Новини

11 червня 2021, 18:14

У Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики тривають публічні консультації щодо законопроекту «Про внесення змін до Закону України «Про телебачення і радіомовлення» для забезпечення інформаційної безпеки населення в районі відсічі збройної агресії Російської Федерації)»

докладніше
11 червня 2021, 17:48

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому законопроект щодо підвищення рівня пенсійного забезпечення окремих категорій осіб

докладніше
11 червня 2021, 16:10

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон щодо перегляду термінів встановлення споживачам лічильників природного газу

докладніше
11 червня 2021, 16:00

Проблемні питання усиновлення обговорено на засіданні ТСК з розслідування випадків та причин порушення прав дитини під час здійснення децентралізації повноважень з питань охорони дитинства, реформування системи закладів інституційного догляду та виховання

докладніше
11 червня 2021, 15:30

Комітет з питань правової політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо забезпечення захисту права власності та інших речових прав на нерухоме майно, що належать дітям та підопічним особам

докладніше
11 червня 2021, 14:15

Комітет з питань екологічної політики та природокористування заслухав звіт про діяльність Державного агентства лісових ресурсів у 2021 році

докладніше
11 червня 2021, 14:12

Український Парламент має об’єднатися і законодавчо підтримати всі необхідні зміни для інтеграції України в НАТО, ­– Віцеспікерка Олена Кондратюк

докладніше
11 червня 2021, 14:11

Руслан Стефанчук узяв участь в урочистостях з нагоди 230-ї річниці Конституції 3 травня

докладніше
11 червня 2021, 13:32

Дмитро Разумков розраховує на зусилля для проведення реформ як з боку центральної, так і місцевої влади

докладніше
11 червня 2021, 13:31

Дмитро Разумков: Влада повинна зробити все для підтримки української промисловості

докладніше
11 червня 2021, 13:30

Дмитро Разумков: Українська економіка потребує вакцини, що допоможе їй подолати наслідки пандемії COVID-19

докладніше
11 червня 2021, 13:29

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков відвідав Яворівський полігон

докладніше
11 червня 2021, 13:28

Голова Верховної Ради ознайомився з роботою найбільшої медичної установи Львова

докладніше
11 червня 2021, 13:23

Голова Парламенту відвідав Львівський національний університет імені Івана Франка

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
03 червня 2021, 13:48

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

У Верховній Раді відбулося засідання депутатської групи з міжпарламентських зв’язків з Грецькою Республікою

Депутатська група Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Грецькою Республікою провела чергове засідання 3 червня.

Народні депутати обговорили результати моніторингових візитів до місць компактного проживання національних меншин, необхідність захисту прав громадян, які перебувають у місцях несвободи в Грецькій Республіці, питання активізації туризму між Україною і Грецькою Республікою та можливості лібералізації правил перетину кордону для громадян обох держав, одночасно забезпечуючи безпечний проїзд під час пандемії.

Співголова депутатської групи, Голова Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин Дмитро Лубінець поінформував про результати зустрічей з представниками національних меншин у місцях компактного проживання, які відбулися 24-31 травня.

«Ми розпочали зустрічі в Донецькій області, саме там, де живуть азовські греки, завершили в Ужгороді, на Закарпатті. Відвідали Одеську, Запорізьку, Чернівецьку області. Це була перша така поїздка. Будемо пропонувати розпочати аналогічні моніторингові візити зі сходу на захід через північні області – у Луганській, Харківській, Чернігівській, Сумській області та завершимо у Львівській області», - зазначив Дмитро Лубінець.

Він додав, що зараз триває робота над законопроектом про національні меншини та анонсував обговорення проекту Закону, що відбудеться 4 червня.

Співголова депутатської групи Тетяна Плачкова акцентувала увагу на необхідності активізації зусиль у напрямі вирішення проблеми перебування понад 160 українців у місцях несвободи в Греції. Народні депутати підкреслили важливість координації зусиль з Міністерством закордонних справ, з Міністерством юстиції, з Уповноваженим Верховної Ради з прав людини та з грецькою стороною.

«Це складне питання, яке не вирішується уже декілька років. Важливо через механізм екстрадиції повернути українських моряків, які потрапили в пастку нелегальної міграції», - додав Дмитро Лубінець.

Співголова робочої групи Тетяна Плачкова зазначила, що депутатська група підготувала звернення до Уряду Греції щодо продовження можливості українцям подорожувати за наявності ПЛР-тестів.

За результатами обговорення народні депутати взяли до відома інформацію про результати моніторингових візитів, ухвалили звернення до Прем’єр-міністрів України та Грецької Республіки стосовно вжиття додаткових заходів, спрямованих на активізацію туризму між Україною і Грецькою Республікою, а також до Міністерства закордонних справ України, Уповноваженого Верховної Ради з прав людини про необхідність захисту прав громадян України, які перебувають у місцях несвободи в Грецькій Республіці.