Новини

13 липня 2020, 18:00

Голова Парламенту Дмитро Разумков підписав Розпорядження про скликання другого позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання 14 липня

докладніше
13 липня 2020, 17:14

Додаткове позачергове засідання Верховної Ради України

докладніше
13 липня 2020, 17:12

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху"

докладніше
13 липня 2020, 16:53

Позачергове пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
13 липня 2020, 16:48

Прийнято Закон "Про внесення змін до п.3 розділу Х "Перехідні та прикіінцеві положення" Закону України "Про повну загальну середню освіту» щодо розширення можливостей для трансформації освітньої мережі"

докладніше
13 липня 2020, 16:46

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про ринок електричної енергії""

докладніше
13 липня 2020, 16:03

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення права працівників державних сільськогосподарських підприємств, установ, організацій на одержання земельної частки (паю)"

докладніше
13 липня 2020, 15:46

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо соціального захисту населення в період карантину, пов’язаного з запобіганням виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)"

докладніше
13 липня 2020, 15:30

Прийнято Закон "Про внесення змін до Повітряного кодексу України щодо удосконалення механізму справляння державних зборів за кожного пасажира, який відлітає з аеропорту України, та за кожну тонну вантажу, що відправляється чи прибуває до аеропорту України"

докладніше
13 липня 2020, 15:25

Прийнято Закон України "Про внесення зміни до пункту 3 розділу II "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо вдосконалення електронної форми документообігу у Верховній Раді України"

докладніше
13 липня 2020, 15:22

Прийнято Закон "Про внесення змін до додатків № 3 та № 6 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо фінансового забезпечення проведення виборів"

докладніше
13 липня 2020, 14:47

«Країна має чітко розуміти, за якими правилами восени пройдуть місцеві вибори», - Олена Кондратюк

докладніше
13 липня 2020, 14:41

Дмитро Разумков підписав Розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання відразу після завершення позачергового пленарного засідання 13 липня 2020 р.

докладніше
13 липня 2020, 12:44

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді прийняти у другому читанні і в цілому законопроект про розвідку

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
27 травня 2020, 09:34

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 27 травня

Сьогодні у «Голосі України»:

Протестували легкий переносний ракетний комплекс "Корсар" із тепловізором

Апарат Верховної Ради отримав результати функціонального аналізу

Навіть у складних ситуаціях порушення прав людини неприпустиме

В Інституті законодавства

У Маріуполі триває "Велике будівництво"

 

Протестували легкий переносний ракетний комплекс "Корсар" із тепловізором

На Чернігівщині поблизу селища Гончарівське під керівництвом заступника міністра оборони України Олександра Миронюка відбулися типові випробування легкого переносного ракетного комплексу (ЛПРК) "Корсар" виробництва ДП "ДержККБ "Луч" з удосконаленим прицілом, який значно розширює бойові можливості комплексу.

Організацію випробувань здійснив Державний науково-дослідний інститут випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки (ДНДІ ВС ОВТ). (читайте у «Голосі України» на 1, 3 стор. >>> article/331267).

Апарат Верховної Ради отримав результати функціонального аналізу

В апараті Верховної Ради України завершено функціональний аналіз, який проводився Офісом парламентської реформи у співпраці з Вестмінстерською фундацією за демократію на замовлення проєкту ЄС-ПРООН з парламентської реформи.

За результатами функціонального аналізу апарату Верховної Ради України експерти Вестмінстерської фундації за демократію підготували звіт з висновками та рекомендаціями, який передали Керівнику апарату Верховної Ради України Вячеславу Штучному.

Звіт містить пропозиції щодо відповідних структурних змін, спрямованих на більш ефективний розподіл функцій між структурними підрозділами Апарату, усунення дублювання функцій між ними та скасування зайвих функцій, а також впровадження сучасних практик управління людськими ресурсами в Апараті, що має на меті якісно новий рівень інституційної спроможності Верховної Ради України. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/331272).

Навіть у складних ситуаціях порушення прав людини неприпустиме

Відбулося публічне обговорення програми "Національна стратегія у сфері прав людини 2020: досягнення, виклики та подальші кроки", організоване Міністерством юстиції України за участю народних депутатів України, представників міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, Секретаріату Уповноваженого з прав людини, громадських та міжнародних організацій.

Заступниця міністра юстиції з питань європейської інтеграції Валерія Коломієць відзначила, що Національна стратегія у сфері прав людини - це одна з засадничих програм, завдяки якій можемо розвивати права людини в Україні на виконання різних документів - від Конституції до міжнародних зобов'язань нашої держави. Серед основних напрямів стратегії - забезпечення рівних прав жінок і чоловіків, права на працю та соціальний захист, протидія домашньому насильству, звільнення заручників та відновлення їхніх прав, протидія гендерному насильству та торгівлі людьми, рабству, забезпечення прав громадян, які проживають на тимчасово окупованих територіях - хоча тут, як зауважували учасники дискусії, чи не найбільше проблем і викликів для всіх органів виконавчої влади, а також забезпечення права на участь в управлінні державними справами та у виборах, створення умов для свободи підприємницької діяльності, реалізація прав учасників АТО, права на справедливий суд. (читайте у «Голосі України» на 2 стор. >>> article/331274).

В Інституті законодавства

12-13 травня 2020 року в Інституті законодавства Верховної Ради України відбулося науково-експертне обговорення проблем запровадження електронної демократії в Україні.

До участі в ньому було залучено народних депутатів України, співробітників органів державної влади, вчених, представників громадських організацій.

У центрі уваги перебували такі питання: електронна демократія і дотримання демократичних цінностей, правове забезпечення форм безпосередньої демократії в контексті концепції електронної демократії, електронні голосування та проблеми реалізації народного волевиявлення, міжнародні стандарти електронної демократії, електронна демократія як форма політичної комунікації, законодавче забезпечення хмарних технологій. (читайте у «Голосі України» на 4 стор. >>> article/331222).

У Маріуполі триває "Велике будівництво"

У лікувальних закладах Маріуполя на Донеччині в рамках державної програми "Велике будівництво" тривають капітальні ремонти.

У хірургічному корпусі міської лікарні № 1 відбувається реконструкція відділення екстреної медичної допомоги. Ремонтні роботи виконують й у відділенні з надання допомоги в екстрених випадках міської лікарні № 4. (читайте у «Голосі України» на 6 стор. >>> article/331239).

 

Повний випуск «Голосу України» від 27.05.2020 на сайті http://www.golos.com.ua