Новини

25 вересня 2021, 06:32

Поспішне ухвалення Закону щодо олігархів призвело до колізії у ньому, - Голова Верховної Ради

докладніше
24 вересня 2021, 17:15

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики до 5 листопада приймає пропозиції до проекту Постанови Верховної Ради України про відзначення пам'ятних дат та ювілеїв у 2022 році

докладніше
24 вересня 2021, 17:00

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон України щодо розвитку інституту старост

докладніше
24 вересня 2021, 15:35

З 21 по 24 вересня Верховна Рада України прийняла 10 Законів України

докладніше
24 вересня 2021, 15:00

У Верховній Раді відбулося обговорення проекту Загальнодержавної цільової соціальної програми «Питна вода України» на 2022–2026 роки

докладніше
24 вересня 2021, 14:17

Комітет з питань молоді і спорту розглянув законопроект про Державний бюджет України на 2022 рік та надіслав свої пропозиції до Комітету з питань бюджету і Кабінету Міністрів

докладніше
24 вересня 2021, 14:04

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді призначити позачергові вибори Криворізького міського голови

докладніше
24 вересня 2021, 13:02

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
24 вересня 2021, 12:29

Відбувся ознайомчий візит до Швейцарії членів депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків зі Швейцарською Конфедерацією

докладніше
24 вересня 2021, 12:28

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання діяльності фермерських господарств"

докладніше
24 вересня 2021, 12:14

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про державну службу" щодо організаційних питань роботи Кримської платформи"

докладніше
24 вересня 2021, 11:58

Прийнято Закон "Про внесення зміни до статті 11 Закону України "Про державні нагороди України""

докладніше
24 вересня 2021, 11:41

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визнання депортованими громадян України, які у 1944-1951 роках були примусово переселені з території Польської Народної Республіки"

докладніше
24 вересня 2021, 11:08

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді прийняти у другому читанні і в цілому законопроект про критичну інфраструктуру

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
02 липня 2021, 18:19

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Руслан Стефанчук розповів, які зміни очікують на Хмельниччину

 

Створення нових можливостей для жителів Хмельницької області обговорили на засіданні Міжфракційного депутатського об’єднання «За Хмельниччину» за участю Першого заступника Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука.

Основним питанням порядку денного став перебіг будівництва «Палацу спорту» на вул. Прибузькій, який споруджується в межах національної програми «Велике будівництво».

«Палац спорту має велику соціальну значущість для всієї Хмельницької області. Тут можна буде проводити не лише спортивні, а й культурно-мистецькі заходи: концерти, виставки, фестивалі», – зазначив Руслан Стефанчук.

Учасники засідання також обговорили можливості покращення приміських пасажирських перевезень на Хмельниччині.

«Розвиток приміських залізничних транспортних систем може принести величезні суспільні вигоди. Зокрема, ми маємо зосередити увагу на створенні зручного, якісного, дешевого приміського сполучення в межах Хмельниччини», – підкреслив Перший заступник Голови Парламенту України.

Руслан Стефанчук також наголосив на важливості відновлення історичних пам’яток і розвитку туристичної галузі Хмельниччини.

«Хмельниччина – регіон, що має можливість презентувати потужний потенціал об’єктів історико-культурної та архітектурної спадщини. Але, на жаль, сьогодні більшість із них потребують суттєвого відновлення. Лише чотири пам’ятки архітектури Хмельниччини потрапили до проєкту «Велика реставрація». До конкурсу були допущені лише об’єкти державної форми власності. Водночас чимало пам’яток архітектури національного значення, що потребують реставрації, знаходяться в комунальній формі власності», – зазначив Руслан Стефанчук.

За його словами, спільне завдання Міжфракційного депутатського об’єднання «За Хмельниччину» – «розвивати Хмельницьку область та Україну загалом». «Варто докласти максимальних зусиль, аби перетворити її на привабливий, комфортний та безпечний для проживання край», - зазначив Руслан Стефанчук.

Джерело: Секретаріат Першого заступника Голови Верховної Ради України