Новини

22 жовтня 2021, 17:35

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон щодо єдиної правової долі земельної ділянки та розміщеного на ній об'єкта нерухомості

докладніше
22 жовтня 2021, 14:40

З 19 по 22 жовтня Верховна Рада України прийняла 15 Законів України

докладніше
22 жовтня 2021, 14:30

Комітет з прав людини рекомендує прийняти законопроект про реалізацію публічних електронних послуг з реєстрації та декларування місця проживання в Україні у другому читанні та в цілому у запропонованій Комітетом редакції (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 14:14

У Комітеті з питань екологічної політики та природокористування відбувся круглий стіл щодо шляхів реалізації вимог Оновленого національно визначеного внеску України до Паризької угоди (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 14:04

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 11:21

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки вніс зміни до свого рішення щодо усунення неузгодженостей у тексті прийнятого Верховною Радою 23 вересня 2021 року Закону України "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну та політичну вагу в суспільному житті (олігархів)"

докладніше
22 жовтня 2021, 09:04

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на пленарному засіданні 22 жовтня

докладніше
21 жовтня 2021, 19:23

Руслан Стефанчук: Парламент демонструє єдність і тверду налаштованість на впровадження європейських підходів в усіх сферах життя України

докладніше
21 жовтня 2021, 18:00

Комітет з питань бюджету погодив перерозподіл коштів з держбюджету на заходи, спрямовані на боротьбу з епідемією COVID-19

докладніше
21 жовтня 2021, 17:43

Комітет з питань антикорупційної політики затвердив додаткові поправки до законопроекту щодо усунення невизначеності обов'язків членів органів адвокатського самоврядування стосовно заповнення та подання декларацій

докладніше
21 жовтня 2021, 17:22

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти в другому читанні та в цілому законопроект про місто Київ - столицю України

докладніше
21 жовтня 2021, 17:05

Комітет з питань інтеграції України до ЄС підтримав законопроект щодо внесення змін до Закону про оцінку впливу на довкілля

докладніше
21 жовтня 2021, 16:57

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому проект Постанови «Про вжиття невідкладних заходів, спрямованих на забезпечення належної діагностики та лікування хворих на хворобу Паркінсона»

докладніше
21 жовтня 2021, 16:36

Позачергове пленарне засідання

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
20 серпня 2021, 14:04

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Верховна Рада України продовжуватиме сприяти посиленню співпраці вищих органів аудиту України та Молдови, — Дмитро Разумков

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков під час зустрічі із Головою Рахункової палати Республіки Молдова Маріаном Лупу обговорив перспективи співпраці вищих органів аудиту двох країн.

За словами Дмитра Разумкова, співробітництво Рахункових палат України та Молдови важливе для обміну кращими європейськими практиками аудиту та для загального нагляду за реалізацією міжнародних програм.

Голова Рахункової палати Молдови окреслив можливі перспективи співпраці вищих органів аудиту на міжнародних майданчиках.

При цьому Голова Верховної Ради України заявив: «Я вважаю ваші пропозиції щодо Рахункових палат більш ніж конструктивними і правильними. Ми продовжуватимемо підтримувати співпрацю та готові підключитися до цього процесу й робити те, що залежить від Парламенту».

Крім того, він зазначив, що на початку роботи Верховної Ради України IX скликання вперше за всю історію було проведено аудит українського Парламенту. Дмитро Разумков також поінформував, що Верховна Рада ухвалила Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення ефективної реалізації парламентського контролю», і додав, що Рахункова палата України відіграє важливу роль у здійсненні такого контролю.

Водночас Голова Верховної Ради висловив упевненість щодо подальшого поглиблення відносин України та Молдови. «Дякую за те ставлення, яке ми бачимо від Республіки Молдова і щодо підтримки Кримської платформи, і щодо тих відносин, які зараз вибудовуються», — зазначив Голова Верховної Ради.


У своєму Twitter-аккаунті за підсумками зустрічі Дмитро Разумков зазначив: «Сьогодні з Головою Рахункової палати Молдови Маріаном Лупу обговорили співпрацю вищих органів аудиту України та Молдови. Впевнений, вона й надалі посилюватиметься. Верховна Рада зі свого боку продовжуватиме цьому сприяти».