Новини

13 липня 2020, 18:00

Голова Парламенту Дмитро Разумков підписав Розпорядження про скликання другого позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання 14 липня

докладніше
13 липня 2020, 17:14

Додаткове позачергове засідання Верховної Ради України

докладніше
13 липня 2020, 17:12

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху"

докладніше
13 липня 2020, 16:53

Позачергове пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
13 липня 2020, 16:48

Прийнято Закон "Про внесення змін до п.3 розділу Х "Перехідні та прикіінцеві положення" Закону України "Про повну загальну середню освіту» щодо розширення можливостей для трансформації освітньої мережі"

докладніше
13 липня 2020, 16:46

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про ринок електричної енергії""

докладніше
13 липня 2020, 16:03

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення права працівників державних сільськогосподарських підприємств, установ, організацій на одержання земельної частки (паю)"

докладніше
13 липня 2020, 15:46

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо соціального захисту населення в період карантину, пов’язаного з запобіганням виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)"

докладніше
13 липня 2020, 15:30

Прийнято Закон "Про внесення змін до Повітряного кодексу України щодо удосконалення механізму справляння державних зборів за кожного пасажира, який відлітає з аеропорту України, та за кожну тонну вантажу, що відправляється чи прибуває до аеропорту України"

докладніше
13 липня 2020, 15:25

Прийнято Закон України "Про внесення зміни до пункту 3 розділу II "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо вдосконалення електронної форми документообігу у Верховній Раді України"

докладніше
13 липня 2020, 15:22

Прийнято Закон "Про внесення змін до додатків № 3 та № 6 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо фінансового забезпечення проведення виборів"

докладніше
13 липня 2020, 14:47

«Країна має чітко розуміти, за якими правилами восени пройдуть місцеві вибори», - Олена Кондратюк

докладніше
13 липня 2020, 14:41

Дмитро Разумков підписав Розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання відразу після завершення позачергового пленарного засідання 13 липня 2020 р.

докладніше
13 липня 2020, 12:44

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді прийняти у другому читанні і в цілому законопроект про розвідку

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
26 травня 2020, 09:43

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 26 травня

Сьогодні у «Голосі України»:

"Дистанційний" проїзд: тільки за потреби й у масках

Сподіваємося на розширення співпраці між парламентами України та Швеції

''На Бессарабії ситуація не критична - вона жахлива!''

Низка областей ще не готова до пом'якшення заходів безпеки

Інфекційна лікарня на Донеччині отримала обладнання від ЮНІСЕФ

 

"Дистанційний" проїзд: тільки за потреби й у масках

Ура! Воно запрацювало! У Києві та Харкові вчора після карантинного обмеження відкрилося метро. У Дніпрі мораторій на підземку поки що зберігається - місто не готове до другого етапу зняття заборон, введених через коронавірус.

Голова КМДА Віталій Кличко особисто вранці проінспектував роботу Київського метрополітену й виніс вердикт: вжито всіх необхідних заходів для безпечного перевезення пасажирів. Він закликав городян користуватися громадським транспортом тільки за потреби й з дотриманням усіх правил безпеки. На онлайн-брифінгу Кличко запевнив, що дезінфекція в метро проводиться належним чином, у вестибюлях і на платформах станцій нанесено розмітку для дотримання соціальної дистанції, а працівники метрополітену забезпечені засобами індивідуального захисту. (читайте у «Голосі України» на 1, 8 стор. >>> article/331175).

Сподіваємося на розширення співпраці між парламентами України та Швеції

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков провів розмову зі Спікером Риксдагу Швеції Андреасом Норленом у форматі відеоконференції.

Голова українського парламенту подякував Швеції за стійку позицію щодо підтримки територіальної цілісності та суверенітету, яку відчуває наша держава на міжнародній арені протягом тривалого часу. (читайте у «Голосі України» на 2 стор. >>> article/331206)

НАЗК розпочало перевірку е-декларацій високопосадовців по-новому

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) змінило Порядок проведення контролю е-декларацій чиновників.

Відтепер НАЗК порівнюватиме вартість задекларованих активів із їх ринковою ціною, а у разі появи нової інформації - проводитиме повну перевірку декларації повторно. Також перевірятимуть, чи отримані суб'єктом декларування подарунки не перевищують граничні суми тощо. (читайте у «Голосі України» на 2 стор. >>> article/331207).

''На Бессарабії ситуація не критична - вона жахлива!''

У Мінекономіки стверджують, що за сто років такої посухи не було і більшість посівів загинули.

Комітет з питань аграрної та земельної політики на своєму засіданні розглянув звернення Одеської ОДА щодо загибелі сільгоспкультур у господарствах області внаслідок тривалої посухи та весняних приморозків. Народні депутати вирішили: підтримати створення Урядової комісії з вивчення ситуації, що склалася в регіоні, та направити звернення Одеської облдержадміністрації до Кабінету Міністрів та Національного банку.

Голова Комітету з питань аграрної та земельної політики Микола Сольський озвучив лист за підписом очільника Одеської ОДА Максима Куцого. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/331025).

Низка областей ще не готова до пом'якшення заходів безпеки

Детальний перехід до адаптивного карантину обговорили під час традиційної наради щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19.

Нарада пройшла під головуванням Президента України Володимира Зеленського. У ній взяли участь представники Кабінету Міністрів і правоохоронних органів.

Зокрема, йшлося про те, що низка областей ще не готова до пом'якшення заходів безпеки, оскільки не всі регіони нині відповідають критеріям щодо показників захворюваності, заповненості ліжок у лікарнях та кількості тестувань, які дали б змогу перейти до адаптивного карантину на нинішньому етапі. (читайте у «Голосі України» на 2 стор. >>> article/331208).

Інфекційна лікарня на Донеччині отримала обладнання від ЮНІСЕФ

Передача медичного обладнання від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) відбулася у Костянтинівській міській інфекційній лікарні в Донецькій області.

Лікарня отримала зокрема чотири кисневі концентратори, 10 пульсоксиметрів, стратегічний запас бутильованої питної води обсягом майже п'ять тисяч літрів, а також засоби особистого захисту для медичних працівників. (читайте у «Голосі України» на 12 стор. >>> article/331148).

Повний випуск «Голосу України» від 26.05.2020 на сайті http://www.golos.com.ua