Новини

27 жовтня 2021, 18:00

Про конкурс на участь у Програмі стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2022 році

докладніше
27 жовтня 2021, 17:56

Перший заступник Голови Парламенту відвідав військово-морську базу «Південь» в Одесі

докладніше
27 жовтня 2021, 16:37

Медіаграмотність та протидія гібридним інформаційним загрозам в період російської агресії є пріоритетом для України, - віцеспікерка Олена Кондратюк

докладніше
27 жовтня 2021, 16:00

Комітет з прав людини провів круглий стіл на тему: «Проблема гендерної рівності у миротворчих процесах та миробудівництві» (відео)

докладніше
27 жовтня 2021, 13:32

Курс України на євроінтеграцію незмінний – ми готові докладати необхідних зусиль, – Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук

докладніше
27 жовтня 2021, 13:17

Ми розраховуємо на підтримку Литви в отриманні Україною Плану дій щодо членства в НАТО, - Заступниця Голови Верховної Ради Олена Кондратюк

докладніше
27 жовтня 2021, 12:24

Руслан Стефанчук: Розвиток стратегічного партнерства з КНР – незмінний пріоритет для України

докладніше
27 жовтня 2021, 10:57

Комітет з питань економічного розвитку рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект про офіційну статистику

докладніше
27 жовтня 2021, 10:53

26-27 жовтня в Україні (м. Одеса) проходить засідання Міжпарламентської ради Україна-НАТО

докладніше
27 жовтня 2021, 09:51

Огляд головних тем «Голосу України» від 27 жовтня

докладніше
26 жовтня 2021, 14:25

Міжфракційне депутатське об’єднання «За техногенну та екологічну безпеку в паливно-енергетичному комплексі, залізничному і трубопровідному транспорті України» розглянуло стан екологічної безпеки на об’єктах АТ «Укрзалізниця»

докладніше
26 жовтня 2021, 13:52

Руслан Стефанчук і Бартош Ціхоцький обговорили подальшу співпрацю України та Польщі

докладніше
26 жовтня 2021, 11:30

Олександр Корнієнко: Україна рухається до стандартів НАТО швидше, ніж у попередні роки

докладніше
26 жовтня 2021, 11:28

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому проекти постанов про перейменування села Новгородківка Мелітопольського району Запорізької області та села Латівка Одеського району Одеської області

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
17 вересня 2021, 15:07

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Руслан Стефанчук обговорив із керівництвом Міністерства фінансів США реформи в економічній та фінансовій сферах


Перший заступник Голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук обговорив хід реформ в економічній та фінансовій сферах з виконувачем обов’язків заступника Міністра фінансів Сполучених Штатів Америки з міжнародних питань Енді Бауколом. У зустрічі також узяв участь голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

Руслан Стефанчук висловив вдячність США за сприяння у впровадженні багатьох реформ, що спрямовані на забезпечення сталого економічного зростання.

«За два роки ми забезпечили макроекономічну стабільність в Україні, вийшли на економічне відновлення і продовжуємо працювати в тому ж напрямку. Зокрема, на наступний тиждень у Парламенті України заплановано розгляд низки важливих законопроєктів. Насамперед увага буде приділена заслуховуванню законопроєкту про Державний бюджет України на 2022 рік», – поінформував Руслан Стефанчук.

Він зазначив, що вперше основою для формування проєкту держбюджету стала середньострокова бюджетна декларація на три роки.

«Елементи середньострокового й довгострокового планування хочемо й надалі використовувати для визначення пріоритетів в економічній та фінансовій сферах. Також найближчим часом в наших планах розгляд важливого «ресурсного» законопроєкту №5600, який стосується наповнення української казни», – розповів Руслан Стефанчук.

Учасники зустрічі обговорили й інші законопроєкти, що є важливими для подальшого сталого розвитку економіки України. Енді Баукол дав високу оцінку зусиллям України на шляху до забезпечення економічного зростання та висловив готовність продовжувати надавати необхідну для цього допомогу.

Джерело: Секретаріат Першого заступника Голови Верховної Ради України