Новини

22 жовтня 2021, 17:35

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон щодо єдиної правової долі земельної ділянки та розміщеного на ній об'єкта нерухомості

докладніше
22 жовтня 2021, 14:40

З 19 по 22 жовтня Верховна Рада України прийняла 15 Законів України

докладніше
22 жовтня 2021, 14:30

Комітет з прав людини рекомендує прийняти законопроект про реалізацію публічних електронних послуг з реєстрації та декларування місця проживання в Україні у другому читанні та в цілому у запропонованій Комітетом редакції (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 14:14

У Комітеті з питань екологічної політики та природокористування відбувся круглий стіл щодо шляхів реалізації вимог Оновленого національно визначеного внеску України до Паризької угоди (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 14:04

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 11:21

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки вніс зміни до свого рішення щодо усунення неузгодженостей у тексті прийнятого Верховною Радою 23 вересня 2021 року Закону України "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну та політичну вагу в суспільному житті (олігархів)"

докладніше
22 жовтня 2021, 09:04

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на пленарному засіданні 22 жовтня

докладніше
21 жовтня 2021, 19:23

Руслан Стефанчук: Парламент демонструє єдність і тверду налаштованість на впровадження європейських підходів в усіх сферах життя України

докладніше
21 жовтня 2021, 18:00

Комітет з питань бюджету погодив перерозподіл коштів з держбюджету на заходи, спрямовані на боротьбу з епідемією COVID-19

докладніше
21 жовтня 2021, 17:43

Комітет з питань антикорупційної політики затвердив додаткові поправки до законопроекту щодо усунення невизначеності обов'язків членів органів адвокатського самоврядування стосовно заповнення та подання декларацій

докладніше
21 жовтня 2021, 17:22

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти в другому читанні та в цілому законопроект про місто Київ - столицю України

докладніше
21 жовтня 2021, 17:05

Комітет з питань інтеграції України до ЄС підтримав законопроект щодо внесення змін до Закону про оцінку впливу на довкілля

докладніше
21 жовтня 2021, 16:57

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому проект Постанови «Про вжиття невідкладних заходів, спрямованих на забезпечення належної діагностики та лікування хворих на хворобу Паркінсона»

докладніше
21 жовтня 2021, 16:36

Позачергове пленарне засідання

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
22 серпня 2021, 17:19

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Україна та Грузія мають потенціал для активізації відносин за різними напрямами, - Голова Верховної Ради України

 

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков обговорив із Прем’єр-міністром Грузії Іраклієм Гарібашвілі співпрацю двох країн.

«Сьогодні ми бачимо інтенсифікацію наших відносин. Ми її можемо імплементувати не лише в економіку, а й на всі напрями нашої взаємодії», - сказав Дмитро Разумков.

Голова українського Парламенту підкреслив, що Україна та Грузія ефективно співпрацюють на багатьох міжнародних майданчиках. «Упевнений, що така співпраця повинна залишатися і поглиблюватися й надалі», - додав він.

Дмитро Разумков зазначив, що Київ та Тбілісі можуть розширювати спільний вплив на рівні ПАРЄ, ПА НАТО, ПА ГУАМ, ООН та на інших майданчиках для досягнення миру на своїх територіях. Він відзначив, що Україна цінує підтримку з боку Грузії в рамках діяльності Парламентської асамблеї ОБСЄ.

Голова Верховної Ради підкреслив, що Україна та Грузія мають спільну мету - членство в НАТО, та висловив сподівання, що країни зможуть одночасно її досягнути.

Як зазначив Дмитро Разумков, Україна завжди прагнула миру та була налаштована на компроміс. «Але компроміси із совістю і компроміси в питаннях територіальної цілісності неможливі. Тому сьогодні ми зі зброєю в руках на сході нашої держави відстоюємо свою незалежність», - сказав він.

Водночас Голова українського Парламенту підкреслив, що Україна відстоює свою територіальну цілісність не лише зі зброєю в руках, але й дипломатичним шляхом. «Якщо ми говоримо про схід України - в першу чергу це Нормандський формат та як додаток до нього - Мінський формат. Щодо Криму, сподіваюся, таким форматом стане Кримська платформа», - зазначив він.

Голова Верховної Ради відзначив, що Кримська платформа стане майданчиком, на якому можна буде спільно з партнерами на президентському, парламентському та урядовому рівнях напрацьовувати кроки, спрямовані на деокупацію Криму. 

Своєю чергою Прем’єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі підкреслив, що Україна для Грузії є не лише дружньою державою, але й стратегічним партнером. Водночас він зазначив, що обидві країни мають схожі цілі, а також схожі виклики, один із яких - спільний агресор Російська Федерація. За його словами, створення Кримської платформи є сильною ініціативою для того, щоб привернути увагу до проблеми окупації півострова.