Новини

21 жовтня 2021, 19:23

Руслан Стефанчук: Парламент демонструє єдність і тверду налаштованість на впровадження європейських підходів в усіх сферах життя України

докладніше
21 жовтня 2021, 18:00

Комітет з питань бюджету погодив перерозподіл коштів з держбюджету на заходи, спрямовані на боротьбу з епідемією COVID-19

докладніше
21 жовтня 2021, 17:43

Комітет з питань антикорупційної політики затвердив додаткові поправки до законопроекту щодо усунення невизначеності обов'язків членів органів адвокатського самоврядування стосовно заповнення та подання декларацій

докладніше
21 жовтня 2021, 17:22

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти в другому читанні та в цілому законопроект про місто Київ - столицю України

докладніше
21 жовтня 2021, 17:05

Комітет з питань інтеграції України до ЄС підтримав законопроект щодо внесення змін до Закону про оцінку впливу на довкілля

докладніше
21 жовтня 2021, 16:57

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому проект Постанови «Про вжиття невідкладних заходів, спрямованих на забезпечення належної діагностики та лікування хворих на хворобу Паркінсона»

докладніше
21 жовтня 2021, 16:36

Позачергове пленарне засідання

докладніше
21 жовтня 2021, 16:22

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення законодавства України у сфері дитячого харчування у відповідність до вимог законодавства ЄС"

докладніше
21 жовтня 2021, 16:20

Прийнято за основу проект Закону "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку"

докладніше
21 жовтня 2021, 16:03

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про альтернативні види палива" щодо розвитку виробництва біометану"

докладніше
21 жовтня 2021, 16:01

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про комбіноване виробництво теплової та електричної енергії (когенерацію) та використання скидного енергопотенціалу" щодо розвитку високоефективної когенерації"

докладніше
21 жовтня 2021, 15:44

Прийнято Закон "Про енергетичну ефективність"

докладніше
21 жовтня 2021, 15:37

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до законів України "Про охорону прав на сорти рослин" та "Про насіння і садивний матеріал""

докладніше
21 жовтня 2021, 15:01

Пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
29 квітня 2021, 15:16

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Руслан Стефанчук: Балтійські країни найбільш активно підтримують Україну на шляху до НАТО

 

Перший заступник Голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук зустрівся з головами комітетів у закордонних справах парламентів Естонії, Латвії та Литви Марком Міхкельсоном, Ріхардом Колсом і Жигімантасом Павільонісом.

Перший заступник Голови Верховної Ради висловив вдячність колегам із парламентів Литви, Естонії та Латвії за постійну та послідовну підтримку України в умовах агресії Російської Федерації.

«Вдячний представникам Естонії, Латвії та Литви за таку блискавичну реакцію на агресію Російської Федерації. Україна залишається прихильником вирішення будь-яких питань на політико-дипломатичному рівні. Тому я буду дуже вдячний парламентам ваших країн у разі долучення до діяльності «Кримської платформи», метою якої є деокупація Криму та його повернення Україні в мирний спосіб. Підтримка з вашого боку для нас є визначальною й означатиме солідарність у протидії російській агресивній політиці», – наголосив Руслан Стефанчук.

Окрему увагу було приділено обговоренню курсу України на європейську та євроатлантичну інтеграцію.

«Я дуже хочу, щоб найближчим часом Україна отримала шанс стати 31-ою країною-членом НАТО та частиною великої європейської сім’ї. Хочемо отримати рішення країн Альянсу щодо надання Україні Плану дій щодо членства в НАТО у найближчій перспективі. Сподіваємося на формування серед союзників необхідного консенсусу та цілковито розраховуємо на підтримку в цьому питанні», – зазначив Перший заступник Голови Парламенту України.

Руслан Стефанчук висловив вдячність країнам Балтії за незмінну позицію щодо протидії реалізації проєкту «Північний потік-2». Він зазначив, що Україна також високо цінує надійну підтримку її суверенітету й територіальної цілісності, продовження санкцій проти Росії, надання фінансово-економічної та гуманітарної допомоги, а також подолання наслідків пандемії COVID-19.

 

Джерело: Секретаріат Першого заступника Голови Верховної Ради України