Новини

13 липня 2020, 18:00

Голова Парламенту Дмитро Разумков підписав Розпорядження про скликання другого позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання 14 липня

докладніше
13 липня 2020, 17:14

Додаткове позачергове засідання Верховної Ради України

докладніше
13 липня 2020, 17:12

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху"

докладніше
13 липня 2020, 16:53

Позачергове пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
13 липня 2020, 16:48

Прийнято Закон "Про внесення змін до п.3 розділу Х "Перехідні та прикіінцеві положення" Закону України "Про повну загальну середню освіту» щодо розширення можливостей для трансформації освітньої мережі"

докладніше
13 липня 2020, 16:46

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про ринок електричної енергії""

докладніше
13 липня 2020, 16:03

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення права працівників державних сільськогосподарських підприємств, установ, організацій на одержання земельної частки (паю)"

докладніше
13 липня 2020, 15:46

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо соціального захисту населення в період карантину, пов’язаного з запобіганням виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)"

докладніше
13 липня 2020, 15:30

Прийнято Закон "Про внесення змін до Повітряного кодексу України щодо удосконалення механізму справляння державних зборів за кожного пасажира, який відлітає з аеропорту України, та за кожну тонну вантажу, що відправляється чи прибуває до аеропорту України"

докладніше
13 липня 2020, 15:25

Прийнято Закон України "Про внесення зміни до пункту 3 розділу II "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо вдосконалення електронної форми документообігу у Верховній Раді України"

докладніше
13 липня 2020, 15:22

Прийнято Закон "Про внесення змін до додатків № 3 та № 6 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо фінансового забезпечення проведення виборів"

докладніше
13 липня 2020, 14:47

«Країна має чітко розуміти, за якими правилами восени пройдуть місцеві вибори», - Олена Кондратюк

докладніше
13 липня 2020, 14:41

Дмитро Разумков підписав Розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання відразу після завершення позачергового пленарного засідання 13 липня 2020 р.

докладніше
13 липня 2020, 12:44

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді прийняти у другому читанні і в цілому законопроект про розвідку

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
03 червня 2020, 09:50

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 3 червня

Сьогодні у «Голосі України»:

Міжнародна спільнота має реагувати на порушення прав людини в тимчасово окупованому Криму

Причини, через які Росію вигнали з "групи найсильніших", не зникли

Прямий діалог з "ДНР" та "ЛНР" неприпустимий

Підготовка до оборонного бою в режимі реального часу та за стандартами НАТО

 

Міжнародна спільнота має реагувати на порушення прав людини в тимчасово окупованому Криму

Ранкове засідання Верховної Ради України 2 червня 2020 року.

Парламент ухвалив Постанову про Звернення Верховної Ради України до Організації Об'єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОЧЕС, урядів і парламентів держав світу щодо вшанування жертв геноциду кримськотатарського народу та засудження порушень Російською Федерацією, як державою-агресором, прав і свобод кримськотатарського народу (No 3449). За таке звернення проголосували 310 депутатів. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/331468).

Причини, через які Росію вигнали з "групи найсильніших", не зникли

Росії не місце у "Великій сімці" (G7), заявив прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо, коментуючи намір президента США Дональда Трампа запросити до участі в наступному саміті G7 чотири країни: Росію, Австралію, Індію та Південну Корею. 1 червня під час прес-конференції в Оттаві Джастін Трюдо нагадав, що РФ виключили з "вісімки" після анексії Криму 2014 року. "Росію виключили з G8 після вторгнення до Криму. Її неповага та порушення міжнародних правил і норм, що тривають досі, - причина, через яку вона залишається та буде залишатися за межами G7", - наголосив Трюдо, передає агенція AP. Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо також зауважив, що остання пропозиція Трампа стосовно запрошення РФ відновлює старі суперечки між США та іншими учасниками G7. (читайте у «Голосі України» на 1, 5 стор. >>> article/331462).

Прямий діалог з "ДНР" та "ЛНР" неприпустимий

Учора в Берліні українська делегація на чолі з міністром закордонних справ Дмитром Кулебою підтвердила свої ключові позиції з питань врегулювання конфлікту на Донбасі.

А саме, йшлося про неприпустимість прямого діалогу з представниками так званих "ДНР" та "ЛНР". За словами Д. Кулеби, це питання обговорювалося під час розмови з міністром оборони ФРН Аннеґрет Крамп-Карренбауер. (читайте у «Голосі України» на 1, 5 стор. >>> article/331463).

Підготовка до оборонного бою в режимі реального часу та за стандартами НАТО

У Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбуваються комп'ютерні командно-штабні навчання (КШН) "Інженер-2020".

Участь у них беруть курсанти-третьокурсники факультету підготовки спеціалістів бойового (оперативного) забезпечення, які навчаються за спеціалізацією "Озброєння та техніка інженерних військ".

За словами начальника кафедри тактики підрозділів бойового (оперативного) забезпечення видового військового вишу підполковника Дмитра Окіпняка, під час КШН майбутні офіцери виконують обов'язки за посадами командирів взводів (рот) підрозділів інженерних військ та начальників інженерної служби бригади. А головною особливістю проведення навчання є те, що курсанти відпрацьовують питання застосування інженерних підрозділів у режимі реального часу та за стандартами й процедурами НАТО. Для цього використовуються сучасні комп'ютерні технології, зокрема на основі програми імітаційного моделювання JCATS. (читайте у «Голосі України» на 8 стор. >>> article/331501).

 

Повний випуск «Голосу України» від 03.06.2020 на сайті http://www.golos.com.ua