Новини

22 жовтня 2021, 17:35

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон щодо єдиної правової долі земельної ділянки та розміщеного на ній об'єкта нерухомості

докладніше
22 жовтня 2021, 14:40

З 19 по 22 жовтня Верховна Рада України прийняла 15 Законів України

докладніше
22 жовтня 2021, 14:30

Комітет з прав людини рекомендує прийняти законопроект про реалізацію публічних електронних послуг з реєстрації та декларування місця проживання в Україні у другому читанні та в цілому у запропонованій Комітетом редакції (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 14:14

У Комітеті з питань екологічної політики та природокористування відбувся круглий стіл щодо шляхів реалізації вимог Оновленого національно визначеного внеску України до Паризької угоди (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 14:04

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 11:21

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки вніс зміни до свого рішення щодо усунення неузгодженостей у тексті прийнятого Верховною Радою 23 вересня 2021 року Закону України "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну та політичну вагу в суспільному житті (олігархів)"

докладніше
22 жовтня 2021, 09:04

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на пленарному засіданні 22 жовтня

докладніше
21 жовтня 2021, 19:23

Руслан Стефанчук: Парламент демонструє єдність і тверду налаштованість на впровадження європейських підходів в усіх сферах життя України

докладніше
21 жовтня 2021, 18:00

Комітет з питань бюджету погодив перерозподіл коштів з держбюджету на заходи, спрямовані на боротьбу з епідемією COVID-19

докладніше
21 жовтня 2021, 17:43

Комітет з питань антикорупційної політики затвердив додаткові поправки до законопроекту щодо усунення невизначеності обов'язків членів органів адвокатського самоврядування стосовно заповнення та подання декларацій

докладніше
21 жовтня 2021, 17:22

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти в другому читанні та в цілому законопроект про місто Київ - столицю України

докладніше
21 жовтня 2021, 17:05

Комітет з питань інтеграції України до ЄС підтримав законопроект щодо внесення змін до Закону про оцінку впливу на довкілля

докладніше
21 жовтня 2021, 16:57

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому проект Постанови «Про вжиття невідкладних заходів, спрямованих на забезпечення належної діагностики та лікування хворих на хворобу Паркінсона»

докладніше
21 жовтня 2021, 16:36

Позачергове пленарне засідання

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
23 серпня 2021, 12:39

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Голова українського Парламенту: Ми цінуємо підтримку Швейцарії та зацікавлені в поглибленні двосторонніх відносин

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков провів зустріч із Головою Національної Ради Федеральних Зборів Швейцарської Конфедерації Андреасом Ебі.

«Наші країни багато що пов’язує. Інтенсивний характер діалогу, який сьогодні існує між Україною та Швейцарію, ми можемо поглиблювати на рівні і парламентів, і президентів, і урядів наших держав», — сказав Дмитро Разумков.


Він зазначив, що Україна цінує принципову позицію Швейцарії щодо ситуації в тимчасово окупованому Криму і щодо війни на Сході.

Дмитро Разумков подякував Швейцарії за надання гуманітарної допомоги на прифронтових територіях. 

Водночас він підкреслив, що для України важливим є економічна співпраця з країнами Європи, зокрема Швейцарією, інвестори з якої — серед лідерів за обсягом інвестицій в Україну. «Сьогодні український Парламент працює над тим, щоб покращити законодавство для залучення інвестицій, для створення умов для українських та іноземних інвесторів», — відзначив Голова Верховної Ради.

Він також зазначив, що незабаром буде оновлено групу з міжпарламентських зв’язків Національної Ради Федеральних Зборів Швейцарії із Верховною Радою України. Дмитро Разумков висловив сподівання, що потенціал груп дружби для поглиблення міжпарламентського діалогу буде використовуватися в повній мірі.

«Для нас велика честь приймати таких гостей, як Ви, у цей знаменний рік. Ми святкували 25 років від дня прийняття Конституції, сьогодні ми святкуємо День національного прапору. Сьогодні не менш важлива подія — Саміт Кримської платформи. Вдячний, що ви долучаєтеся до неї», — сказав Голова Верховної Ради України.