Новини

04 грудня 2020, 17:00

Освітній центр Верховної Ради оголошує онлайн-конкурс для школярів та студентів «Напиши листа Святому Миколаю про закон твоєї мрії»

докладніше
04 грудня 2020, 16:30

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон про детінізацію ринку металургійної сировини та операцій з металобрухтом

докладніше
04 грудня 2020, 16:15

Верховна Рада ухвалила законопроект, який не дозволить призупинити е-декларування в наступному році

докладніше
04 грудня 2020, 15:19

З 1 по 4 грудня Верховна Рада України прийняла 31 Закон України

докладніше
04 грудня 2020, 14:48

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти за основу і в цілому законопроект щодо запровадження почесного звання "Заслужений працівник сфери телекомунікацій України"

докладніше
04 грудня 2020, 13:12

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
04 грудня 2020, 13:07

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення профілактики коронавірусної хвороби (COVID-19)"

докладніше
04 грудня 2020, 13:02

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення відповідальності за декларування недостовірної інформації та неподання суб'єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

докладніше
04 грудня 2020, 12:36

Прийнято Закон "Про внесення змін до статті 28 Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік""

докладніше
04 грудня 2020, 12:17

Прийнято Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Co V-2"

докладніше
04 грудня 2020, 11:58

Прийнято Закон "Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб'єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Co V-2"

докладніше
04 грудня 2020, 09:53

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу та в цілому законопроект щодо соціальної підтримки платників податків

докладніше
04 грудня 2020, 09:36

Огляд головних тем «Голосу України» від 4 грудня

докладніше
04 грудня 2020, 09:02

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на пленарному засіданні 4 грудня

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
21 жовтня 2020, 09:51

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 21 жовтня

Сьогодні у «Голосі України»:

Пропонують створити Національний штаб із протидії біологічним загрозам

Київ вимагає від Ірану покарати винних і виплатити всі компенсації

Володимир Зеленський: Маємо зробити правильні висновки і стати сильнішими

Шукатимуть винних у пожежах, які спалахнули на Луганщині

Щоб "Суспільне" фінансувалося і не було залежним від втручання

У ПАРЄ вкотре розкритикували Росію

 

Пропонують створити Національний штаб із протидії біологічним загрозам

Пленарне засідання Верховної Ради України 20 жовтня 2020 року.

Відкривши пленарне засідання, Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков надав слово представникам депутатських фракцій та груп для традиційного виголошення заяв і повідомлень, а після завершення виступів повідомив, що у пленарному засіданні беруть участь Президент Володимир Зеленський, Прем'єр- міністр Денис Шмигаль та члени уряду, посадові особи, яких Верховна Рада України обирає, призначає і надає згоду на призначення на посаду, представники дипломатичних представництв іноземних держав та інші офіційні особи. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/337238).

Київ вимагає від Ірану покарати винних і виплатити всі компенсації

У Тегерані вчора продовжилися переговори щодо збитого у січні цього року літака "Міжнародних авіаліній України", який виконував рейс PS752. Зокрема, голова української делегації, заступник міністра закордонних справ Євгеній Єнін на зустрічі з міністром закордонних справ Ірану Мохаммадом Джавадом Заріфом заявив: "Прогрес у переговорному процесі щодо українського літака сприятиме нормалізації співробітництва з Іраном у всіх сферах". (читайте у «Голосі України» на 1, 5 стор. >>> article/337223).

Володимир Зеленський: Маємо зробити правильні висновки і стати сильнішими

Президент України Володимир Зеленський звернувся з посланням про внутрішнє та зовнішнє становище країни.

Основа звіту, зазначив Президент, - його передвиборна програма. І кілька важливих запитань: що обіцяв, що зробив, що не зробив і чому, що буде зроблено й коли? COVID-19

З початком його поширення влада вжила жорстких та ефективних заходів і обирала між двома сценаріями - поганим та ще гіршим. "Удар по економіці через карантин чи величезна кількість хворих і померлих? Звісно, ми вибрали перший варіант. Вдалося зберегти життя тисячам українців та виграти дуже цінний час", - констатував Президент. (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/337239).

Шукатимуть винних у пожежах, які спалахнули на Луганщині

Представники фракції «Слуга народу» Руслан Горбенко та Максим Ткаченко поінформували про створення Тимчасової слідчої комісії, яка візьметься за розслідування пожеж на Луганщині. (читайте у «Голосі України» на 4 стор. >>> article/337242).

Щоб "Суспільне" фінансувалося і не було залежним від втручання

За участю народних депутатів, членів Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Микити Потураєва, Ірини Констанкевич, Євгенії Кравчук, Миколи Княжицького проведено обговорення планів та досягнень суспільного мовника у 2020 році, важливості забезпечення його фінансування у 2021 році на рівні, визначеному Законом України "Про Суспільне телебачення та радіомовлення України". (читайте у «Голосі України» на 4 стор. >>> article/337245).

У ПАРЄ вкотре розкритикували Росію

Доповідач ПАРЄ щодо забезпечення відповідальності у справі збиття літака MH17 на Донбасі Тітус Корлацян вважає невиправданим вихід Росії із тристоронніх переговорів з Нідерландами і Австралією стосовно катастрофи. Т. Корлацян назвав такий крок Москви "болючим сигналом, передусім, для сімей жертв". (читайте у «Голосі України» на 5 стор. >>> article/337224).

Повний випуск «Голосу України» від 21.10.2020 на сайті http://www.golos.com.ua