Новини

04 липня 2020, 06:00

Привітання Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з Днем Національної поліції України

докладніше
03 липня 2020, 17:07

Позачергове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
03 липня 2020, 17:05

Прийнято за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення умов підтримки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії»

докладніше
03 липня 2020, 17:02

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про державну службу" щодо кандидатського резерву"

докладніше
03 липня 2020, 16:58

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік»""

докладніше
03 липня 2020, 16:50

Прийнято за основу проект Закону «Про реабілітацію осіб з обмеженнями життєдіяльності»

докладніше
03 липня 2020, 16:43

Прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань організації освітнього процесу в сфері охорони здоров'я»

докладніше
03 липня 2020, 16:40

Прийнято Постанову "Про звільнення Терентьєва Ю.О. з посади Голови Антимонопольного комітету України"

докладніше
03 липня 2020, 16:18

Прийнято Постанову "Про звільнення Смолія Я.В. з посади Голови Національного банку України"

докладніше
03 липня 2020, 15:16

Прийнято Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік""

докладніше
03 липня 2020, 14:50

Прийнято Постанову «Про урочисте засідання Верховної Ради України з нагоди 30-ї річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України»

докладніше
03 липня 2020, 14:36

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо особливостей вступу до закладів вищої освіти осіб з тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, Донецької та Луганської областей"

докладніше
03 липня 2020, 14:04

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
03 липня 2020, 13:45

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков підписав Розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
02 червня 2020, 09:41

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 2 червня

 

Сьогодні у «Голосі України»:

"Разом заради дітей": дбатимуть про безпеку, житло і добробут

Парламент розгляне Програму діяльності уряду

"Батут" працює!

Питання, які розколюють суспільство, не повинні бути на вустах

Перерваний рейс, або Як випадок допоміг вінничанину добратися додому з Атлантики

 

"Разом заради дітей": дбатимуть про безпеку, житло і добробут

У перший день літа, коли весь світ відзначає День захисту дітей, під час онлайн-брифінгу представники уряду розповіли про важливі свої ініціативи та рішення, спрямовані на захист прав та розвиток юних українців. Міністр соціальної політики Марина Лазебна розтлумачила нововведення: "Сьогодні на засіданні уряду, яке пройшло під гаслом "Разом заради дітей", було схвалено вісім законопроектів, прийнято 17 постанов та одне розпорядження. (читайте у «Голосі України» на 1 стор. >>> article/331387).

Парламент розгляне Програму діяльності уряду

Нинішнього тижня парламент працюватиме у пленарному режимі. Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков висловив сподівання, що "буде якомога менше подій, які заважатимуть проводити пленарні засідання, роботі комітетів". Оператори та фотографи вже зможуть висвітлювати діяльність парламенту на балконі сесійної зали, щоправда, там зможуть водночас перебувати не більш як 30 осіб. А депутати, працівники парламентського апарату та журналісти ще досі мають надягати маски. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/331377).

"Батут" працює!

Ілон Маск нагадав главі "Роскосмосу" Дмитру Рогозіну його пропозицію доставляти американських астронавтів на МКС за допомогою батута.

Це сталося під час прес-конференції, присвяченої успішному запуску космічного корабля Crew Dragon з двома астронавтами на борту.

30 травня американське Національне управління з аеронавтики і дослідження космічного простору (НАСА) та компанія Ілона Маска SpaceX здійснили пілотований запуск приватного корабля Crew Dragon з двома астронавтами на борту - Дугласом Херлі та Бобом Бенкеном. На орбіту корабель вивела ракета Falcon 9. Старт відбувся на мисі Канаверал, у Флориді. 31 травня Crew Dragon здійснив автоматичну стиковку з Міжнародною космічною станцією.

Астронавти перейшли на МКС. (читайте у «Голосі України» на 1 стор. >>> article/331389).

Питання, які розколюють суспільство, не повинні бути на вустах

Так Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков відповів на брифінгу після Погоджувальної ради щодо можливого розгляду законопроектів про мову.

Питання, які розколюють суспільство, не повинні бути на вустах

Він нагадав, що партія «Слуга народу» — чи не єдина політична сила, яка на виборах не порушувала це питання. «Ані питання мови, ані інші, які ділили би суспільство, — наголосив Дмитро Разумков. — Я розумію, що наближаються знову вибори, і для деяких політичних сил це — єдиний шлях зберегти чи, можливо, дещо примножити свій результат. Але і тоді, і зараз говорю, що всі питання, які розколюють суспільство, не повинні бути у політиків на вустах». (читайте у «Голосі України» на 2 стор. >>> article/331376).

Перерваний рейс, або Як випадок допоміг вінничанину добратися додому з Атлантики

"Я б ще довго чекав біля моря погоди, якби не випадок з білорусами", - розповідає вінничанин Андрій Мрачковський. Десять років чоловік ходить по морях-океанах на круїзних лайнерах. Цього разу в ролі фінансового менеджера вирушив у шестимісячну подорож на теплоході американо-французької компанії. Запланований маршрут довелося скоротити наполовину. Коронавірус поставив все з ніг на голову не тільки на суші, а й на воді. Виручив чартер Лондон – Мінськ. (читайте у «Голосі України» на 12 стор. >>> article/331365).

 

Повний випуск «Голосу України» від 02.06.2020 на сайті http://www.golos.com.ua