Новини

26 жовтня 2020, 12:31

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки підтримав виключення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" з проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про Службу безпеки України" щодо удосконалення організаційно-правових засад діяльності СБУ

докладніше
25 жовтня 2020, 10:39

Важливо, аби місцева влада розуміла, що відповідатиме за свої вчинки та обіцянки, - Дмитро Разумков

докладніше
24 жовтня 2020, 09:00

Чи стане Парламент прикладом для покоління рівності? (Спільна стаття Дафіни Ґерчевої, Постійної представниці Програми розвитку ООН в Україні та Заступниці Голови Верховної Ради України Олени Кондратюк)

докладніше
24 жовтня 2020, 08:00

24 жовтня світ відзначає Міжнародний день Організації Об’єднаних Націй

докладніше
24 жовтня 2020, 07:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди 75-ї річниці створення ООН

докладніше
23 жовтня 2020, 16:48

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано закон щодо державної підтримки сфери культури, креативних індустрій, туризму, малого та середнього бізнесу у зв’язку з дією обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням COVID-19

докладніше
23 жовтня 2020, 13:30

Віртуальну книжкову виставку до Міжнародного дня Організації Об’єднаних Націй відкрито у парламентській бібліотеці

докладніше
23 жовтня 2020, 12:00

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков візьме участь у голосуванні на місцевих виборах

докладніше
23 жовтня 2020, 11:00

Правда має стати зброєю відповідальних лідерів у боротьбі за нові чесні відносини в усьому світі, та передусім в Європі, - виступ Заступниці Голови Верховної Ради Олени Кондратюк на Спеціальному Київському Безпековому Форумі

докладніше
23 жовтня 2020, 09:59

Огляд головних тем «Голосу України» від 23 жовтня

докладніше
23 жовтня 2020, 09:45

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики до 6 листопада приймає пропозиції щодо відзначення пам’ятних дат та ювілеїв у 2021 році

докладніше
22 жовтня 2020, 16:56

У Комітеті з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та АР Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин розглянули проблемні питання надання гуманітарної допомоги у кризових ситуаціях (відео)

докладніше
22 жовтня 2020, 12:00

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення по 2 листопада проводить прийом документів від ГО для обрання членів Наглядової ради НСТУ у сферах освіти та науки, забезпечення прав нацменшин, захисту інтересів дітей і молоді, творчій сфері, захисту прав осіб з особливими потребами

докладніше
22 жовтня 2020, 10:10

Огляд головних тем «Голосу України» від 22 жовтня

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
18 вересня 2020, 09:48

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Відбулося перше засідання ТСК Верховної Ради України з питань розслідування фактів корупції в органах державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду

 

На першому установчому засіданні Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів корупції в органах державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду, що відбулося 17 вересня,  народні депутати ухвалили рішення запросити представників правоохоронних органів на наступне засідання.

Також члени ТСК вирішили низку організаційних питань щодо роботи Комісії та її інформаційного забезпечення. Зокрема, народні депутати обрали секретарем ТСК народного депутата Івана Юнакова. Крім того, сформовано чотири робочі групи за напрямами діяльності ТСК: робота з громадськими організаціями, ЗМІ, іноземними посольствами в Україні, представниками містобудівної діяльності (керівником обрано народного депутата Івана Юнакова); робота з правоохоронними органами  (очолив народний депутат Максим Павлюк); робота з органами державної влади та місцевого самоврядування (керівник - народний депутат Володимир Ватрус) та розробка змін до законодавства, яку очолить народний депутат Андрій Стріхарський.

«ТСК працюватиме за принципом максимальної відкритості та публічності. Ми звернемося до правоохоронних органів, зокрема, НАБУ, Офісу Генерального прокурора, САП, МВС з проханням делегувати їхніх представників до роботи з Комісією», - зазначив Голова ТСК Андрій Пузійчук.

Також Голова Комісії поінформував, що незабаром буде оприлюднена електронна пошта, на яку громадяни можуть повідомляти про відомі їм випадки корупції в ДАБІ, а також створено сторінку ТСК у  Facebook для висвітлення роботи ТСК і комунікації.

Нагадаємо, 15 вересня 2020 року Верховна Рада утворила Тимчасову слідчу комісію з питань розслідування фактів корупції в органах державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду. До її складу увійшли 14 народних депутатів. Очолив ТСК Андрій Пузійчук, а його заступником став Ярослав Юрчишин.

Основними завданнями Тимчасової слідчої комісії парламенту є розслідування фактів корупції у сфері видачі дозвільної документації на будівництво за зверненнями суб’єктів господарювання і оприлюдненими в засобах масової інформації; розслідування фактів зловживань і/або неналежного виконання своїх обов’язків посадовцями органів державного архітектурно-будівельного контролю і нагляду.

Наступне засідання ТСК заплановане на 1 жовтня 2020 року. Надалі засідання Комісії  проводитимуться кожного четверга на пленарних тижнях.