Новини

08 березня 2021, 09:00

Віртуальна експозиція «Жінки в історії українського парламентаризму» до Міжнародного жіночого дня

докладніше
08 березня 2021, 07:00

Вітання Першого заступника Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука з Міжнародним жіночим днем!

докладніше
05 березня 2021, 18:40

Відбулася зустріч Голови Комітету з питань інтеграції України до Європейського Союзу Іванна Климпуш-Цинцадзе з Міністром енергетики Литовської Республіки Дайнюсом Крейвісом

докладніше
05 березня 2021, 14:19

З 2 по 5 березня Верховна Рада України прийняла 10 Законів України

докладніше
05 березня 2021, 14:13

Сексистській поведінці не місце в Парламенті, - Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк

докладніше
05 березня 2021, 13:10

Комітет з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва затвердив пріоритети міжпарламентської співпраці Верховної Ради України у 2021 році

докладніше
05 березня 2021, 13:07

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
05 березня 2021, 13:00

Прийнято за основу проект Закону "Про публічні консультації"

докладніше
05 березня 2021, 12:51

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про забезпечення комерційного обліку природного газу" (щодо перегляду термінів встановлення споживачам лічильників природного газу)"

докладніше
05 березня 2021, 12:36

Прийнято за основу проект Закону "Про мультимодальні перевезення"

докладніше
05 березня 2021, 11:53

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до частини 5 статті 45 Закону України "Про запобігання корупції" щодо усунення невизначеності обов'язків членів органів адвокатського самоврядування стосовно заповнення та подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

докладніше
05 березня 2021, 09:45

Огляд головних тем «Голосу України» від 5 березня

докладніше
05 березня 2021, 09:07

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на пленарному засіданні 5 березня

докладніше
04 березня 2021, 17:33

Комітет з питань екологічної політики та природокористування затвердив доопрацьований текст законопроекту щодо підтримки розвитку вітчизняних галузей надрокористування

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
22 січня 2021, 11:16

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Депутатська група Верховної Ради з міжпарламентських зв’язків з Грецькою Республікою визначила пріоритети роботи на 2021 рік

 

21 січня відбулося онлайн-засідання депутатської групи Верховної Ради з міжпарламентських зв’язків з Грецькою Республікою. Народні депутати обговорили результати діяльності групи в 2020 році та визначили напрями її роботи протягом наступної парламентської сесії. Зокрема, серед пріоритетів - поглиблення національно-культурних, торговельно-економічних зв’язків з Грецією та реалізація програм двостороннього співробітництва щодо пізнавального сімейного туризму.

Як зазначила співголова групи, народний депутат Тетяна Плачкова, на сьогодні актуальними є напрями, що стосуються розвитку інвестиційного співробітництва між Україною та Грецією, а також вивчення досвіду грецької сторони щодо організації зрошення.

«Минулого року південні регіони України зазнали значних збитків через страшну посуху. Греція знаходиться у більш посушливій кліматичній зоні, але сільське господарство там витримує виклики. Моя пропозиція - звернутися від нашої групи до грецької сторони, аби вивчити практику грецьких аграріїв у забезпеченні зрошення та запобігання наслідкам посух», - зазначила вона.

Також Тетяна Плачкова запропонувала реалізацію проекту «Дитячий вікенд - Мама, тато, я: Україна – Греція», що передбачає міжнародні сімейні туристичні поїздки для отримання дітьми  нових знань про державу.

Пропозиції підтримав і співголова групи, народний депутат Дмитро Лубінець. Він також наголосив  на необхідності долучитися до відзначення 200-річчя Грецької революції, яке країна святкуватиме 25 березня 2021 року, та проведення фестивалю грецької культури Мега Юрти, який цьогоріч пройде на території смт Велика Новосілка Волноваського району Донеччини.

«Якщо дозволить епідемічна ситуація, домовилися, що фестиваль має відбутись на високому рівні. Будуть залучені не лише греки Донбасу, але й усієї України», - уточнив Дмитро Лубінець.

Учасники засідання наголосили, що однією з найважливіших тем діяльності групи міжпарламентських зв’язків з Грецькою Республікою стане проблема майбутнього 168-ми українців, які перебувають в місцях позбавлення волі Греції. Народні депутати розраховують, що у 2021 році спільними зусиллями з Міністерством закордонних справ, Уповноваженим Верховної Ради з прав людини та грецькою стороною це питання буде зрушено з місця.


Довідково:

Депутатська група Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Грецькою Республікою створена 18 грудня 2019 року. До її складу входять 26 народних депутатів.