об’єктах АТ «Укрзалізниця»

докладніше
26 жовтня 2021, 13:52

Руслан Стефанчук і Бартош Ціхоцький обговорили подальшу співпрацю України та Польщі

докладніше
26 жовтня 2021, 11:30

Олександр Корнієнко: Україна рухається до стандартів НАТО швидше, ніж у попередні роки

докладніше
26 жовтня 2021, 11:28

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому проекти постанов про перейменування села Новгородківка Мелітопольського району Запорізької області та села Латівка Одеського району Одеської області

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
20 вересня 2021, 12:41

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Руслан Стефанчук: Парламент України повинен відреагувати на незаконні вибори до Державної Думи Російської Федерації


Парламент України має відреагувати на вибори до Державної Думи Російської Федерації. Про це зазначив Перший заступник Голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук під час Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп).

«Відбулися вибори до Державної думи Російської Федерації. Я б попросив, щоб одним із питань, які розглядатиме Верховна Рада України цього тижня, була реакція Парламенту України на те, що відбулося. Йдеться про вибори в окупованому українському Криму, залучення до цих виборів українських громадян, яких у незаконний спосіб доставляли для голосування на відповідні виборчі дільниці», підкреслив Руслан Стефанчук.

Також Перший заступник Голови Парламенту вважає за необхідне внести зміни в законодавство, що дозволяють проводити засідання Парламенту в онлайн-режимі.

«Маємо пам’ятати, що коронавірус нікуди не зник. Тому я б просив і керівників фракцій, і керівників комітетів звернутися до колег із проханням дотримуватися всіх необхідних епідеміологічних вимог. Поточна ситуація свідчить про необхідність прийняття законодавства щодо можливості у виключних випадках дистанційного проведення засідань Верховної Ради України. На превеликий жаль, цей режим запровадили лише на рівні комітетів. Хотілося, щоби такий досвід перейшов і на інші робочі органи Верховної Ради України, аби наші спілкування перестали нагадувати skype-вечорниці», – зазначив політик.

Крім того, Руслан Стефанчук наголосив на важливості прийняття Антикорупційної стратегії та проєкту держбюджету на 2022 рік.

«На цьому тижні багато уваги приділятиметься проєкту Державного бюджету на 2022 рік. Також прошу почати роботу над розробкою проєкту кошторису Верховної Ради України. Ще є ціла низка соціальних ініціатив. Попрошу, щоб вони теж віднайшли чільне місце в порядку денному», додав він.

Наприкінці свого виступу Руслан Стефанчук звернувся до всіх трьох суб’єктів законодавчої ініціативи з проханням розпочати підготовку Плану законопроектної роботи на 2022 рік. Він зазначив, що під час підготовки відповідного плану братимуться до уваги проєкт Держбюджету на 2022 рік, середньострокова бюджетна декларація та інші програмні й стратегічні документи України.

Джерело: Секретаріат Першого заступника Голови Верховної Ради України