Новини

25 вересня 2021, 06:32

Поспішне ухвалення Закону щодо олігархів призвело до колізії у ньому, - Голова Верховної Ради

докладніше
24 вересня 2021, 17:15

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики до 5 листопада приймає пропозиції до проекту Постанови Верховної Ради України про відзначення пам'ятних дат та ювілеїв у 2022 році

докладніше
24 вересня 2021, 17:00

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон України щодо розвитку інституту старост

докладніше
24 вересня 2021, 15:35

З 21 по 24 вересня Верховна Рада України прийняла 10 Законів України

докладніше
24 вересня 2021, 15:00

У Верховній Раді відбулося обговорення проекту Загальнодержавної цільової соціальної програми «Питна вода України» на 2022–2026 роки

докладніше
24 вересня 2021, 14:17

Комітет з питань молоді і спорту розглянув законопроект про Державний бюджет України на 2022 рік та надіслав свої пропозиції до Комітету з питань бюджету і Кабінету Міністрів

докладніше
24 вересня 2021, 14:04

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді призначити позачергові вибори Криворізького міського голови

докладніше
24 вересня 2021, 13:02

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
24 вересня 2021, 12:29

Відбувся ознайомчий візит до Швейцарії членів депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків зі Швейцарською Конфедерацією

докладніше
24 вересня 2021, 12:28

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання діяльності фермерських господарств"

докладніше
24 вересня 2021, 12:14

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про державну службу" щодо організаційних питань роботи Кримської платформи"

докладніше
24 вересня 2021, 11:58

Прийнято Закон "Про внесення зміни до статті 11 Закону України "Про державні нагороди України""

докладніше
24 вересня 2021, 11:41

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визнання депортованими громадян України, які у 1944-1951 роках були примусово переселені з території Польської Народної Республіки"

докладніше
24 вересня 2021, 11:08

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді прийняти у другому читанні і в цілому законопроект про критичну інфраструктуру

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
23 липня 2021, 18:43

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Олена Кондратюк: інтерни-випускники Програми стажування у Верховній Раді мають стати добрими промоутерами парламентаризму

 

Віцеспікерка Олена Кондратюк привітала інтернів з успішним завершенням Програми стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2021 році.

«Ми живемо в часи великих змін і я дуже рада, що ви пройшли цей шлях саме зараз. Вам, справді, випала гарна нагода побачити всі внутрішні процеси в Парламенті в рік відзначення 25-річя Конституції та 30-ліття Незалежності України. Цей випуск має бути легендарним. І я вірю, що це добрий початок наступних зрушень та змін у країні, які принесуть з собою ці молоді люди», – зазначила Олена Кондратюк під час урочистої церемонії закриття Програми.

Заступниця Голови Верховної Ради зауважила, що стажування молоді в Парламенті відкриває багато нових можливостей, якими варто скористатися в подальшому. Олена Кондратюк також пригадала, що під час нещодавньої зустрічі з нею інтерни говорили, що це стажування дало їм розуміння, що навколо українського Парламенту існує багато міфів.

«Мені це дуже сподобалося. Я прошу вас стати добрими промоутерами парламентаризму поза стінами Верховної Ради. Бути руйнівниками цих міфів поміж колег і колежанок, однолітків, багатьох з тих, з ким їм доведеться працювати далі. Щоби не тільки інтерни, але й всі інші розуміли, що Парламент – це рушійна сила України. Що парламентаризм – це одна з найважливіших речей, які у нас є. Що Парламент – це народне представництво і це насамперед народовладдя», наголосила Олена Кондратюк.

Віцеспікерка також зазначила, що цьогорічні інтерни стали частиною великого проекту «Відкрита Рада», спрямованого, зокрема, на залучення молоді до активностей у Парламенті.

«За моєї ініціативи інтерни мали можливість взяти участь в урочистому засіданні Парламенту з нагоди 25-річчя прийняття Конституції. І я б дуже хотіла і запрошую, щоб хтось з цьогорічних випускників або випускниць також виступив від імені молоді на урочистому засіданні Верховної Ради з нагоди 30-ліття Незалежності України», – зауважила О. Кондратюк.

Вона подякувала ГО «Ліга інтернів», міжнародним партнерам із Німеччини та США, депутатам першого скликання, які разом з керівництвом Верховної Ради та Апаратом Верховної Ради робили все, щоби це стажування відбулося та стало незабутнім для інтернів.

«Усім випускникам та випускницям Програми стажування успіхів, нових звершень, віри у власні сили та перемог!» – побажала Заступниця Голови Верховної Ради України.