Новини

21 квітня 2021, 20:59

Руслан Стефанчук: Загострення безпекової ситуації на Сході України вимагає скоординованих дій міжнародного співтовариства

докладніше
21 квітня 2021, 19:00

Головне завдання для влади - зробити все можливе, аби молодь залишалася в Україні, - Дмитро Разумков

докладніше
21 квітня 2021, 16:27

Голова Верховної Ради ознайомився з діяльністю Луцького ремонтного заводу “Мотор”

докладніше
21 квітня 2021, 16:21

У Комітеті з питань фінансів, податкової та митної політики відбувся круглий стіл на тему: "Законодавча підтримка бізнесу під час локдауну"

докладніше
21 квітня 2021, 14:38

Волинський ліцей імені Героїв Небесної Сотні має чим та ким пишатися, - Дмитро Разумков

докладніше
21 квітня 2021, 13:45

На засіданні Бюро Парламентської Асамблеї Організації з безпеки і співробітництва в Європі обговорена діяльність Організації в умовах пандемії, поточна політична та безпекова ситуації в регіоні ОБСЄ

докладніше
21 квітня 2021, 13:38

Дмитро Разумков відвідав “Волинське обласне територіальне медичне об’єднання захисту материнства і дитинства”

докладніше
21 квітня 2021, 11:59

Консультативна рада з питань місцевого самоврядування при Парламенті має сформувати пропозиції, що допоможуть зміцнити фінансову основу регіонів, - Дмитро Разумков

докладніше
21 квітня 2021, 09:46

Огляд головних тем «Голосу України» від 21 квітня

докладніше
21 квітня 2021, 09:19

Голова Верховної Ради України розпочав робочу поїздку до Волинської та Хмельницької областей

докладніше
20 квітня 2021, 18:16

Найбільш значущим для країн Східного Партнерства є питання безпеки і посилення політичного діалогу - теми пленарного засідання 9-ї сесії ПА ЄВРОНЕСТ

докладніше
20 квітня 2021, 16:34

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування провів слухання на тему: "Публічні консультації як інструмент демократії участі. Світові практики та стандарти"

докладніше
20 квітня 2021, 14:17

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому проект Закону «Про платіжні послуги»

докладніше
20 квітня 2021, 14:11

Питання безпеки є важливим як для ЄС, так і для країн регіону Східного партнерства, - Дмитро Разумков

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
06 квітня 2021, 18:44

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Комплексна парламентська просвіта відкриє шлях до кращого розуміння функцій, ролі і значення Верховної Ради в житті суспільства, - Олена Кондратюк


 

6 квітня Освітній центр Верховної Ради України та ГО «Агенція розвитку освітньої політики» провели  онлайн-колоквіум на тему парламентської просвіти для освітян Львівщини.

Відкриваючи онлайн-колоквіум, Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк зазначила, що, «на жаль, далеко не всі знають, що таке Верховна Рада України як інституція, як окремий орган, які його функції, значення, а також роль парламенту в житті громади в умовах саме парламентсько-президентської республіки України». «Нам справді бракує системної парламентської просвіти. Власне, зараз спільно з Освітнім центром, з нашими міжнародними партнерами працюємо над розробкою і затвердженням програми комплексної парламентської просвіти. І я вірю, що спільні зусилля дадуть добрі результати», - підкреслила віцеспікерка.

З вітальним словом до освітян Львівщини звернувся і Директор Програми USAID Рада Ігор Когут.

У ході колоквіуму, участь в якому взяли понад 120 представників регіону, було представлено комплексну програму парламентської просвіти.

Спільні напрацювання презентувала експертка з парламентської просвіти та залучення громадян Офісу Парламентської реформи ЄС-ПРООН Марія Савіна.

Програма покликана підвищити рівень обізнаності щодо роботи парламенту, інструментів взаємодії громадян з парламентом та участі у законодавчому процесі. Вона розрахована на учнів, студентів і дорослих.

Із темою «Парламентська освіта в школі: практичний аспект» виступила також голова ГО «Агенція розвитку освітньої політики» Людмила Паращенко.

Успішними практиками з імплементації напрацювань з парламентської громадянської просвіти поділилися також і вчителі-учасники проєкту «Розширення мережі інтерактивних парламентських просвітницьких осередків для учнів молодшої та середньої школи», зокрема, педагог-організатор Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Дубенської міської ради Рівненської області Олеся Сімак.

Захід став заключним у дводенній програмі Днів парламенту на Львівщині, які проводяться у партнерстві з ГО «Інтерньюз-Україна» в рамках проєкту із забезпечення експертного та організаційного супроводу діяльності, спрямованої на посилення комунікаційної спроможності українського парламенту, що реалізується за підтримки Програми USAID РАДА та виконується Фондом Східна Європа.