Новини

13 липня 2020, 18:00

Голова Парламенту Дмитро Разумков підписав Розпорядження про скликання другого позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання 14 липня

докладніше
13 липня 2020, 17:14

Додаткове позачергове засідання Верховної Ради України

докладніше
13 липня 2020, 17:12

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху"

докладніше
13 липня 2020, 16:53

Позачергове пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
13 липня 2020, 16:48

Прийнято Закон "Про внесення змін до п.3 розділу Х "Перехідні та прикіінцеві положення" Закону України "Про повну загальну середню освіту» щодо розширення можливостей для трансформації освітньої мережі"

докладніше
13 липня 2020, 16:46

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про ринок електричної енергії""

докладніше
13 липня 2020, 16:03

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення права працівників державних сільськогосподарських підприємств, установ, організацій на одержання земельної частки (паю)"

докладніше
13 липня 2020, 15:46

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо соціального захисту населення в період карантину, пов’язаного з запобіганням виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)"

докладніше
13 липня 2020, 15:30

Прийнято Закон "Про внесення змін до Повітряного кодексу України щодо удосконалення механізму справляння державних зборів за кожного пасажира, який відлітає з аеропорту України, та за кожну тонну вантажу, що відправляється чи прибуває до аеропорту України"

докладніше
13 липня 2020, 15:25

Прийнято Закон України "Про внесення зміни до пункту 3 розділу II "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо вдосконалення електронної форми документообігу у Верховній Раді України"

докладніше
13 липня 2020, 15:22

Прийнято Закон "Про внесення змін до додатків № 3 та № 6 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо фінансового забезпечення проведення виборів"

докладніше
13 липня 2020, 14:47

«Країна має чітко розуміти, за якими правилами восени пройдуть місцеві вибори», - Олена Кондратюк

докладніше
13 липня 2020, 14:41

Дмитро Разумков підписав Розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання відразу після завершення позачергового пленарного засідання 13 липня 2020 р.

докладніше
13 липня 2020, 12:44

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді прийняти у другому читанні і в цілому законопроект про розвідку

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
28 травня 2020, 15:22

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Книжки Парламентського видавництва стали лауреатами III Всеукраїнського бібліотечного «Біографічного рейтингу»

Дві книжки Парламентського видавництва стали лауреатами ІІІ Всеукраїнського бібліотечного «Біографічного рейтингу», що проводиться Інститутом біографічних досліджень Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського.

Так, диплом ІІ ступеня отримала книжка Станіслава Кульчицького "Володимир Винниченко: "Бути чесним з собою" (Серія "Політичні портрети"). Книжка розповідає про життя і політичну діяльність Володимира Винниченка (1880-1951) - професійного революціонера, одного з керівників Української Народної Республіки, безкомпромісного борця з тоталітарною системою, талановитого письменника і драматурга, діяльність якого суттєво позначилася на перебігу революційних подій 1917-1919 рр. в Україні.

Диплом ІІІ ступеня отримала книжка Віктора Даниленка "Володимир Вернадський: Життя в політиці й політика в житті" (Серія "Славетні постаті України"). У книзі розкривається історія життя та багатогранної діяльності Володимира Вернадського, ім’я якого посідає одне з найпочесніших місць у світовій науці. Увага читача акцентується на громадсько-політичній діяльності вченого, якою він займався у проміжках між науковою працею.

Ще дві книжки Парламентського видавництва потрапили у ТОП10 рейтингу. Це книжка Василя Марочка "Олександр Довженко: Зачарований Десною" (Серія "Славетні постаті України"), яка розповідає про життя і творчість О. Довженка в контексті його взаємин з владою, політичні форми якої змінювалися, виставляючи нові вимоги до суспільства і творчої інтелігенції. Книжка Віктора Горобця "Гетьман Брюховецький. Життя у славі, владі та ганьбі" (Серія "Політичні портрети") розповідає про одну з найбільш суперечливих особистостей козацької історії - Гетьмана Лівобережжя України в 1663-1668. Життя яскравого представника доби так званої Руїни, його політичну, військову і дипломатичну діяльність репрезентовано на широкому історичному тлі.

Зазначені видання Парламентського видавництва адресуються науковцям, викладачам, студентам, а також усім, хто цікавиться історією України.

Слід зазначити, що всього у рейтингу брали участь 85 книг різних видавництв України.

Також Парламентське видавництво отримало спеціальну відзнаку «За визначний внесок у видання біографічної літератури».

*** Парламентське видавництво є видавцем книжкових та періодичних видань, офіційного щотижневого нормативного бюлетеня «Відомості Верховної Ради України». У Відомостях згідно з Указом Президента України № 503/97 від 10 червня 1997 року здійснюється офіційне оприлюднення законів України та інших актів, прийнятих Верховною Радою України. Видавництво також здійснює видання стенографічного бюлетеня пленарних засідань Верховної Ради України та матеріалів парламентських слухань.

За період від часу створення видавництвом випущено близько 1300 назв книжкової продукції. В основному це офіційні, громадсько-політичні, наукові, науково-популярні, навчальні та художні видання.

Першою випущеною 1997 року книгою стала «Конституція України» у подарунковому оформленні, надалі неодноразово перевидана у різних форматах.