Новини

22 жовтня 2021, 17:35

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон щодо єдиної правової долі земельної ділянки та розміщеного на ній об'єкта нерухомості

докладніше
22 жовтня 2021, 14:40

З 19 по 22 жовтня Верховна Рада України прийняла 15 Законів України

докладніше
22 жовтня 2021, 14:30

Комітет з прав людини рекомендує прийняти законопроект про реалізацію публічних електронних послуг з реєстрації та декларування місця проживання в Україні у другому читанні та в цілому у запропонованій Комітетом редакції (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 14:14

У Комітеті з питань екологічної політики та природокористування відбувся круглий стіл щодо шляхів реалізації вимог Оновленого національно визначеного внеску України до Паризької угоди (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 14:04

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 11:21

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки вніс зміни до свого рішення щодо усунення неузгодженостей у тексті прийнятого Верховною Радою 23 вересня 2021 року Закону України "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну та політичну вагу в суспільному житті (олігархів)"

докладніше
22 жовтня 2021, 09:04

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на пленарному засіданні 22 жовтня

докладніше
21 жовтня 2021, 19:23

Руслан Стефанчук: Парламент демонструє єдність і тверду налаштованість на впровадження європейських підходів в усіх сферах життя України

докладніше
21 жовтня 2021, 18:00

Комітет з питань бюджету погодив перерозподіл коштів з держбюджету на заходи, спрямовані на боротьбу з епідемією COVID-19

докладніше
21 жовтня 2021, 17:43

Комітет з питань антикорупційної політики затвердив додаткові поправки до законопроекту щодо усунення невизначеності обов'язків членів органів адвокатського самоврядування стосовно заповнення та подання декларацій

докладніше
21 жовтня 2021, 17:22

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти в другому читанні та в цілому законопроект про місто Київ - столицю України

докладніше
21 жовтня 2021, 17:05

Комітет з питань інтеграції України до ЄС підтримав законопроект щодо внесення змін до Закону про оцінку впливу на довкілля

докладніше
21 жовтня 2021, 16:57

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому проект Постанови «Про вжиття невідкладних заходів, спрямованих на забезпечення належної діагностики та лікування хворих на хворобу Паркінсона»

докладніше
21 жовтня 2021, 16:36

Позачергове пленарне засідання

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
27 серпня 2021, 14:42

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Депутатська група Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків зі Швейцарською Конфедерацією провела низку зустрічей з парламентською делегацією Національної Ради Федеральних Зборів Швейцарської Конфедерації

У період з 23 по 25 серпня 2021 року в Україні перебувала парламентська делегація Національної Ради Федеральних Зборів Швейцарської Конфедерації на чолі з їх Головою Його Високоповажністю паном А.Ебі.

У ході візиту парламентської делегації Швейцарії Співголова депутатської групи В.Воронов взяв участь у зустрічі Голови Верховної Ради України Д.Разумкова з Головою Національної Ради Федеральних зборів Швейцарської Конфедерації А.Ебі. У ході обговорення голови обох парламентів обговорили низку питань двосторонньої співпраці між Україною та Швейцарією та акцентували увагу на важливості роботи груп дружби між нашими країнами для поглиблення міжпарламентського діалогу.

Окремо було проведено зустріч членів депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків зі Швейцарською Конфедерацією під головуванням Співголови групи В.Воронова з швейцарськими колегами. З української сторони у зустрічі взяли участь О.Мережко, О.Руденко, О.Хоменко, В.Неклюдов, С.Іонушас, Л.Білозір, М.Ткаченко, О.Лукашев, зі швейцарської сторони М.Кандінас, Р.Нордманн, Б.Валті, Р.Фішер, Р.Р.Бюхель, К.Вільд, Ф.Шваб, С.Лашо.

Під час зустрічі українські парламентарії висловили вдячність Швейцарії за незмінну підтримку територіальної цілісності, суверенітету України та невизнання анексії Криму і окупації Східних регіонів нашої країни. У ході бесіди окрему увагу було приділено питанням судової реформи, реформи з питань місцевого самоврядування, змін клімату, а також обговорено міжрегіональне економічне, гуманітарне, культурне співробітництво між нашими країнами. Сторони зосередили увагу на обміні досвідом і реалізації проектів в туристичній, аграрній та інших сферах.

Члени групи дружби, народні депутати України О.Руденко, О.Хоменко та Співголова групи дружби В.Воронов у період з 23 по 24 серпня поточного року супроводжували делегацію Швейцарії до м.Вінниця. Під час перебування у Вінниці провели зустрічі з Міським головою С.Моргуновим та Головою обласної державної адміністрації С.Борзовим, а також ознайомилися і запустили низку проектів, зокрема в цифровій сфері, які фінансуються та працюють за підтримки Швейцарії.

25 серпня 2021 року Співголова групи дружби Верховної Ради України зі Швейцарією В.Воронов разом з Надзвичайним і Повноважним Послом України у Швейцарії А.Рибченком та Надзвичайним і Повноважним Послом Швейцарії в Україні К.Вільдом супроводжували делегацію Швейцарії на Схід України, а саме було відвідано КППВ «Станиця Луганська». У ході візиту сторони ознайомилися з поточною ситуацією на окупованій території. Швейцарські колеги запевнили у своїй незмінній підтримці України. Підтвердженням цього є передача Президентом Національної Ради Швейцарії А.Ебі 1,5 мільйона антиген-тестів на Covid-19 цивільному населенню на лінії розмежування.

Також у ході перебування в Україні швейцарських колег сторони обговорили майбутній візит нашої парламентської делегації до Швейцарії у вересні поточного року.