Новини

11 червня 2021, 18:14

У Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики тривають публічні консультації щодо законопроекту «Про внесення змін до Закону України «Про телебачення і радіомовлення» для забезпечення інформаційної безпеки населення в районі відсічі збройної агресії Російської Федерації)»

докладніше
11 червня 2021, 17:48

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому законопроект щодо підвищення рівня пенсійного забезпечення окремих категорій осіб

докладніше
11 червня 2021, 16:10

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон щодо перегляду термінів встановлення споживачам лічильників природного газу

докладніше
11 червня 2021, 16:00

Проблемні питання усиновлення обговорено на засіданні ТСК з розслідування випадків та причин порушення прав дитини під час здійснення децентралізації повноважень з питань охорони дитинства, реформування системи закладів інституційного догляду та виховання

докладніше
11 червня 2021, 15:30

Комітет з питань правової політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо забезпечення захисту права власності та інших речових прав на нерухоме майно, що належать дітям та підопічним особам

докладніше
11 червня 2021, 14:15

Комітет з питань екологічної політики та природокористування заслухав звіт про діяльність Державного агентства лісових ресурсів у 2021 році

докладніше
11 червня 2021, 14:12

Український Парламент має об’єднатися і законодавчо підтримати всі необхідні зміни для інтеграції України в НАТО, ­– Віцеспікерка Олена Кондратюк

докладніше
11 червня 2021, 14:11

Руслан Стефанчук узяв участь в урочистостях з нагоди 230-ї річниці Конституції 3 травня

докладніше
11 червня 2021, 13:32

Дмитро Разумков розраховує на зусилля для проведення реформ як з боку центральної, так і місцевої влади

докладніше
11 червня 2021, 13:31

Дмитро Разумков: Влада повинна зробити все для підтримки української промисловості

докладніше
11 червня 2021, 13:30

Дмитро Разумков: Українська економіка потребує вакцини, що допоможе їй подолати наслідки пандемії COVID-19

докладніше
11 червня 2021, 13:29

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков відвідав Яворівський полігон

докладніше
11 червня 2021, 13:28

Голова Верховної Ради ознайомився з роботою найбільшої медичної установи Львова

докладніше
11 червня 2021, 13:23

Голова Парламенту відвідав Львівський національний університет імені Івана Франка

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
14 травня 2021, 12:39

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Відбулася урочиста церемонія вручення дипломів стипендіатів Верховної Ради України для молодих учених-докторів наук

14 травня, напередодні Дня науки, у Парламенті відбулося урочисте вручення дипломів стипендіатів Верховної Ради України за 2020 рік.

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков привітав зі святом і вручив дипломи тридцятьом молодим ученим – докторам наук. Він подякував науковцям за роботу та підкреслив її важливість для конкурентоспроможності держави. «В історії цієї стипендії ми вперше вручаємо дипломи. Хоча стипендія існує з 2008 року, її формат суттєво змінився. Цьогоріч був найбільший конкурс на одне місце - 3 особи. На це вплинуло і суттєве збільшення премії - п’ять прожиткових мінімумів на місяць», - сказав Голова Парламенту.

За його словами, Верховна Рада та профільний Комітет будуть і надалі робити все можливе, щоб ці цифри зростали, а науковці обирали саме українську науку.

Голова Комітету з питань освіти, науки та інновацій Cергій Бабак акцентував на необхідності зв’язку науки та практики.

«Надзвичайно важливо впроваджувати результати наукової роботи. На жаль, майже втрачено зв’язок науки з промисловістю. Тому наше завдання його відновити», - сказав Сергій Бабак.

За його словами, роботи, що подані на конкурс, дуже актуальні. Зокрема, це дослідження про ринок електроенергії під час об’єднання з енергосистемами Європейського Союзу, захист інформаційних даних в критичній інформаційній інфраструктурі, податкове стимулювання в умовах децентралізації тощо.

«Впевнений, ці дослідження мають бути цікавими для міністерств. Комітет готовий сприяти із впровадженням результатів наукових досліджень і налагодження зв’язку з органами державної влади, аби вони не залишалися на папері, а були реалізовані в життя», - зауважив Сергій Бабак.

Також Голова Комітету поінформував про можливість залучення грантів на наукові дослідження через Національний фонд досліджень України.


Довідково:

Щороку на конкурсних засадах призначаються 30 іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених - докторів наук із щомісячною виплатою кожної у розмірі п’яти прожиткових мінімумів. Вік науковців на весь час отримання Стипендії не може бути більшим 40 років.