Новини

13 липня 2020, 18:00

Голова Парламенту Дмитро Разумков підписав Розпорядження про скликання другого позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання 14 липня

докладніше
13 липня 2020, 17:14

Додаткове позачергове засідання Верховної Ради України

докладніше
13 липня 2020, 17:12

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху"

докладніше
13 липня 2020, 16:53

Позачергове пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
13 липня 2020, 16:48

Прийнято Закон "Про внесення змін до п.3 розділу Х "Перехідні та прикіінцеві положення" Закону України "Про повну загальну середню освіту» щодо розширення можливостей для трансформації освітньої мережі"

докладніше
13 липня 2020, 16:46

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про ринок електричної енергії""

докладніше
13 липня 2020, 16:03

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення права працівників державних сільськогосподарських підприємств, установ, організацій на одержання земельної частки (паю)"

докладніше
13 липня 2020, 15:46

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо соціального захисту населення в період карантину, пов’язаного з запобіганням виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)"

докладніше
13 липня 2020, 15:30

Прийнято Закон "Про внесення змін до Повітряного кодексу України щодо удосконалення механізму справляння державних зборів за кожного пасажира, який відлітає з аеропорту України, та за кожну тонну вантажу, що відправляється чи прибуває до аеропорту України"

докладніше
13 липня 2020, 15:25

Прийнято Закон України "Про внесення зміни до пункту 3 розділу II "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо вдосконалення електронної форми документообігу у Верховній Раді України"

докладніше
13 липня 2020, 15:22

Прийнято Закон "Про внесення змін до додатків № 3 та № 6 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо фінансового забезпечення проведення виборів"

докладніше
13 липня 2020, 14:47

«Країна має чітко розуміти, за якими правилами восени пройдуть місцеві вибори», - Олена Кондратюк

докладніше
13 липня 2020, 14:41

Дмитро Разумков підписав Розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання відразу після завершення позачергового пленарного засідання 13 липня 2020 р.

докладніше
13 липня 2020, 12:44

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді прийняти у другому читанні і в цілому законопроект про розвідку

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
03 червня 2020, 17:00

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Комітет з питань аграрної та земельної політики рекомендує прийняти за основу законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення права працівників державних сільгосппідприємств на одержання земельної частки (паю)

Відповідне рішення ухвалено 3 червня під час засідання Комітету з питань аграрної та земельної політики. Першим у порядку денному засідання був проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення права працівників державних сільськогосподарських підприємств, установ, організацій на одержання земельної частки (паю)» (№ 3012-2). Законопроект подали народні депутати України Микола Сольський, Сергій Литвиненко, Сергій Чернявський. Основним завданням проекту є оптимізація процедури приватизації земель державних сільськогосподарських підприємств.

«Цей законопроект є чутливим для багатьох. Потрібно обговорити позицію, щоб включати не лише працівників сільськогосподарських підприємств, але жителів території», - зазначив один з авторів законопроекту голова Комітету Микола Сольський.

Парламентарії, обговоривши законопроект, рекомендували прийняти його за основу.

Також народні депутати розглянули проект Закону України «Про інтерпеляцію» (№ 3499). За результатами обговорення було ухвалено рішення підтримати його.

Дискусійним стало питання діяльності ПАТ «Аграрний фонд», де наразі є багато проблем, у тому числі фінансових. Про ключові показники роботи, специфіку підприємства розповів  в. о. голови Богдан Банчук.

Голова Комітету Микола Сольський зазначив, що за декілька тижнів Комітет проведе повторну зустріч з в.о. керівника ПАТ «Аграрний фонд», аби заслухати поточну ситуацію та пріоритетні напрями  подальшої роботи.

Також Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький представив напрацювання щодо вдосконалення системи агрострахування. За його словами, така практика дуже поширена в світі, але в Україні ринок агрострахування фактично не працює.

«До 10 червня триває збір пропозицій від профільних організацій. Плануємо запустити ринок з 2021 року. Ключова ідея - не використовувати приватні страхові агенції, а застосовувати практику договору кредитів банків. Буде визначено 3 напрями, за кожним розрахуємо страховий норматив, що держава може компенсувати», - зауважив Тарас Висоцький.

Наступне засідання Комітету заплановане на 10 червня 2020 року.