Новини

22 жовтня 2021, 14:40

З 19 по 22 жовтня Верховна Рада України прийняла 15 Законів України

докладніше
22 жовтня 2021, 14:30

Комітет з прав людини рекомендує прийняти законопроект про реалізацію публічних електронних послуг з реєстрації та декларування місця проживання в Україні у другому читанні та в цілому у запропонованій Комітетом редакції (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 14:14

У Комітеті з питань екологічної політики та природокористування відбувся круглий стіл щодо шляхів реалізації вимог Оновленого національно визначеного внеску України до Паризької угоди (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 14:04

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 11:21

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки вніс зміни до свого рішення щодо усунення неузгодженостей у тексті прийнятого Верховною Радою 23 вересня 2021 року Закону України "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну та політичну вагу в суспільному житті (олігархів)"

докладніше
22 жовтня 2021, 09:04

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на пленарному засіданні 22 жовтня

докладніше
21 жовтня 2021, 19:23

Руслан Стефанчук: Парламент демонструє єдність і тверду налаштованість на впровадження європейських підходів в усіх сферах життя України

докладніше
21 жовтня 2021, 18:00

Комітет з питань бюджету погодив перерозподіл коштів з держбюджету на заходи, спрямовані на боротьбу з епідемією COVID-19

докладніше
21 жовтня 2021, 17:43

Комітет з питань антикорупційної політики затвердив додаткові поправки до законопроекту щодо усунення невизначеності обов'язків членів органів адвокатського самоврядування стосовно заповнення та подання декларацій

докладніше
21 жовтня 2021, 17:22

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти в другому читанні та в цілому законопроект про місто Київ - столицю України

докладніше
21 жовтня 2021, 17:05

Комітет з питань інтеграції України до ЄС підтримав законопроект щодо внесення змін до Закону про оцінку впливу на довкілля

докладніше
21 жовтня 2021, 16:57

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому проект Постанови «Про вжиття невідкладних заходів, спрямованих на забезпечення належної діагностики та лікування хворих на хворобу Паркінсона»

докладніше
21 жовтня 2021, 16:36

Позачергове пленарне засідання

докладніше
21 жовтня 2021, 16:22

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення законодавства України у сфері дитячого харчування у відповідність до вимог законодавства ЄС"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
21 серпня 2021, 21:23

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Дмитро Разумков: Україна довго йшла до незалежності і ми повинні її берегти та шанувати

 

Проголошення незалежності України стало результатом прагнення нашого народу, який упродовж багатьох років хотів не лише жити на своїй землі, а  й мати власну державність. Про це в ефірі телеканалу “Еспресо” сказав Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков.

“У 1991 році ми отримали незалежність без крові, однак скільки було втрачено життів на шляху до цього. Тому з однієї сторони вона - безкровна, а з іншого - вистраждана”, - сказав він. 

Голова Парламенту також підкреслив, що проголошення незалежності 30 років тому є важливою подією, яка дала українцям можливість жити у демократичній країні. “У державі, в якій є базові цінності, серед яких - права і свободи людини. На жаль,  не у всіх країнах світу, в тому числі й у наших сусідів, є те, що ми маємо сьогодні. Тому ми повинні це берегти”, - додав Дмитро Разумков.

За його словами, сьогодні наша держава продовжує боронити свій  територіальний суверенітет та сплачує за це високу ціну. “Кожний день ми втрачаємо найцінніше для кожної держави світу - це життя та здоров'я власних громадян”,- наголосив Голова Парламенту. 

Голова Верховної Ради також зазначив, що завжди залишається ризик втрати незалежності, про що свідчать події в українській історії, і кожний громадянин повинен докладати зусиль, щоб цього не допустити. “Саме тому кожен на своїй позиції повинен це добре пам'ятати та працювати, щоб цього не сталося”, - сказав Дмитро Разумков.