Новини

13 липня 2020, 18:00

Голова Парламенту Дмитро Разумков підписав Розпорядження про скликання другого позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання 14 липня

докладніше
13 липня 2020, 17:14

Додаткове позачергове засідання Верховної Ради України

докладніше
13 липня 2020, 17:12

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху"

докладніше
13 липня 2020, 16:53

Позачергове пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
13 липня 2020, 16:48

Прийнято Закон "Про внесення змін до п.3 розділу Х "Перехідні та прикіінцеві положення" Закону України "Про повну загальну середню освіту» щодо розширення можливостей для трансформації освітньої мережі"

докладніше
13 липня 2020, 16:46

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про ринок електричної енергії""

докладніше
13 липня 2020, 16:03

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення права працівників державних сільськогосподарських підприємств, установ, організацій на одержання земельної частки (паю)"

докладніше
13 липня 2020, 15:46

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо соціального захисту населення в період карантину, пов’язаного з запобіганням виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)"

докладніше
13 липня 2020, 15:30

Прийнято Закон "Про внесення змін до Повітряного кодексу України щодо удосконалення механізму справляння державних зборів за кожного пасажира, який відлітає з аеропорту України, та за кожну тонну вантажу, що відправляється чи прибуває до аеропорту України"

докладніше
13 липня 2020, 15:25

Прийнято Закон України "Про внесення зміни до пункту 3 розділу II "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо вдосконалення електронної форми документообігу у Верховній Раді України"

докладніше
13 липня 2020, 15:22

Прийнято Закон "Про внесення змін до додатків № 3 та № 6 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо фінансового забезпечення проведення виборів"

докладніше
13 липня 2020, 14:47

«Країна має чітко розуміти, за якими правилами восени пройдуть місцеві вибори», - Олена Кондратюк

докладніше
13 липня 2020, 14:41

Дмитро Разумков підписав Розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання відразу після завершення позачергового пленарного засідання 13 липня 2020 р.

докладніше
13 липня 2020, 12:44

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді прийняти у другому читанні і в цілому законопроект про розвідку

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
03 червня 2020, 18:18

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Комітет з питань цифрової трансформації підтримав законопроект про статус ветеранів та членів сімей загиблих (померлих) Захисників України

Відповідне рішення ухвалено 3 червня на засіданні Комітету з питань цифрової трансформації.

Учасники засідання розглянули законопроект про відходи електричного та електронного обладнання, яким передбачене запровадження системи розширеної відповідальності та управління відходами виробника щодо електричного та електронного обладнання, № 2350. Проект спрямований на зменшення негативного впливу на здоров’я людини та довкілля, забезпечення збереження природних ресурсів. За результатами обговорення було рекомендовано прийняти проект за основу.

Також розглянуто законопроект № 2449 щодо спрощення процедури державної реєстрації змін до відомостей про структурні утворення політичної партії. Проект покликаний вдосконалити норми чинного законодавства щодо державної реєстрації відомостей про політичні партії та їхні структурні утворення, а також спростити реалізацію політичними партіями права на вільне провадження своєї діяльності. Учасники засідання рекомендували Верховній Раді прийняти законопроект за основу із врахуванням зауважень Комітету.

Члени Комітету розглянули законопроект № 3407 про статус ветеранів та членів сімей загиблих (померлих) Захисників України та ветеранів. Як зазначалося під час обговорення, прийняття законопроекту сприятиме підвищенню якості життя ветеранів, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів, дозволить забезпечити ефективну реалізацію системи пільг та соціальних гарантій на рівні органів державної влади.

Також депутати обговорили пропозиції до другого читання законопроекту № 2285-д про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор. До Комітету звернулися найбільші профільні асоціації: Українська асоціація операторів зв’язку «Телас», Інтернет Асоціації України, Асоціації «Телекомунікаційна палата України», Асоціації правовласників та постачальників контенту, щодо недопустимості зобов’язання операторів телекомунікацій обмежувати доступ своїх абонентів з території України до ресурсів, через які провадяться азартні ігри, адже це суперечить Закону «Про телекомунікації». Підтримали позицію асоціацій та направили голові профільного Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики пропозиції щодо внесення відповідних змін.

Окрім того, члени Комітету підтримали підписання Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю з Громадською організацією «ТекЮкрейн» у зв’язку з необхідністю об’єднання зусиль та спільних дій, спрямованих на підвищення статусу України як інноваційної цифрової країни, та сприяння створенню умов для залучення інвестицій, впровадження новітніх технологій, законодавчого забезпечення у сфері цифровізації, цифрової економіки, цифрових інновацій та розвитку інформаційного суспільства.

На завершення засідання члени Комітету ухвалили рішення про створення робочої групи для підготовки законопроекту про цифрову трансформацію.