Новини

28 вересня 2021, 22:35

“Виправити юридичні колізії в Законі щодо олігархів можна двома способами”, - Голова Верховної Ради

докладніше
28 вересня 2021, 17:25

Питання державної підтримки сільгосптоваровиробників Одещини обговорено під час другого етапу агрофоруму, проведеного під егідою Комітету з питань аграрної та земельної політики

докладніше
28 вересня 2021, 15:44

Руслан Стефанчук розповів, чому важливо проводити оцінку впливу проєктів нормативно-правових актів

докладніше
28 вересня 2021, 12:15

У Комітеті з прав людини, національних меншин та міжнаціональних відносин проведено зустріч з Комісаром ОБСЄ у справах національних меншин

докладніше
28 вересня 2021, 10:01

Огляд головних тем «Голосу України» від 28 вересня

докладніше
27 вересня 2021, 18:06

Голова Верховної Ради України підписав Закон, який удосконалює доступ пацієнтів до інноваційних лікарських засобів

докладніше
27 вересня 2021, 17:00

За сприяння Комітету з питань аграрної та земельної політики у м. Болград проведено перший етап Агрофоруму «Одещина 2021: Південь - північ»

докладніше
27 вересня 2021, 16:00

У Комітеті з питань бюджету відбулася зустріч із представниками Єврокомісії та Програми SIGMA

докладніше
27 вересня 2021, 15:30

Голова Комітету з прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Дмитро Лубінець взяв участь у фестивалі грецької культури “Мега Йорти”

докладніше
27 вересня 2021, 15:15

Комітет з питань екологічної політики та природокористування затвердив пропозиції до проекту Державного бюджету України на 2022 рік

докладніше
27 вересня 2021, 14:05

Комітет з питань економічного розвитку рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо зазначення та подання відомостей про кінцевого бенефіціарного власника та структуру власності юридичної особи

докладніше
27 вересня 2021, 13:16

Постійна делегація Верховної Ради України у Парламентській асамблеї Ради Європи візьме участь у роботі осінньої сесії ПАРЄ (м. Страсбург, 27 – 30 вересня)

докладніше
25 вересня 2021, 06:32

Поспішне ухвалення Закону щодо олігархів призвело до колізії у ньому, - Голова Верховної Ради

докладніше
24 вересня 2021, 17:15

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики до 5 листопада приймає пропозиції до проекту Постанови Верховної Ради України про відзначення пам'ятних дат та ювілеїв у 2022 році

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
23 червня 2021, 19:52

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Україну та Грузію сьогодні об’єднують схожі виклики та спільне європейське та євроатлантичне майбутнє, - Голова Верховної Ради

Україна та Грузія, які сьогодні долають схожі виклики, матимуть спільне європейське та євроатлантичне майбутнє. Про це сказав Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков під час зустрічі з Президентом Грузії Саломе Зурабішвілі.

“Український і грузинський народи багато що об'єднує. Це війна, окуповані частини наших територій, спільна боротьба за територіальну цілісність, відстоювання незалежності і тих демократичних принципів, до яких тяжіють наші народи. А також, я впевнений, спільне європейське та євроатлантичне майбутнє, яке для України та Грузії ми маємо спільно здобувати”, - сказав він.

Дмитро Разумков наголосив, що курс на європейську та євроатлантичну інтеграцію обраний українським суспільством та закріплений в Конституції. 

Він підкреслив, що Україна і Грузія мають багато спільних цінностей, які Верховна Рада продовжить відстоювати заради реалізації курсу на всебічний розвиток, а також втілення європейської мрії.

Голова Верховної Ради відзначив посилення співпраці між парламентами двох держав. “Сподіваюся, незабаром, коли COVID-19 почне відступати, ми повернемося до  звичної і традиційної практики роботи наших груп дружби, яка була раніше. Тому що онлайн спілкування не може замінити собою людські стосунки, які вибудовуються між колегами. Тому я сподіваюся, що це наступить якнайшвидше”, - сказав Дмитро Разумков.

Він висловив вдячність за підтримку, яку Грузія надає Україні протягом усіх років війни на сході України та окупації Криму. За словами Голови Верховної Ради, Київ відчуває допомогу та підтримку партнерів на різних міжнародних майданчиках, зокрема в ПАРЄ, ОБСЄ, ПА НАТО.