Новини

25 жовтня 2020, 10:39

Важливо, аби місцева влада розуміла, що відповідатиме за свої вчинки та обіцянки, - Дмитро Разумков

докладніше
24 жовтня 2020, 09:00

Чи стане Парламент прикладом для покоління рівності? (Спільна стаття Дафіни Ґерчевої, Постійної представниці Програми розвитку ООН в Україні та Заступниці Голови Верховної Ради України Олени Кондратюк)

докладніше
24 жовтня 2020, 08:00

24 жовтня світ відзначає Міжнародний день Організації Об’єднаних Націй

докладніше
24 жовтня 2020, 07:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди 75-ї річниці створення ООН

докладніше
23 жовтня 2020, 16:48

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано закон щодо державної підтримки сфери культури, креативних індустрій, туризму, малого та середнього бізнесу у зв’язку з дією обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням COVID-19

докладніше
23 жовтня 2020, 13:30

Віртуальну книжкову виставку до Міжнародного дня Організації Об’єднаних Націй відкрито у парламентській бібліотеці

докладніше
23 жовтня 2020, 12:00

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков візьме участь у голосуванні на місцевих виборах

докладніше
23 жовтня 2020, 11:00

Правда має стати зброєю відповідальних лідерів у боротьбі за нові чесні відносини в усьому світі, та передусім в Європі, - виступ Заступниці Голови Верховної Ради Олени Кондратюк на Спеціальному Київському Безпековому Форумі

докладніше
23 жовтня 2020, 09:59

Огляд головних тем «Голосу України» від 23 жовтня

докладніше
23 жовтня 2020, 09:45

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики до 6 листопада приймає пропозиції щодо відзначення пам’ятних дат та ювілеїв у 2021 році

докладніше
22 жовтня 2020, 16:56

У Комітеті з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та АР Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин розглянули проблемні питання надання гуманітарної допомоги у кризових ситуаціях (відео)

докладніше
22 жовтня 2020, 12:00

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення по 2 листопада проводить прийом документів від ГО для обрання членів Наглядової ради НСТУ у сферах освіти та науки, забезпечення прав нацменшин, захисту інтересів дітей і молоді, творчій сфері, захисту прав осіб з особливими потребами

докладніше
22 жовтня 2020, 10:10

Огляд головних тем «Голосу України» від 22 жовтня

докладніше
22 жовтня 2020, 09:55

Члени Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування взяли участь у засіданні Секторальної робочої групи "Децентралізація та регіональний розвиток"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
18 вересня 2020, 13:50

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Тимчасова спеціальна комісія з питань захисту прав інвесторів завершила розгляд двох звернень представників бізнесу

Тимчасова спеціальна комісія Верховної Ради України з питань захисту прав інвесторів успішно завершила розгляд двох звернень представників бізнесу - ТОВ «Еконія» (виробник дитячого харчування «Малятко») та Миколаївського суднобудівного заводу «Океан».

Про це під час засідання ТСК з питань захисту прав інвесторів, яке відбулось 17 вересня, повідомила голова Спецкомісії Галина Янченко.

Вона зауважила, що в обох цих кейсах вже є реакція органів державної влади на звернення ТСК.

Голова Спецкомісії нагадала, що виробник дитячого харчування «Малятко» звернувся на адресу ТСК через обшуки, проведені Нацполіцією 9 липня «у «найкращих» традиціях маски-шоу за кримінальними провадженнями минулих років».

«Сьогоднішнє засідання ТСК з питань захисту прав інвесторів - це про перші перемоги та перші результати. У серпні ми заслухали звернення ТОВ «Еконія», пізніше відбулася зустріч в офісі Генерального прокурора за участі членів ТСК. Сьогодні вже маємо підписане рішення Офісу генпрокурора про визнання слідчих дій Нацполіції у справі компанії «Еконія» сумнівними. Змінений і орган досудового розслідування – замість Національної поліції ним буде ДБР. В ТОВ «Еконія» впевнені, що тепер, нарешті, провадження, зможуть розглянути неупереджено та справедливо», - сказала Галина Янченко і наголосила, що Спецкомісія продовжить спостерігати за подальшою долею ТОВ «Еконія» і перебігом розслідування кримінальних проваджень ДБР.

Крім того, під час засідання ТСК затвердила звіт тимчасової робочої групи при ТСК щодо заводу «Океан».

«Щодо цього підприємства роботу ТСК, вважаю, можна визнати завершеною. Миколаївський суднобудівний завод «Океан» звертався на адресу ТСК через безпідставний, на їх думку, арешт активів Печерським судом. Наразі арешт скасований. Наприкінці серпня ми разом з Андрієм Ніколаєнком відвідали це підприємство. Приємно бачити, що завод працює в штатному режимі, нарощує виробництво та поступово починає відновлювати втрачені контракти», - сказала голова ТСК з питань захисту прав інвесторів.

Галина Янченко також підкреслила, що ТСК продовжить свою роботу задля того, щоб історій втручання органів державної влади в діяльність бізнесу ставало дедалі менше, а успішних підприємств в Україні – більше.