Новини

14 травня 2021, 12:41

Дмитро Разумков вручив дипломи молодим вченим-стипендіатам Верховної Ради України

докладніше
14 травня 2021, 12:39

Відбулася урочиста церемонія вручення дипломів стипендіатів Верховної Ради України для молодих учених-докторів наук

докладніше
14 травня 2021, 11:15

Дмитро Разумков: Щоб досягти успіху - центральна та місцева влада повинні якісно співпрацювати

докладніше
14 травня 2021, 10:00

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування схвалив Рекомендації слухань на тему: «Державна регіональна політика: виклики, ризики, можливості»

докладніше
14 травня 2021, 09:43

Огляд головних тем «Голосу України» від 14 травня

докладніше
13 травня 2021, 18:36

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів провів на Житомирщині круглий стіл з питань сприяння зайнятості населення

докладніше
13 травня 2021, 17:00

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України рекомендує прийняти за основу з урахуванням пропозицій Комітету законопроект щодо терміну діяльності ТСК Парламенту (відео)

докладніше
13 травня 2021, 16:00

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо платіжних послуг

докладніше
13 травня 2021, 15:55

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо доступу до технічних умов та їх оприлюднення

докладніше
13 травня 2021, 15:28

Комітет з питань інтеграції України до ЄС заслухав звіти міністерств щодо заходів на виконання Рекомендацій комітетських слухань на тему: «Європейський зелений курс»

докладніше
13 травня 2021, 15:22

Голова Верховної Ради України та Спікер Сеймасу Литви відвідали КПВВ «Чонгар» і «Каланчак» на адміністративній межі з Кримом

докладніше
13 травня 2021, 14:34

Комітет з питань екологічної політики та природокористування рекомендує Верховній Раді прийняти за основу доопрацьований проект Закону «Про державний екологічний контроль»

докладніше
13 травня 2021, 14:28

Представники Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва провели зустріч з членами Комітету у закордонних справах Палати депутатів Парламенту Італійської Республіки

докладніше
13 травня 2021, 14:00

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді прийняти у другому читанні та в цілому законопроект щодо військового поховального ритуалу

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
21 квітня 2021, 20:59

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Руслан Стефанчук: Загострення безпекової ситуації на Сході України вимагає скоординованих дій міжнародного співтовариства

 

Перший заступник Голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук разом з віцемаршалкою Сейму Республіки Польща пані Малгожатою Госєвською та віцеспікером Сейму Литовської Республіки паном Паулюсом Саударгасом відвідали Донеччину.

"Справжні друзі пізнаються в біді. Це на практиці доводять представники країн Люблінського трикутника, яким я дуже вдячний за солідарність з Україною та поїздку на Донеччину", - наголосив Руслан Стефанчук.

Перший віцеспікер Парламенту України разом з європейськими парламентаріями відвідав селище-привид на Азові та побачив наслідки "русского мира" в Широкиному. Колись це був популярний на Сході України курорт. Нині, внаслідок війни, Широкине перетворилося на руїни. 

Програмою поїздки також було передбачено ознайомлення з роботою порту м. Маріуполь, який сьогодні входить до четвірки провідних портів України. Це найбільший та найрозвиненіший порт Азовського моря, який називають «морськими воротами Донбасу».

Разом з іншими представниками країн Люблінського трикутника Руслан Стефанчук також відвідав КПВВ "Гнутово", ознайомився зі станом його облаштування, функціонування та основними завданнями.

"Загострення безпекової ситуації на Сході України вимагає скоординованих дій міжнародного співтовариства, активної взаємодії парламентів країн", - зазначив Перший віцеспікер Парламенту України.

Тож Руслан Стефанчук, пані Малгожата Госєвська та пан Паулюс Саударгас підписали Заяву віцеспікерів Сейму Литовської Республіки, Сейму Республіки Польща, Верховної Ради України, якою засуджується збройна ескалація проти України з боку Російської Федерації.

Таким чином Україна, Польща і Литва спільно сказали "ні" зміні кордонів, "ні" агресії ворога. Водночас сказали: "так!" цілісності кордонів України, "так"  розвитку країни, прогресивним змінам, реформам, "так" зеленому світлу руху України у напрямку європейської та євроатлантичної інтеграції".

Руслан Стефанчук також запросив польських і литовських колег долучатися до діяльності «Кримської платформи».

"Це буде важливим внеском в консолідацію зусиль міжнародної спільноти протистояти агресивній політиці РФ", - зазначив політик.

Насамкінець Перший заступник Голови Верховної Ради України отримав від парламентаріїв країн Люблінського трикутника символічний подарунок - прапор НАТО як знак того, що вони хочуть бачити Україну повноправним членом Північноатлантичного альянсу.

Джерело: Секретаріат Першого заступника Голови Верховної Ради України