Новини

21 квітня 2021, 20:59

Руслан Стефанчук: Загострення безпекової ситуації на Сході України вимагає скоординованих дій міжнародного співтовариства

докладніше
21 квітня 2021, 19:00

Головне завдання для влади - зробити все можливе, аби молодь залишалася в Україні, - Дмитро Разумков

докладніше
21 квітня 2021, 16:27

Голова Верховної Ради ознайомився з діяльністю Луцького ремонтного заводу “Мотор”

докладніше
21 квітня 2021, 16:21

У Комітеті з питань фінансів, податкової та митної політики відбувся круглий стіл на тему: "Законодавча підтримка бізнесу під час локдауну"

докладніше
21 квітня 2021, 14:38

Волинський ліцей імені Героїв Небесної Сотні має чим та ким пишатися, - Дмитро Разумков

докладніше
21 квітня 2021, 13:45

На засіданні Бюро Парламентської Асамблеї Організації з безпеки і співробітництва в Європі обговорена діяльність Організації в умовах пандемії, поточна політична та безпекова ситуації в регіоні ОБСЄ

докладніше
21 квітня 2021, 13:38

Дмитро Разумков відвідав “Волинське обласне територіальне медичне об’єднання захисту материнства і дитинства”

докладніше
21 квітня 2021, 11:59

Консультативна рада з питань місцевого самоврядування при Парламенті має сформувати пропозиції, що допоможуть зміцнити фінансову основу регіонів, - Дмитро Разумков

докладніше
21 квітня 2021, 09:46

Огляд головних тем «Голосу України» від 21 квітня

докладніше
21 квітня 2021, 09:19

Голова Верховної Ради України розпочав робочу поїздку до Волинської та Хмельницької областей

докладніше
20 квітня 2021, 18:16

Найбільш значущим для країн Східного Партнерства є питання безпеки і посилення політичного діалогу - теми пленарного засідання 9-ї сесії ПА ЄВРОНЕСТ

докладніше
20 квітня 2021, 16:34

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування провів слухання на тему: "Публічні консультації як інструмент демократії участі. Світові практики та стандарти"

докладніше
20 квітня 2021, 14:17

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому проект Закону «Про платіжні послуги»

докладніше
20 квітня 2021, 14:11

Питання безпеки є важливим як для ЄС, так і для країн регіону Східного партнерства, - Дмитро Разумков

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
08 березня 2021, 07:00

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Вітання Першого заступника Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука з Міжнародним жіночим днем!

 

Немає більше такої мови у світі, де так поетично говорять про жінку. Вона завжди в ореолі святості —жінка-берегиня, жінка-мати.

З жіночим образом з давніх часів асоціювалися уявлення про богиню родючості, берегиню домашнього вогнища та захисницю. На стіні купола Софійського собору знаходиться знаменита ікона-мозаїка Богородиці ХІ ст., яку науковці називають Орантою. Існує стародавнє повір’я, що вона оберігає нас: доки ця ікона залишатиметься незруйнованою, доти й існуватиме Київ.

Берегиня за своєю суттю — це образ Матері. Матері всього живого, люблячої, турботливої, справедливої, яка завжди допоможе, скерує та підкаже правильне рішення. Ми з усмішкою та любов'ю згадуємо про свою маму, бо це та, яка дала нам життя та оберігає його до кінця своїх днів.

У кожній жінці живе Берегиня і кожна — прагне бути щасливою і дарувати щастя іншим. Українські жінки — особливі. Це феномен, який немає аналогів у світі. Вони захищають Батьківщину, виховують покоління, надихають, роблять внесок у всі сфери життєдіяльності держави і підставляють чоловікам своє сильне плече. Для справжніх чоловіків жінка — це баланс, вишуканість, смак життя.

Дорогі Берегині України, ми дуже любимо і цінуємо вас за те, що ви робите для всіх нас. Бажаю вам весни в душі, щодня отримувати турботу і увагу, успіхів у кар’єрі, гармонії, щастя, любові, натхнення, драйву, тепла та затишку в оселі. Нехай початок весни символізує початок чогось прекрасного у вашому житті.

Зі святом вас!