Новини

28 вересня 2021, 17:25

Питання державної підтримки сільгосптоваровиробників Одещини обговорено під час другого етапу агрофоруму, проведеного під егідою Комітету з питань аграрної та земельної політики

докладніше
28 вересня 2021, 15:44

Руслан Стефанчук розповів, чому важливо проводити оцінку впливу проєктів нормативно-правових актів

докладніше
28 вересня 2021, 12:15

У Комітеті з прав людини, національних меншин та міжнаціональних відносин проведено зустріч з Комісаром ОБСЄ у справах національних меншин

докладніше
28 вересня 2021, 10:01

Огляд головних тем «Голосу України» від 28 вересня

докладніше
27 вересня 2021, 18:06

Голова Верховної Ради України підписав Закон, який удосконалює доступ пацієнтів до інноваційних лікарських засобів

докладніше
27 вересня 2021, 17:00

За сприяння Комітету з питань аграрної та земельної політики у м. Болград проведено перший етап Агрофоруму «Одещина 2021: Південь - північ»

докладніше
27 вересня 2021, 16:00

У Комітеті з питань бюджету відбулася зустріч із представниками Єврокомісії та Програми SIGMA

докладніше
27 вересня 2021, 15:30

Голова Комітету з прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Дмитро Лубінець взяв участь у фестивалі грецької культури “Мега Йорти”

докладніше
27 вересня 2021, 15:15

Комітет з питань екологічної політики та природокористування затвердив пропозиції до проекту Державного бюджету України на 2022 рік

докладніше
27 вересня 2021, 14:05

Комітет з питань економічного розвитку рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо зазначення та подання відомостей про кінцевого бенефіціарного власника та структуру власності юридичної особи

докладніше
27 вересня 2021, 13:16

Постійна делегація Верховної Ради України у Парламентській асамблеї Ради Європи візьме участь у роботі осінньої сесії ПАРЄ (м. Страсбург, 27 – 30 вересня)

докладніше
25 вересня 2021, 06:32

Поспішне ухвалення Закону щодо олігархів призвело до колізії у ньому, - Голова Верховної Ради

докладніше
24 вересня 2021, 17:15

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики до 5 листопада приймає пропозиції до проекту Постанови Верховної Ради України про відзначення пам'ятних дат та ювілеїв у 2022 році

докладніше
24 вересня 2021, 17:00

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон України щодо розвитку інституту старост

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
29 червня 2021, 09:49

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп) (відео)

 Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков, відкриваючи засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп), ще раз привітав з визначною датою нашої держави – 25-річчям Конституції України.

«У стінах Верховної Ради, і 25 років тому, і сьогодні, всі фракції, всі народні депутати повинні працювати на те, щоб досягти консенсусу. Тому що лише, об’єднуючи зусилля, ми зможемо змінювати державу і реалізувати всі ті обіцянки, які ми давали, в тому числі, і під час виборів», - сказав  Дмитро Разумков. Він також додав, що в цьому скликанні Парламент вже неодноразово доводив свою спроможність об’єднуватись навколо важливих для держави питань.

Голова Верховної Ради поінформував, що сьогодні о 16.00 на вимогу Президента України відбудеться позачергове засідання.

Також, за його словами, більша частина чергового засідання буде присвячена розгляду поправок до важливого проекту Закону «Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" та деяких законів України щодо відновлення роботи Вищої кваліфікаційної комісії суддів України» (№3711-д), який є однією зі складових судової реформи.

Головуючий надав слово для виступу Першому заступнику Голови Верховної Ради України Руслану Стефанчуку, який нагадав, що залишилося два пленарних тижні до завершення сесії. Окрім того, на його думку, до кінця сесії буде ще не одне позачергове засідання.

Руслан Стефанчук також закликав Комітети провести ревізію за підсумками піврічної роботи за Планом законопроектних ініціатив на 2021 рік.

На засіданні виступила Заступник Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк, яка ще раз привітала з Днем Конституції і зазначила: «У рамках проекту «Відкрита Рада», ми спробували зробити святкування Дня Конституції України у новому європейському форматі: без віп-секторів, турнікетів, парканів і з програмою заходів, яка розрахована на широке залучення громадян».

«Це тільки початок нової, відкритої Ради. Ми представимо нову брендингову стратегію Парламенту. Також активно займаємося парламентською просвітою серед дітей та молоді – буде розроблено онлайн курс для молоді та школярів про діяльність та функції Парламенту», - сказала вона, додавши, що також планується завершити оновлення прес-центру, створюється повноцінна інформаційно-дослідницька служба Верховної Ради, наповнюються новим змістом екскурсії Верховною Радою, проводиться робота над покращенням інклюзивності тощо.

На засіданні виступили очільники депутатських фракцій і груп.
У п’ятницю, 2 липня, під час «години запитань до Уряду» Верховна Рада заслухає Міністра аграрної політики та продовольства України Романа Лещенка з питань земельної реформи.
Дмитро Разумков побажав успішного тижня і закрив засідання.