Новини

13 липня 2020, 18:00

Голова Парламенту Дмитро Разумков підписав Розпорядження про скликання другого позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання 14 липня

докладніше
13 липня 2020, 17:14

Додаткове позачергове засідання Верховної Ради України

докладніше
13 липня 2020, 17:12

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху"

докладніше
13 липня 2020, 16:53

Позачергове пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
13 липня 2020, 16:48

Прийнято Закон "Про внесення змін до п.3 розділу Х "Перехідні та прикіінцеві положення" Закону України "Про повну загальну середню освіту» щодо розширення можливостей для трансформації освітньої мережі"

докладніше
13 липня 2020, 16:46

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про ринок електричної енергії""

докладніше
13 липня 2020, 16:03

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення права працівників державних сільськогосподарських підприємств, установ, організацій на одержання земельної частки (паю)"

докладніше
13 липня 2020, 15:46

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо соціального захисту населення в період карантину, пов’язаного з запобіганням виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)"

докладніше
13 липня 2020, 15:30

Прийнято Закон "Про внесення змін до Повітряного кодексу України щодо удосконалення механізму справляння державних зборів за кожного пасажира, який відлітає з аеропорту України, та за кожну тонну вантажу, що відправляється чи прибуває до аеропорту України"

докладніше
13 липня 2020, 15:25

Прийнято Закон України "Про внесення зміни до пункту 3 розділу II "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо вдосконалення електронної форми документообігу у Верховній Раді України"

докладніше
13 липня 2020, 15:22

Прийнято Закон "Про внесення змін до додатків № 3 та № 6 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо фінансового забезпечення проведення виборів"

докладніше
13 липня 2020, 14:47

«Країна має чітко розуміти, за якими правилами восени пройдуть місцеві вибори», - Олена Кондратюк

докладніше
13 липня 2020, 14:41

Дмитро Разумков підписав Розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання відразу після завершення позачергового пленарного засідання 13 липня 2020 р.

докладніше
13 липня 2020, 12:44

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді прийняти у другому читанні і в цілому законопроект про розвідку

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
01 червня 2020, 12:35

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Руслан Стефанчук: Законопроект «Про всеукраїнський референдум» може бути внесений до Верховної Ради на цьому тижні

Про хід роботи над проектом закону «Про всеукраїнський референдум Перший заступник Голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук поінформував сьогодні під час засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп).

Так, за його словами, на минулому тижні відбулись консультації з інституціями Швейцарської конфедерації щодо положень даного проекту закону.

«Проект Закону «Про всеукраїнський референдум» може бути внесений до стін Верховної Ради сьогодні, або на цьому тижні, точно», - підсумував Руслан Стефанчук.

Перший заступник Голови Верховної Ради України також розповів, що на минулому тижні відбулося велике засідання робочої групи з напрацювання закону «Про опозицію».

Руслан Стефанчук подякував представникам усіх політичних фракцій і груп за активне обговорення. «Ми вийшли на загальне бачення і певну структуру даного законопроекту і продовжимо роботу над ним згідно затвердженого плану», - сказав він.

Окрім того, за його словами, тривала робота над Планом законопроектних ініціатив. «У нас вже готовий і план, і структура, і проект відповідної постанови», - сказав Перший віце-спікер.

Руслан Стефанчук зупинився на важливих законопроектах, які потребують розгляду найближчим часом, серед яких: нова редакція Закону «Про акціонерні товариства» та законопроект «Про органи інтелектуальної власності».