Новини

14 жовтня 2021, 12:31

Руслан Стефанчук вшанував пам'ять загиблих за Україну

докладніше
14 жовтня 2021, 08:00

Вітання Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука з нагоди Дня захисників і захисниць України

докладніше
13 жовтня 2021, 17:54

Руслан Стефанчук вручив відзнаки за вагомий особистий внесок у розбудову Української Держави

докладніше
13 жовтня 2021, 16:33

Руслан Стефанчук: Швеція приділяє пріоритетну увагу питанням протидії російській агресії

докладніше
13 жовтня 2021, 15:15

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендує Верховній Раді прийняти в другому читанні та в цілому законопроект щодо стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні

докладніше
13 жовтня 2021, 14:45

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу і в цілому законопроект про встановлення кримінальної відповідальності за прояви антисемітизму

докладніше
13 жовтня 2021, 14:21

Руслан Стефанчук вручив сертифікати на парламентські стипендії 53 курсантам-відмінникам

докладніше
13 жовтня 2021, 12:35

Про звернення громадян до Верховної Ради України у січні - вересні 2021 року

докладніше
13 жовтня 2021, 11:44

У Комітеті з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів відбулося чергове засідання робочої групи з підготовки до другого читання законопроекту щодо формування прожиткового мінімуму в Україні

докладніше
13 жовтня 2021, 11:16

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді направити на доопрацювання законопроект про порядок вирішення питань адміністративно-територіального устрою України

докладніше
13 жовтня 2021, 10:12

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики підтримав проект Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень»

докладніше
12 жовтня 2021, 17:11

Руслан Стефанчук та Катаріна Матернова обговорили поглиблення інтеграції між Україною та ЄС

докладніше
12 жовтня 2021, 16:09

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу і в цілому законопроект про внесення змін до Закону України «Про запобігання корупції»

докладніше
12 жовтня 2021, 13:22

Руслан Стефанчук: Ми стоїмо на порозі істотного оновлення Цивільного кодексу України

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
20 серпня 2021, 11:38

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Перед будинком Верховної Ради вперше представлено Прапор Незалежності України

З нагоди 30-річчя Незалежності України на площі Конституції, перед будинком Верховної Ради, урочисто відкрили стенд із Прапором Незалежності України.

Цей захід присвячений події, що відбулася у Верховній Раді та ознаменувала відновлення незалежної Української держави й стала точкою відліку у новітній історії України. 30 років тому, 24 серпня 1991 року, український Парламент прийняв Акт проголошення Незалежності України. Цього дня група народних депутатів внесла Прапор Незалежності України до зали пленарних засідань.

З нагоди 10-ї річниці незалежності України Прапор Незалежності був розміщений як історична реліквія у вітрині центрального фойє будинку Верховної Ради.

23 серпня 2017 року синьо-жовтий стяг (розміром 4х8 метрів) перенесли на постійне зберігання до почесного порталу Прапора Незалежності України в адміністративному будинку Парламенту.

Сьогодні, напередодні 30-ї річниці Незалежності, стенд з прапором встановлено на площі Конституції.

В урочистому відкриті композиції взяли участь Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков, народні депутати, керівництво Апарату Верховної Ради, гості, а також діти з різних регіонів України, які відпочивають у МДЦ «Артек».

Урочиста церемонія розпочалася зміною караулу прапороносної групи Національної гвардії України біля Прапора Незалежності, прозвучав Гімн України.

«Саме з внесення Прапора Незалежності до зали Верховної Ради розпочиналися перші кроки нашої в вами вільної, демократичної, незалежної держави», - наголосив Дмитро Разумков, відкриваючи стенд з Прапором.

Голова Парламенту зазначив: «Сьогодні український прапор майорить не лише над державними будівлями, такими як Верховна Рада, але й, на жаль, над фронтом. Водночас, він поки що не повернувся до українських Донецька та Луганська, його поки що немає над Севастополем та Сімферополем. Але це все поки що…».

При цьому, Дмитро Разумков підкреслив, що Український прапор став символом багатьох перемог нашої держави і висловив упевненість, що їх дуже багато попереду.

Голова Верховної Ради побажав, щоб нас «ніколи не полишали гордість за наш прапор і за наші дії під цим прапором».