Новини

27 листопада 2021, 18:05

Руслан Стефанчук вшанував пам'ять жертв голодоморів в Україні

докладніше
27 листопада 2021, 08:30

Звернення Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів

докладніше
26 листопада 2021, 17:00

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон «Про заходи, спрямовані на подолання кризових явищ та забезпечення фінансової стабільності на ринку природного газу»

докладніше
26 листопада 2021, 16:30

Підкомітет з питань національної та культурної пам‘яті Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики розглянув понад тисячу пропозицій до проекту Постанови про відзначення пам'ятних дат і ювілеїв у 2022-2023 роках

докладніше
26 листопада 2021, 15:02

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування рекомендує Верховній Раді прийняти в другому читанні та в цілому законопроект про лікарські засоби

докладніше
26 листопада 2021, 14:51

Канада передала Україні завірену копію канадського закону про визнання Голодомору актом геноциду українського народу

докладніше
26 листопада 2021, 10:00

Огляд головних тем «Голосу України» від 26 листопада

докладніше
25 листопада 2021, 17:10

Співчуття Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука у зв'язку зі смертю Олександра Омельченка

докладніше
25 листопада 2021, 16:20

Комітет з питань освіти, науки та інновацій розглянув законопроекти щодо пільг для педагогічних працівників з користування житлом, опаленням і освітленням

докладніше
25 листопада 2021, 13:29

Руслан Стефанчук: Виходимо на фінальний текст проєкту змін до Конституції України в частині децентралізації

докладніше
25 листопада 2021, 11:58

Олександр Корнієнко та представники ЄІБ обговорили створення Парламентського бюджетного офісу

докладніше
25 листопада 2021, 11:00

У Комітеті з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування розглянули план роботи Національної служби здоров’я України на 2022 рік

докладніше
25 листопада 2021, 10:00

Огляд головних тем «Голосу України» від 25 листопада

докладніше
24 листопада 2021, 17:40

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування рекомендує Верховній Раді включити до порядку денного і прийняти за основу законопроект щодо вдосконалення надання медичної допомоги

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
02 листопада 2020, 16:43

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Члени депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Республікою Індонезія провели зустріч із представниками делегації парламенту Республіки Індонезія

 

2 листопада відбулася зустріч членів депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Республікою Індонезія із представниками делегації парламенту Республіки Індонезія.

 «Досвід Індонезії у подоланні кризових явищ і проведенні реформ може бути корисним для України. Наразі більше уваги приділяється співпраці з вашим регіоном, що відкриває величезні перспективи. Наші країни та народи мають багато що дати один одному. Ця зустріч є початком нашої співпраці», - зазначив голова депутатської групи, народний депутат Артем Кунаєв.

Представник парламенту Індонезії Мухамад Місбахун привітав Україну з проведенням демократичних місцевих виборів. Він зазначив, що держава є одним із стратегічним партнером Індонезії, із кожним роком відносини зміцнюються, особливо в аграрній та оборонній сфері.

Народний депутат Мустафа Джемілєв порушив питання переслідування та захисту прав кримських татар і ситуації в Криму. Він нагадав, що 27 березня 2014 року Генеральна Асамблея ООН засудила окупацію Криму. Мустафа Джемілєв подякував, парламентаріям Індонезії, яка була в числі 100 країн, що підтримала резолюцію ООН щодо Криму та підтримує територіальну цілісність нашої держави.

«Щорічно ООН приймає резолюції з вимогами дотримуватися прав людини на окупованих територіях, але Росія продовжує окупацію. Наша боротьба буде продовжуватися, але ми хочемо звільнення своєї території мирним дипломатичним шляхом. Міністерство закордонних справ України створило Кримську платформу, яка буде займатися питанням деокупації Криму. Цю ініціативу уже підтримали США, Великобританія, Туреччина. Сподіваюся, що Індонезія також до неї долучиться і буде активним учасником цієї платформи», - зазначив народний депутат Мустафа Джемілєв.

Народний депутат Святослав Юраш звернув увагу на важливість досвіду Індонезії в розбудові антикорупційної інфраструктури та боротьби з корупцією в нашій державі.

Віцеспікер парламенту Індонезії Азіс Сямсуддін подякував за організацію візиту та резюмував, що важливо розвивати співпрацю між Індонезією та Україною у сфері економіки та оборони.

Члени делегації парламенту Індонезії окреслили ключові можливості співпраці в економіці, обороні, торгівлі, освіті та культурі.

Сторони висловили сподівання щодо зміцнення міжпарламентських зв’язків, особливо у сфері економіки та можливості відвідання Індонезії українською делегацією по завершенню пандемії.

Також у зустрічі взяли участь представники Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України, ДК «Укроборонпром».

Довідково: Депутатська група Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Республікою Індонезія, до складу якої увійшло 10 народних депутатів України, була створена 28 квітня 2020 року.