Новини

20 квітня 2021, 18:16

Найбільш значущим для країн Східного Партнерства є питання безпеки і посилення політичного діалогу - теми пленарного засідання 9-ї сесії ПА ЄВРОНЕСТ

докладніше
20 квітня 2021, 16:34

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування провів слухання на тему: "Публічні консультації як інструмент демократії участі. Світові практики та стандарти"

докладніше
20 квітня 2021, 14:17

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому проект Закону «Про платіжні послуги»

докладніше
20 квітня 2021, 14:11

Питання безпеки є важливим як для ЄС, так і для країн регіону Східного партнерства, - Дмитро Разумков

докладніше
20 квітня 2021, 12:54

У ПАРЄ поширено заяву із закликом припинити військові провокації та ескалацію на сході України

докладніше
20 квітня 2021, 12:14

21 квітня Перший Заступник Голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук здійснить робочу поїздку на Донеччину

докладніше
20 квітня 2021, 10:30

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування розглянув інформацію про виконання Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік"

докладніше
20 квітня 2021, 10:00

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики оголосив конкурсний відбір представників Верховної Ради до складу комісії з проведення конкурсу на зайняття посади Директора Бюро економічної безпеки України

докладніше
20 квітня 2021, 09:45

Огляд головних тем «Голосу України» від 20 квітня

докладніше
19 квітня 2021, 17:49

19-20 квітня проходитиме дев’ята сесія Парламентської асамблеї ЄВРОНЕСТ

докладніше
19 квітня 2021, 17:14

На засіданні МФО «За техногенну та екологічну безпеку в паливно-енергетичному комплексі, залізничному і трубопровідному транспорті України» обговорено питання оновлення рухомого складу залізничного транспорту

докладніше
19 квітня 2021, 16:34

У Верховній Раді триває реалізація ініціативи «Модельний комітет»

докладніше
19 квітня 2021, 16:21

Українська делегація бере участь у весняній сесії Парламентської асамблеї Ради Європи у Страсбурзі

докладніше
19 квітня 2021, 16:18

Проблемні питання просторового планування та містобудівної документації обговорено на круглому столі у Комітеті з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
02 листопада 2020, 16:43

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Члени депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Республікою Індонезія провели зустріч із представниками делегації парламенту Республіки Індонезія

 

2 листопада відбулася зустріч членів депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Республікою Індонезія із представниками делегації парламенту Республіки Індонезія.

 «Досвід Індонезії у подоланні кризових явищ і проведенні реформ може бути корисним для України. Наразі більше уваги приділяється співпраці з вашим регіоном, що відкриває величезні перспективи. Наші країни та народи мають багато що дати один одному. Ця зустріч є початком нашої співпраці», - зазначив голова депутатської групи, народний депутат Артем Кунаєв.

Представник парламенту Індонезії Мухамад Місбахун привітав Україну з проведенням демократичних місцевих виборів. Він зазначив, що держава є одним із стратегічним партнером Індонезії, із кожним роком відносини зміцнюються, особливо в аграрній та оборонній сфері.

Народний депутат Мустафа Джемілєв порушив питання переслідування та захисту прав кримських татар і ситуації в Криму. Він нагадав, що 27 березня 2014 року Генеральна Асамблея ООН засудила окупацію Криму. Мустафа Джемілєв подякував, парламентаріям Індонезії, яка була в числі 100 країн, що підтримала резолюцію ООН щодо Криму та підтримує територіальну цілісність нашої держави.

«Щорічно ООН приймає резолюції з вимогами дотримуватися прав людини на окупованих територіях, але Росія продовжує окупацію. Наша боротьба буде продовжуватися, але ми хочемо звільнення своєї території мирним дипломатичним шляхом. Міністерство закордонних справ України створило Кримську платформу, яка буде займатися питанням деокупації Криму. Цю ініціативу уже підтримали США, Великобританія, Туреччина. Сподіваюся, що Індонезія також до неї долучиться і буде активним учасником цієї платформи», - зазначив народний депутат Мустафа Джемілєв.

Народний депутат Святослав Юраш звернув увагу на важливість досвіду Індонезії в розбудові антикорупційної інфраструктури та боротьби з корупцією в нашій державі.

Віцеспікер парламенту Індонезії Азіс Сямсуддін подякував за організацію візиту та резюмував, що важливо розвивати співпрацю між Індонезією та Україною у сфері економіки та оборони.

Члени делегації парламенту Індонезії окреслили ключові можливості співпраці в економіці, обороні, торгівлі, освіті та культурі.

Сторони висловили сподівання щодо зміцнення міжпарламентських зв’язків, особливо у сфері економіки та можливості відвідання Індонезії українською делегацією по завершенню пандемії.

Також у зустрічі взяли участь представники Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України, ДК «Укроборонпром».

Довідково: Депутатська група Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Республікою Індонезія, до складу якої увійшло 10 народних депутатів України, була створена 28 квітня 2020 року.