Новини

13 липня 2020, 18:00

Голова Парламенту Дмитро Разумков підписав Розпорядження про скликання другого позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання 14 липня

докладніше
13 липня 2020, 17:14

Додаткове позачергове засідання Верховної Ради України

докладніше
13 липня 2020, 17:12

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху"

докладніше
13 липня 2020, 16:53

Позачергове пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
13 липня 2020, 16:48

Прийнято Закон "Про внесення змін до п.3 розділу Х "Перехідні та прикіінцеві положення" Закону України "Про повну загальну середню освіту» щодо розширення можливостей для трансформації освітньої мережі"

докладніше
13 липня 2020, 16:46

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про ринок електричної енергії""

докладніше
13 липня 2020, 16:03

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення права працівників державних сільськогосподарських підприємств, установ, організацій на одержання земельної частки (паю)"

докладніше
13 липня 2020, 15:46

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо соціального захисту населення в період карантину, пов’язаного з запобіганням виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)"

докладніше
13 липня 2020, 15:30

Прийнято Закон "Про внесення змін до Повітряного кодексу України щодо удосконалення механізму справляння державних зборів за кожного пасажира, який відлітає з аеропорту України, та за кожну тонну вантажу, що відправляється чи прибуває до аеропорту України"

докладніше
13 липня 2020, 15:25

Прийнято Закон України "Про внесення зміни до пункту 3 розділу II "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо вдосконалення електронної форми документообігу у Верховній Раді України"

докладніше
13 липня 2020, 15:22

Прийнято Закон "Про внесення змін до додатків № 3 та № 6 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо фінансового забезпечення проведення виборів"

докладніше
13 липня 2020, 14:47

«Країна має чітко розуміти, за якими правилами восени пройдуть місцеві вибори», - Олена Кондратюк

докладніше
13 липня 2020, 14:41

Дмитро Разумков підписав Розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання відразу після завершення позачергового пленарного засідання 13 липня 2020 р.

докладніше
13 липня 2020, 12:44

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді прийняти у другому читанні і в цілому законопроект про розвідку

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
05 червня 2020, 10:04

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 5 червня

Сьогодні у «Голосі України»:

Журналіст має бути неупередженим і щирим

Програму діяльності Кабінету Міністрів відправлено на доопрацювання

Росію виключили з G8 за анексію Криму. Анексія триває

Замість замовлень - перевірки

Про Консультативну раду у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України

 

Журналіст має бути неупередженим і щирим

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков напередодні Дня журналіста привітав представників мас-медіа.

З огляду на те, що карантинні обмеження в законодавчому органі влади ще тривають, захід відбувався просто неба.

"Хочу побажати вам здоров'я, - сказав глава парламенту, - бо як показали останні місяці, проблеми з вірусами погано позначаються не тільки на нашій роботі та економіці держави, а й на майбутньому. Тому давайте діяти так, щоб подібних викликів було якнайменше. Ви всі тут професіонали. Громадяни бачать всі плюси й мінуси нашої роботи". Від себе особисто і від колег з Верховної Ради Дмитро Разумков побажав усім присутнім досягати нових сходинок у професійному житті. "Бажаю завжди залишатися професіоналом, бути неупередженими і щирим у своїх діях", - наголосив він. (читайте у «Голосі України» на 1 стор. >>> article/331621).

Програму діяльності Кабінету Міністрів відправлено на доопрацювання

Ранкове засідання 4 червня

Верховна Рада розглянула Програму діяльності Кабінету Міністрів та ухвалила постанову про відправлення її на доопрацювання з урахуванням зауважень та пропозицій, які були висловлені під час обговорення. За таке рішення проголосували 245 народних депутатів. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/331627).

Росію виключили з G8 за анексію Криму. Анексія триває

"Спеціально стосовно Росії з 2014 року діє рішення, що замість тогочасного формату G8 зустрічі проводяться у форматі G7 до подальшого повідомлення. І підстава для цього рішення зберігається, бо воно було ухвалене на підставі анексії Криму, що суперечить міжнародному праву, а вона триває", - заявив у середу речник уряду ФРН Штеффен Зайберт. "І саме російське керівництво може покласти край такій ситуації", - зауважив він. У ФРН нагадали, що змінити формат G7, щоб додати до нього нового учасника, можна лише за одностайним рішенням усіх учасників "Великої сімки". (читайте у «Голосі України» на 1, 7 стор. >>> article/331602).

Замість замовлень - перевірки

За що нашому чудовому, мудрому, доброзичливому, працелюбному народу дісталися випробування останніх років? Що впустило в українську політику людей, що називають себе реформаторами, обіцяють євроінтеграцію, процвітання, а тим часом перетворюють на попіл наші надбання? Ми знаходимо фінанси на вертольоти Airbus, катери ОСЕА, локомотиви GE, а своїм виробникам надати держзамовлення не можемо. Плануємо за безцінь приватизувати стратегічні підприємства в той час, як цивілізований світ жорстко контролює держвласність. (читайте у «Голосі України» на 4 стор. >>> article/331592).

Про Консультативну раду у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України

Опубліковано текст Указу Президента України No209/2020 «Про Консультативну раду у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України» (читайте у «Голосі України» на 4 стор. >>> article/331590).

Повний випуск «Голосу України» від 05.06.2020 на сайті http://www.golos.com.ua