Новини

29 травня 2020, 17:00

У парламенті опрацьовують моделі створення дослідницької служби

докладніше
29 травня 2020, 16:30

У Верховній Раді розроблятимуть модель оцінки ефективності застосування законодавства

докладніше
29 травня 2020, 12:00

В Освітньому центрі Верховної Ради України відбудеться парламентська онлайн-конференція з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

докладніше
29 травня 2020, 11:00

У Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики відбулася робоча зустріч щодо функціонування державних кіностудій «Укркінохроніка» та «Національна кінематека України»

докладніше
29 травня 2020, 10:03

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон, направлений на підвищення спроможності системи охорони здоров’я України протидіяти поширенню коронавірусної хвороби

докладніше
28 травня 2020, 16:30

У Верховній Раді України вдосконалюють планування законопроектної роботи

докладніше
28 травня 2020, 15:27

Україну та Австрію ще більше зблизив гуманітарний коридор, - віцеспікерка Олена Кондратюк

докладніше
28 травня 2020, 15:22

Книжки Парламентського видавництва стали лауреатами III Всеукраїнського бібліотечного «Біографічного рейтингу»

докладніше
28 травня 2020, 12:30

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо соціального захисту населення в період карантину, пов’язаного з запобіганням виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)

докладніше
28 травня 2020, 12:00

Комітет з питань екологічної політики та природокористування підтримав пропозиції до законопроекту про управління відходами

докладніше
28 травня 2020, 10:55

Голова Верховної Ради України вніс зміни до Розпорядження «Про додаткові заходи із попередження виникнення гострої респіраторної хвороби» від 12 березня 2020 року, №151

докладніше
28 травня 2020, 09:46

Огляд головних тем «Голосу України» від 28 травня

докладніше
27 травня 2020, 18:59

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування розглянув ряд проблемних питань медичної галузі

докладніше
27 травня 2020, 15:57

Комітет з питань освіти, науки та інновацій рекомендує Верховній Раді відправити на доопрацювання законопроект про покращення соціально-економічного становища студентів

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
22 травня 2020, 19:00

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Стартувало публічне обговорення законопроекту щодо вдосконалення сфери адмінпослуг

 
22 травня 2020 року відбулося публічне обговорення законопроекту № 2679 у сфері адміністративних послуг. За його результатами будуть підготовлені та опубліковані можливі правки до розгляду законопроекту в другому читанні.

«Цей законопроект дуже важливий, бо стосується кожної громади та має забезпечити надання якісних адміністративних послуг для громадян.  Ще 13 травня він був включений до порядку денного та отримав підтримку в 261 голос народних депутатів. Зацікавлення цим законопроектом величезне. Будемо намагатися якнайшвидше ухвалити його в другому читанні», - зазначила Лариса Білозір, голова підкомітету з питань адміністративних послуг та адміністративних процедур Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

За словами народного депутата, буде створена робоча група для роботи над правками. До неї увійдуть члени профільного підкомітету, Апарату Верховної Ради України, Офісу Президента України, Кабінету Міністрів України, провідних асоціацій органів місцевого самоврядування, Всеукраїнської асоціації центрів надання адміністративних послуг, неурядових та міжнародних організацій, науковців, експерти.

Лариса Білозір розповіла про основні новели законопроєкту. Серед них: трансформація Центрів надання адміністративних послуг райдержадміністрацій (далі – ЦНАП) у ЦНАПи органів місцевого самоврядування. Всього це 794 ЦНАПів, які будуть трансформовані в 952 нових точки доступу в органах місцевого самоврядування. Також заплановано інтегрувати у ЦНАП всі адміністративні послуги, що надаються органом, який його утворив, а також адміністративні послуги, які надаються територіальними органами центральних органів виконавчої влади.

Також Лариса Білозір акцентувала увагу на тому, що наразі немає закону про адміністративний збір, тому його потрібно також напрацьовувати.   

Свої зауваження й пропозиції надав Віктор Тимощук, головний експерт з адміністративних послуг Програми «U-LEAD з Європою».

Захід організувала  Програма «U-LEAD з Європою». До онлайн обговорення долучилося понад 100 учасників з різних куточків України, представники міністерств, об’єднаних територіальних громад, органів місцевого самоврядування, експерти з питань адміністративних послуг.