Новини

13 липня 2020, 18:00

Голова Парламенту Дмитро Разумков підписав Розпорядження про скликання другого позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання 14 липня

докладніше
13 липня 2020, 17:14

Додаткове позачергове засідання Верховної Ради України

докладніше
13 липня 2020, 17:12

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху"

докладніше
13 липня 2020, 16:53

Позачергове пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
13 липня 2020, 16:48

Прийнято Закон "Про внесення змін до п.3 розділу Х "Перехідні та прикіінцеві положення" Закону України "Про повну загальну середню освіту» щодо розширення можливостей для трансформації освітньої мережі"

докладніше
13 липня 2020, 16:46

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про ринок електричної енергії""

докладніше
13 липня 2020, 16:03

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення права працівників державних сільськогосподарських підприємств, установ, організацій на одержання земельної частки (паю)"

докладніше
13 липня 2020, 15:46

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо соціального захисту населення в період карантину, пов’язаного з запобіганням виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)"

докладніше
13 липня 2020, 15:30

Прийнято Закон "Про внесення змін до Повітряного кодексу України щодо удосконалення механізму справляння державних зборів за кожного пасажира, який відлітає з аеропорту України, та за кожну тонну вантажу, що відправляється чи прибуває до аеропорту України"

докладніше
13 липня 2020, 15:25

Прийнято Закон України "Про внесення зміни до пункту 3 розділу II "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо вдосконалення електронної форми документообігу у Верховній Раді України"

докладніше
13 липня 2020, 15:22

Прийнято Закон "Про внесення змін до додатків № 3 та № 6 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо фінансового забезпечення проведення виборів"

докладніше
13 липня 2020, 14:47

«Країна має чітко розуміти, за якими правилами восени пройдуть місцеві вибори», - Олена Кондратюк

докладніше
13 липня 2020, 14:41

Дмитро Разумков підписав Розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання відразу після завершення позачергового пленарного засідання 13 липня 2020 р.

докладніше
13 липня 2020, 12:44

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді прийняти у другому читанні і в цілому законопроект про розвідку

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
04 червня 2020, 18:05

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг визначився із кандидатами до складу Конкурсної комісії НКРЕКП

Сьогодні, 4 червня, відбулось засідання Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, на якому було розглянуто питання про обрання кандидатур до складу Конкурсної комісії НКРЕКП (відповідно до ст.8 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг»).

Голова Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус підкреслив: «Важливо призначити до складу Комісії професіоналів, які зможуть провести чесний і конкурентний конкурс».

Претенденти, висунуті фракціями та окремими народними депутатами, відповіли на запитання членів Комітету у режимі відеоконференції.

За результатами рейтингового голосування найбільшу кількість голосів набрали Світлана Голікова, Олег Прохоренко, Олексій Рябчин. Згідно з рішенням Комітету, ці кандидатури будуть подані Кабінету Міністрів України, який формує Конкурсну комісію НКРЕКП.

Також Комітет розглянув проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України (щодо врегулювання кризи неплатежів на ринку електричної енергії та питання сертифікації оператора системи передачі)» (№3364) та три альтернативних до нього №№ 3364-1, 3364-2, 3364-3.

Андрій Герус, як один із співавторів основного законопроекту поінформував: «Мета розробки даного законодавчого акту складалася з двох частин. Перша -допомогти частково врегулювати заборгованості, які є сьогодні: кошти, які були акумульовані на рахунках в «Укренерго» і були призначені для інших видів діяльності, дозволити спрямувати на ДП «Гарантований покупець», яке частково виплатить ці гроші як погашення заборгованості перед Енергоатомом та виробниками за зеленим тарифом. Друга мета - прийняти закон, який дозволить провести сертифікацію державного підприємства «Укренерго» щоб ми відповідали європейським правилам роботи енергетичного ринку».

Він також зазначив, що до законопроекту було ряд зауважень, тому зареєстровані ряд альтернативних законопроектів, які також врегульовують вказані два питання.

Перед учасниками засідання виступили народні депутати-автори альтернативних законопроектів.

Свою позицію щодо даних законопроектів озвучила т.в.о. Міністр енергетики за захисту довкілля Ольга Буславець, яка наголосили на важливості даного законопроекту і висловилася на підтримку законопроекту №3364-2 із деякими зауваженнями.

Народні депутати підкреслили, що усі запропоновані законопроекти будуть потребувати доопрацювання при підготовці до другого читання.

Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді прийняти за основу проект Закону №3364-1.