Новини

14 жовтня 2021, 12:31

Руслан Стефанчук вшанував пам'ять загиблих за Україну

докладніше
14 жовтня 2021, 08:00

Вітання Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука з нагоди Дня захисників і захисниць України

докладніше
13 жовтня 2021, 17:54

Руслан Стефанчук вручив відзнаки за вагомий особистий внесок у розбудову Української Держави

докладніше
13 жовтня 2021, 16:33

Руслан Стефанчук: Швеція приділяє пріоритетну увагу питанням протидії російській агресії

докладніше
13 жовтня 2021, 15:15

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендує Верховній Раді прийняти в другому читанні та в цілому законопроект щодо стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні

докладніше
13 жовтня 2021, 14:45

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу і в цілому законопроект про встановлення кримінальної відповідальності за прояви антисемітизму

докладніше
13 жовтня 2021, 14:21

Руслан Стефанчук вручив сертифікати на парламентські стипендії 53 курсантам-відмінникам

докладніше
13 жовтня 2021, 12:35

Про звернення громадян до Верховної Ради України у січні - вересні 2021 року

докладніше
13 жовтня 2021, 11:44

У Комітеті з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів відбулося чергове засідання робочої групи з підготовки до другого читання законопроекту щодо формування прожиткового мінімуму в Україні

докладніше
13 жовтня 2021, 11:16

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді направити на доопрацювання законопроект про порядок вирішення питань адміністративно-територіального устрою України

докладніше
13 жовтня 2021, 10:12

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики підтримав проект Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень»

докладніше
12 жовтня 2021, 17:11

Руслан Стефанчук та Катаріна Матернова обговорили поглиблення інтеграції між Україною та ЄС

докладніше
12 жовтня 2021, 16:09

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу і в цілому законопроект про внесення змін до Закону України «Про запобігання корупції»

докладніше
12 жовтня 2021, 13:22

Руслан Стефанчук: Ми стоїмо на порозі істотного оновлення Цивільного кодексу України

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
29 вересня 2020, 17:45

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування заслухав позицію Першого заступника глави делегації України для участі у ТКГ Вітольда Фокіна, яка була висловлена у засобах масової інформації 29 серпня 2020 року

 

Члени Комітету на засіданні 29 вересня заслухали позицію Першого заступника глави делегації України для участі у Тристоронній контактній групі Фокіна В.П., яку було висловлено у засобах масової інформації 29 серпня 2020 року та яка викликала значний суспільний резонанс.

Перший заступник Голови Комітету Роман Лозинський, який вів засідання Комітету, надав слово для виступу Вітольду Фокіну який представив свою позицію.

Вітольд Фокін повідомив про свою позиція щодо того, що відбувається в країні в цілому і, зокрема, на Сході: «Перше. Я констатую, що на Сході України ведеться війна проти Збройних Сил України, яку ведуть бойовики і найманці з майже 30-ти країн світу. Друге. Всі злочинці мають бути покарані згідно з законами України та у відповідності до міжнародного права. Третє. Амністія мусить бути загальною і тільки тоді у ній є якийсь сенс, бо вона деморалізує противника. Вона тим самим зберігає сотні і тисячі життів. Четверте. Я дійшов висновку, що альтернативи Мінським угодам на сьогоднішній день не існує, хоча дуже багато суттєвих і обгрунтованих нарікань на цей документ є».

Вітольд Фокін також відзначив, що зараз ситуація дещо змінилася. За його словами, принаймні виконується перший пункт і частково виконується другий пункт заходів по виконанню Мінських домовленостей.

«Я дотримуюся однієї мети, щоб наші намагання наблизити мир відбулися», - зазначив він.

Вітольд Фокін відповів на запитання членів Комітету та народних депутатів.

За результатами заслуховування Першого заступника глави делегації України для участі у Тристоронній контактній групі В.Фокіна члени Комітету 10 голосами «за» з 16 присутніх на засіданні прийняли рішення: ініціювати прийняття Верховною Радою України Постанови про звернення до Президента України, Голови Ради національної безпеки і оборони Володимира Зеленського щодо недопущення зради національних інтересів України в ході здійснення політико-дипломатичних заходів для припинення триваючої збройної агресії Російської Федерації проти України.

У засіданні взяли участь представники депутатських фракцій (груп) Верховної Ради та центральних органів виконавчої влади.

* * *