Новини

27 січня 2022, 18:00

Верховна Рада щиро вдячна Сейму Польщі за ухвалення резолюції на підтримку України, - Заступниця Голови Парламенту Олена Кондратюк

докладніше
27 січня 2022, 17:30

Комітет з прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській обл. та АР Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин рекомендує прийняти у другому читанні та в цілому законопроект про забезпечення прав та свобод внутрішньо переміщених осіб (відео)

докладніше
27 січня 2022, 16:45

Комітет з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо удосконалення надання медичної допомоги

докладніше
27 січня 2022, 16:00

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше
27 січня 2022, 14:59

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
27 січня 2022, 14:39

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про нафту і газ" щодо визначення критичних сховищ газу та критичних магістральних трубопроводів транспортування газу"

докладніше
27 січня 2022, 14:14

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення порядку розроблення, прийняття та впровадження авіаційних правил України"

докладніше
27 січня 2022, 14:10

Комітет з питань інтеграції України до ЄС підтримав ратифікацію Угод з ЄІБ про кредити на ремонт доріг та модернізацію міського транспорту

докладніше
27 січня 2022, 14:04

Прийнято Закон "Про ратифікацію Рамкової угоди між Урядом України та Урядом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії щодо офіційної кредитної підтримки розвитку спроможностей Військово-Морських Сил Збройних Сил України"

докладніше
27 січня 2022, 13:49

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення завдань та основ підготовки і ведення національного спротиву"

докладніше
27 січня 2022, 13:30

Руслан Стефанчук: Парламент не зупиняє свою роботу, а лише змінює черговість пленарних тижнів

докладніше
27 січня 2022, 13:07

Прийнято Постанову "Про календарний план проведення сьомої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання"

докладніше
27 січня 2022, 12:50

Звернення Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту

докладніше
27 січня 2022, 11:38

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
08 червня 2021, 17:19

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Співголова депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Королівством Іспанія Ольга Совгиря провела зустріч із Головою Сенату Генеральних Кортесів Пілар Льйоп

Співголова депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Королівством Іспанія Ольга Совгиря протягом 7 та 8 червня здійснює робочий візит до Іспанії.

У ході візиту відбулася зустріч співголови міжпарламентської групи дружби з Королівством Іспанія Ольги Совгирі з Головою Сенату Генеральних Кортесів Пілар Льйоп.

Під час обговорення майбутніх кроків у поліпшенні українсько-іспанського міжпарламентського діалогу, Спікеру верхньої палати було передано запрошення від Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова відвідати Україну з офіційним візитом.

Зустріч також була присвячена просуванню української ініціативи у започаткуванні нового міжнародного координаційно-консультативного формату - Кримської платформи як елементу стратегічного бачення деокупації Криму.

Важливе місце в діяльності Генеральних кортесів посідають питання зовнішньої політики Іспанії. Тому, продовжуючи ознайомлення з особливостями реалізації законодавчої влади в Іспанії, Ольгою Совгирею було проведено дві зустрічі з іспанськими колегами-парламентаріями – Г. Лімонесем (Головою Комісії у закордонних справах Сенату) та П. Марі-Клосе (Головою Комісії у закордонних справах Палати депутатів).