Новини

13 липня 2020, 18:00

Голова Парламенту Дмитро Разумков підписав Розпорядження про скликання другого позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання 14 липня

докладніше
13 липня 2020, 17:14

Додаткове позачергове засідання Верховної Ради України

докладніше
13 липня 2020, 17:12

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху"

докладніше
13 липня 2020, 16:53

Позачергове пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
13 липня 2020, 16:48

Прийнято Закон "Про внесення змін до п.3 розділу Х "Перехідні та прикіінцеві положення" Закону України "Про повну загальну середню освіту» щодо розширення можливостей для трансформації освітньої мережі"

докладніше
13 липня 2020, 16:46

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про ринок електричної енергії""

докладніше
13 липня 2020, 16:03

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення права працівників державних сільськогосподарських підприємств, установ, організацій на одержання земельної частки (паю)"

докладніше
13 липня 2020, 15:46

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо соціального захисту населення в період карантину, пов’язаного з запобіганням виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)"

докладніше
13 липня 2020, 15:30

Прийнято Закон "Про внесення змін до Повітряного кодексу України щодо удосконалення механізму справляння державних зборів за кожного пасажира, який відлітає з аеропорту України, та за кожну тонну вантажу, що відправляється чи прибуває до аеропорту України"

докладніше
13 липня 2020, 15:25

Прийнято Закон України "Про внесення зміни до пункту 3 розділу II "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо вдосконалення електронної форми документообігу у Верховній Раді України"

докладніше
13 липня 2020, 15:22

Прийнято Закон "Про внесення змін до додатків № 3 та № 6 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо фінансового забезпечення проведення виборів"

докладніше
13 липня 2020, 14:47

«Країна має чітко розуміти, за якими правилами восени пройдуть місцеві вибори», - Олена Кондратюк

докладніше
13 липня 2020, 14:41

Дмитро Разумков підписав Розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання відразу після завершення позачергового пленарного засідання 13 липня 2020 р.

докладніше
13 липня 2020, 12:44

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді прийняти у другому читанні і в цілому законопроект про розвідку

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
18 червня 2020, 09:21

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 18 червня

Сьогодні у «Голосі України»:

Укрупнення районів: за і проти

Спростили комплексне просторове планування територій громад

ВООЗ заявила про науковий прорив у лікуванні COVID-19

"Велике будівництво" треба примножити якісною інфраструктурою

Адаптивний карантин продовжено до 31 липня

 

Укрупнення районів: за і проти

Кабінет Міністрів України пропонує після зміни адміністративно- територіального поділу областей, який має затвердити Верховна Рада, втричі скоротити кількість районів.

З нинішніх 490 до 129, зокрема 10 - в анексованому Росією Криму, 7 - на тимчасово окупованих територіях Донбасу. Однак днями у декількох регіонах люди висловили невдоволення намірами укрупнити райони, вважаючи, що відтак влада стане менш доступною для громадян. (читайте у «Голосі України» на 1, 4 стор. >>> article/332082).

Спростили комплексне просторове планування територій громад

Ранкове засідання Верховної Ради України 17 червня 2020 року.

Верховна Рада у другому читанні та в цілому ухвалила проект закону "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо планування використання земель" (No 2280). "За" проголосували 320 народних депутатів.

Законопроект має на меті, зокрема, врегулювати питання встановлення меж громад, комплексного просторового планування територій громад, що скасовує необхідність розроблення декількох, споріднених за змістом, видів містобудівної документації та документації із землеустрою. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/332121).

ВООЗ заявила про науковий прорив у лікуванні COVID-19

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) привітала результати клінічних випробувань у Великій Британії, які засвідчили, що кортикостероїд дексаметазон може врятувати життя пацієнтам, які критично хворіють на COVID- 19. Серед пацієнтів, що перебували на ШВЛ, смертність зменшилася приблизно на третину, а серед пацієнтів, які потребували кисневої дотації, - приблизно на одну п'яту, йдеться у заяві ВООЗ, розміщеній на сайті організації. "Це перше лікування, яке показало зниження смертності пацієнтів із COVID-19, що потребують кисневої дотації або ШВЛ", - заявив генеральний директор організації Тедрос Адхан Гебреєсуc. "Це чудова новина, і я вітаю уряд Великої Британії, Оксфордський університет, а також лікарні та пацієнтів у Великій Британії, які зробили свій внесок у цей життєво необхідний науковий прорив", - сказав він. (читайте у «Голосі України» на 1, 5 стор. >>> article/332103).

"Велике будівництво" треба примножити якісною інфраструктурою

Президент України Володимир Зеленський провів селекторну нараду щодо термінових заходів, спрямованих на боротьбу з порушенням вантажівками габаритно-вагових обмежень на українських дорогах.

У селекторній нараді також взяли участь Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, міністр інфраструктури Владислав Криклій, голова Служби безпеки України Іван Баканов та керівник Укравтодору Олександр Кубраков, інформує прес-служба глави держави.

За статистикою, останні кілька років майже кожна друга фура, що їздить українськими автошляхами, перевантажена. (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/332124).

Адаптивний карантин продовжено до 31 липня

З огляду на зростання кількості хворих на коронавірус уряд продовжує дію адаптивного карантину до 31 липня цього року.

Про це під час учорашнього засідання Кабінету Міністрів повідомив Прем'єр- міністр Денис Шмигаль.

"4853 особи - це та кількість, яка захворіла на коронавірус за останні сім днів, і це найбільше число за час пандемії в Україні. Послаблення карантинних заходів багато хто сприйняв як скасування карантину, тож ми, на жаль, маємо сумні результати", - зазначив він та наголосив, що оскільки коронавірус та загроза для нашої медичної системи нікуди не зникли, то уряд змушений продовжити дію адаптивного карантину до 31 липня цього року. (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/332125).

 

Повний випуск «Голосу України» від 18.06.2020 на сайті http://www.golos.com.ua