Новини

02 серпня 2021, 17:56

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков підписав Розпорядження про проведення 24 серпня урочистого засідання Верховної Ради України з нагоди 30-ї річниці прийняття Акта проголошення незалежності України

докладніше
02 серпня 2021, 14:38

Голова Верховної Ради України провів телефонну розмову з Головою Парламенту Республіки Молдова

докладніше
02 серпня 2021, 12:18

Комітет з питань антикорупційної політики протягом п’ятої сесії надав 73 висновки щодо відповідності проектів нормативно-правових актів антикорупційному законодавству

докладніше
01 серпня 2021, 08:00

Привітання Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з Днем Повітряних Сил Збройних Сил України

докладніше
30 липня 2021, 15:55

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон про загальні засади надання населенню культурних послуг

докладніше
30 липня 2021, 14:40

Голова Парламенту відвідав Балтську міську територіальну громаду

докладніше
30 липня 2021, 12:11

Комітет з питань екологічної політики та природокористування протягом п’ятої сесії розглянув понад 180 питань

докладніше
30 липня 2021, 09:55

Огляд головних тем «Голосу України» від 30 липня

докладніше
29 липня 2021, 17:58

Голова Верховної Ради України в Одесі ознайомився з роботою підприємства «ІнтерХім»

докладніше
29 липня 2021, 15:56

Голова Верховної Ради України обговорив питання децентралізації в Україні з Генеральним секретарем Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи

докладніше
29 липня 2021, 15:00

Оголошено конкурс для дітей до 30-ої річниці Незалежності України

докладніше
29 липня 2021, 14:44

Дмитро Разумков: Відкритий діалог між владою усіх рівнів — шлях до вирішення багатьох важливих для держави питань

докладніше
29 липня 2021, 12:48

Голова Верховної Ради України відвідав військово-медичний клінічний центр Південного регіону

докладніше
29 липня 2021, 11:26

Голова Верховної Ради України підписав Закон про реструктуризацію заборгованості теплокомуненерго

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
24 червня 2021, 19:05

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Роль Парламенту України має звучати голосно і активно, - віцеспікерка Олена Кондратюк

 

Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк привітала спільні успіхи та позитивні результати співпраці українського Парламенту з міжнародними партнерами в частині відкритості Верховної Ради та зміцнення її інституційної спроможності.

Про це вона сказала, виступаючи під час фінального заходу Програми «РАДА: відповідальне, підзвітне, демократичне парламентське представництво».

«Ми всі закохані у парламентаризм і відповідально ставимося до ролі парламенту в суспільстві. Хотілося б, щоб роль Парламенту звучала голосно і активно. І у нас, насправді, ще непочатий край роботи», - наголосила Олена Кондратюк.

Наступним етапом такої плідної співпраці має стати реалізація проекту «Відкрита Рада», яким опікується заступниця Голови Верховної Ради.

«Сподіваюся, що разом зможемо дати свіжий подих Інформаційно-дослідницькому центру парламенту. Особливо цінною і зразковою для нас є робота Освітнього центру, яку будемо тільки посилювати. Адже в школах виділяється дуже мало годин, власне, на вивчення парламенту, виборів та їх ролі в житті країни. Тож ми розробили онлайн-курси для школярів та учнів, займаємося комплексною програмою парламентської просвіти, формуємо мережу амбасадорів на місцях», - зазначила О. Кондратюк.

За її словами, символічно, що підбиття підсумків Програми РАДА відбулося напередодні відзначення 25-ї річниці Конституції України.

«Адже Україна – це парламентсько-президентська республіка, на цьому треба постійно наголошувати.  Як і про права, обов’язки та конституційні можливості громадян. Тому я щиро вітаю всі спільні успіхи щодо підвищення інституційної спроможності та відкритості Верховної Ради, які у нас відбулися», - сказала віцеспікерка.

Олена Кондратюк подякувала колективу й керівництву USAID, програми РАДА та Фонду Східна Європа за співпрацю та допомогу. Зокрема, заступниці Директора місії USAID в Україні Сюзан К. Кутор та керівнику Фонду Вікторові Ляху, а також Апарату Верховної Ради за активне залучення в реалізацію проектів.

«Сподіваюся, що незабаром в межах уже великого проекту «Відкрита Рада», ми разом зробимо ще багато позитивних змін та зрушень в діяльності українського парламенту», - висловила впевненість  Заступниця Голови.

Під час заходу представники програми РАДА та Фонду Східна Європа також вручили Олені Кондратюк відзнаку за вагомий внесок у розвиток відповідального, підзвітного і демократичного Парламенту України.