Новини

08 березня 2021, 09:00

Віртуальна експозиція «Жінки в історії українського парламентаризму» до Міжнародного жіночого дня

докладніше
08 березня 2021, 07:00

Вітання Першого заступника Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука з Міжнародним жіночим днем!

докладніше
05 березня 2021, 18:40

Відбулася зустріч Голови Комітету з питань інтеграції України до Європейського Союзу Іванна Климпуш-Цинцадзе з Міністром енергетики Литовської Республіки Дайнюсом Крейвісом

докладніше
05 березня 2021, 14:19

З 2 по 5 березня Верховна Рада України прийняла 10 Законів України

докладніше
05 березня 2021, 14:13

Сексистській поведінці не місце в Парламенті, - Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк

докладніше
05 березня 2021, 13:10

Комітет з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва затвердив пріоритети міжпарламентської співпраці Верховної Ради України у 2021 році

докладніше
05 березня 2021, 13:07

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
05 березня 2021, 13:00

Прийнято за основу проект Закону "Про публічні консультації"

докладніше
05 березня 2021, 12:51

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про забезпечення комерційного обліку природного газу" (щодо перегляду термінів встановлення споживачам лічильників природного газу)"

докладніше
05 березня 2021, 12:36

Прийнято за основу проект Закону "Про мультимодальні перевезення"

докладніше
05 березня 2021, 11:53

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до частини 5 статті 45 Закону України "Про запобігання корупції" щодо усунення невизначеності обов'язків членів органів адвокатського самоврядування стосовно заповнення та подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

докладніше
05 березня 2021, 09:45

Огляд головних тем «Голосу України» від 5 березня

докладніше
05 березня 2021, 09:07

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на пленарному засіданні 5 березня

докладніше
04 березня 2021, 17:33

Комітет з питань екологічної політики та природокористування затвердив доопрацьований текст законопроекту щодо підтримки розвитку вітчизняних галузей надрокористування

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
02 лютого 2021, 09:00

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсного відбору на посаду директора державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада»

 

Відповідно до пункту 21 частини першої статті 6 Закону України «Про управління об’єктами державної власності», постанови  Кабінету Міністрів України від 3 вересня 2008 року № 777 «Про проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки» та розпорядження в.о. Керівника Апарату Верховної Ради України №76-к від 26 січня 2021 року 2 лютого 2021 року оголошується початок конкурсного відбору на посаду директора державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада».

Найменування підприємства: державне підприємство «Парламентський телеканал «Рада». Створений як Дирекція телерадіопрограм Верховної Ради України 24 листопада 1998 року Розпорядженням Голови Верховної Ради України. Телеканал «Рада» транслюється у загальнонаціональній мережі DVBT-2 та через супутниково-кабельні мережі.

Місцезнаходження телеканалу: м. Київ, вул. Садова, 3А.

Основні напрями діяльності: Вироблення та поширення програм, спрямованих на повноцінне задоволення потреб суспільства в одержанні найширшого спектру інформації про діяльність Верховної Ради України.  Цензуру стосовно подій у сесійній залі Верховної Ради України заборонено.

Канал широко висвітлює хід пленарних засідань, діяльність усіх парламентських фракцій та депутатських груп, а також роботу Комітетів Верховної Ради України, де розглядаються законопроекти та аналізується виконання прийнятих законів в економічній, соціальній, культурній сферах.

Інформація про фінансово-економічний стан підприємства розміщена за посиланням: http://tv.rada.gov.ua/coord.htm (розділ «Архів»).

 

Посадові обов’язки директора державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада»:

1)      Керує діяльністю телеканалу, організовує роботу його структурних  підрозділів.

2)      Координує творчу діяльність телеканалу.

3)      Впроваджує у повсякденну практику роботи телеканалу передовий вітчизняний і зарубіжний досвід зі створення телевізійних програм.

4)      Здійснює підготовку та реалізацію стратегії розвитку телеканалу.

5)      Забезпечує виконання щорічних цілей телеканалу щодо збільшення аудиторії та розвитку каналу.

6)      Сприяє просуванню каналу в тому числі через соціальні мережі та інші канали комунікації.

7)      Контролює раціональне використання передбачених для підприємства фінансових асигнувань, матеріальних і технічних ресурсів.

8)      Укладає договори з підприємствами, організаціями й установами, контролює їх виконання.

9)      Здійснює заходи із застосування прогресивних форм організації та охорони праці.

10) Здійснює ефективну кадрову політику.

11) Приймає рішення щодо призначення на посади, звільнення та заохочення працівників, а також накладання дисциплінарних стягнень.

12) Формує пропозиції щодо бюджету телеканалу.

 

Вимоги до претендентів:

Освіта: вища (спеціаліст, магістр). Профільна освіта (журналістика, зв’язки з громадськістю, аудіовізуальне мистецтво і виробництво телерадіопрограм, режисура), післядипломна освіта в галузі управління та адміністрування будуть додатковими перевагами.

Досвід роботи: загальний стаж роботи у сфері телебачення і радіомовлення - не менше 5 років.

Володіння державною мовою: вільне володіння державною мовою, знання іноземних мов буде додатковою перевагою.

Інформаційні та комп’ютерні технології: бути впевненим користувачем ПК, володіти знаннями і навичками роботи із соціальними мережами та відеохостингами, розумітися на технологіях SMM.

Знання основ законодавства України, а саме:

- Конституції України;

- законів України: «Про Регламент Верховної Ради України», «Про Комітети Верховної Ради України», «Про статус народного депутата», «Про доступ до публічної інформації», «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації», «Про телебачення і радіомовлення», «Про інформацію»;

-  іншої нормативно-правової бази щодо організації діяльності теле-, радіомовлення, роботи ЗМІ та журналістів;

авторського і трудового законодавства; організації виробництва, праці і управління, основи планування та фінансування; методів господарського розрахунку; форм і систем оплати праці та матеріального стимулювання; правил і норм охорони праці, виробничої санітарії і пожежної безпеки.

Бездоганна ділова репутація:

- сукупність документально підтвердженої інформації про особу, що дає можливість зробити висновок про відповідність її професійної діяльності вимогам законодавства, про належний рівень професійних здібностей та управлінського досвіду (вітаються рекомендаційні листи та посилання на сторінки соціальних мереж);

- відсутність в особи судимості та заборони займати відповідні посади або займатися певними видами діяльності.

 

Для участі в конкурсному відборі претендент подає особисто та/або надсилає електронною поштою:

1) Заяву для участі у конкурсному відборі.

2) Копії документа, що посвідчує особу, трудової книжки (за наявності) або документів, що підтверджують наявність досвіду роботи, документа про вищу освіту.

3) Згоду на обробку персональних даних.

4) Біографічну довідку (резюме) із зазначенням посилань на власні сторінки у соціальних мережах.

5) Мотиваційний лист формату А4 (до 500 слів).

6) Конкурсну пропозицію (концепцію мовлення телеканалу «Рада» у вигляді презентації, що включає унікальність формату, переваги та особливості, сітку мовлення, опис найважливіших програм, пропозиції щодо кадрової політики).

7) Портфоліо реалізованих проектів та досягнень у галузі журналістики, сфері телебачення і радіомовлення (за бажанням, як додаткова перевага).

 

Для інформації:

1. Контракт з переможцем конкурсу укладається строком на 1 (один) рік з можливістю продовження терміну його дії ще на 2 (два) роки.

2. Заяви та документи щодо участі у конкурсному відборі приймаються впродовж 30 календарних днів після дати оприлюднення оголошення до 18 години 03 березня 2021 року.

3.  Заяви та документи приймаються за адресою: 01008, м.Київ, вул.Садова, 3а, Управління кадрів Апарату Верховної Ради України (з поміткою «на конкурсний відбір директора телеканалу «Рада») та/або на електронну пошту: hryhorchuk@rada.gov.ua

4.  Контакти для довідок: тел. 255-22-94, головний консультант Григорчук Інна Миколаївна.

Про місце проведення конкурсу буде повідомлено додатково.