Новини

22 жовтня 2021, 14:40

З 19 по 22 жовтня Верховна Рада України прийняла 15 Законів України

докладніше
22 жовтня 2021, 14:04

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 11:21

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки вніс зміни до свого рішення щодо усунення неузгодженостей у тексті прийнятого Верховною Радою 23 вересня 2021 року Закону України "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну та політичну вагу в суспільному житті (олігархів)"

докладніше
22 жовтня 2021, 09:04

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на пленарному засіданні 22 жовтня

докладніше
21 жовтня 2021, 19:23

Руслан Стефанчук: Парламент демонструє єдність і тверду налаштованість на впровадження європейських підходів в усіх сферах життя України

докладніше
21 жовтня 2021, 18:00

Комітет з питань бюджету погодив перерозподіл коштів з держбюджету на заходи, спрямовані на боротьбу з епідемією COVID-19

докладніше
21 жовтня 2021, 17:43

Комітет з питань антикорупційної політики затвердив додаткові поправки до законопроекту щодо усунення невизначеності обов'язків членів органів адвокатського самоврядування стосовно заповнення та подання декларацій

докладніше
21 жовтня 2021, 17:22

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти в другому читанні та в цілому законопроект про місто Київ - столицю України

докладніше
21 жовтня 2021, 17:05

Комітет з питань інтеграції України до ЄС підтримав законопроект щодо внесення змін до Закону про оцінку впливу на довкілля

докладніше
21 жовтня 2021, 16:57

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому проект Постанови «Про вжиття невідкладних заходів, спрямованих на забезпечення належної діагностики та лікування хворих на хворобу Паркінсона»

докладніше
21 жовтня 2021, 16:36

Позачергове пленарне засідання

докладніше
21 жовтня 2021, 16:22

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення законодавства України у сфері дитячого харчування у відповідність до вимог законодавства ЄС"

докладніше
21 жовтня 2021, 16:20

Прийнято за основу проект Закону "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку"

докладніше
21 жовтня 2021, 16:03

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про альтернативні види палива" щодо розвитку виробництва біометану"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
20 серпня 2021, 14:20

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

У Верховній Раді стартували дні відкритих дверей з нагоди 30-ї річниці Незалежності України та до Дня Державного прапора

У Верховній Раді сьогодні розпочалися дні відкритих дверей з нагоди 30-ї річниці прийняття Акта проголошення незалежності України та до Дня Державного прапора.

Протягом п’яти днів (20-24 серпня 2021 року) для всіх, хто попередньо зареєструвався на відвідувальні заходи, проводяться загально-оглядові екскурсії будинком Парламенту та квести для дітей від Освітнього центру.

Першими Парламент відвідали 40 школярів зі всієї України, які зараз відпочивають на 7-ій тематичній зміні «Наша земля - Україна» Міжнародного дитячого центру "Артек".

Діти взяли участь у церемонії відкриття стенда із Прапором Незалежності України на площі Конституції, перед будинком Верховної Ради.

Після урочистостей у сесійній залі Парламенту відбулася зустріч дітей з Головою Верховної Ради України Дмитром Разумковим.

Голова Парламенту розповів про діяльність законодавчого органу держави і нагадав, зокрема, що наразі у Верховній Раді України - не повний склад депутатів, оскільки, немає представників з Криму і частини Донецької та Луганської областей.

«Дуже хотілося б, щоб і прапор наш майорів над всією територією нашої держави і щоб депутати були з усіх регіонів, і щоб працювали. Вони повинні працювати саме для вас, щоб ви себе добре почували в цій державі і нікуди не хотіли виїхати», - сказав Дмитро Разумков, звертаючись до учасників зустрічі. Він також висловив сподівання, що сьогоднішні артеківці, у майбутньому, займуть місце у Верховній Раді.

Діти оглянули залу, «приміряли до себе» місця у Президії Верховної Ради, урядовій ложі, сфотографувалися біля трибуни Парламенту.

Після цього артеківці взяли участь у квест-екскурсії Верховною Радою.

Квест містить цікаві загадки, які приховані в статтях Конституції України, елементи голосування за реальні чи вигадані факти історії, а програма екскурсії допомагає знайти правильне рішення та розгадати завдання.