Новини

22 жовтня 2020, 12:00

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення по 2 листопада проводить прийом документів від ГО для обрання членів Наглядової ради НСТУ у сферах освіти та науки, забезпечення прав нацменшин, захисту інтересів дітей і молоді, творчій сфері, захисту прав осіб з особливими потребами

докладніше
22 жовтня 2020, 10:10

Огляд головних тем «Голосу України» від 22 жовтня

докладніше
22 жовтня 2020, 09:55

Члени Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування взяли участь у засіданні Секторальної робочої групи "Децентралізація та регіональний розвиток"

докладніше
21 жовтня 2020, 17:40

Комітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та АР Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин провів круглий стіл з нагоди 20-ї річниці прийняття резолюції РБ ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» (відео)

докладніше
21 жовтня 2020, 17:33

Актуальні проблеми планування інженерного забезпечення територій, проектування галузевих схем, будівництва, реконструкції та приєднання інженерних мереж у населених пунктах обговорено на круглому столі у Комітеті з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування (відео)

докладніше
21 жовтня 2020, 16:14

Від ефективного виконання Угоди про асоціацію залежать перспективи подальшого поглиблення відносин України з ЄС, - Руслан Стефанчук

докладніше
21 жовтня 2020, 15:38

Руслан Стефанчук: Сподіваюся, що вже у листопаді народ України зможе отримати правовий механізм здійснення народовладдя через референдум (відео)

докладніше
21 жовтня 2020, 10:42

ТСК з питань розслідування фактів корупції в органах державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду заслухала інформацію щодо фактів порушень з боку ДАБІ

докладніше
21 жовтня 2020, 09:51

Огляд головних тем «Голосу України» від 21 жовтня

докладніше
20 жовтня 2020, 16:42

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді за результатами розгляду у повторному першому читанні прийняти за основу законопроєкт про внесення змін до Закону "Про Службу безпеки України"

докладніше
20 жовтня 2020, 16:10

Комітет з питань транспорту та інфраструктури рекомендує Верховній Раді прийняти за основу та в цілому законопроєкт «Про внесення змін до Закону «Про поштовий зв’язок»

докладніше
20 жовтня 2020, 14:58

Народовладдю в Україні бути, - Руслан Стефанчук

докладніше
20 жовтня 2020, 13:18

Представники Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики взяли участь в онлайн-дискусії «Потужний та фінансово-стабільний Суспільний мовник – невіддільна частина демократичного суспільства»

докладніше
20 жовтня 2020, 12:53

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
21 травня 2020, 18:21

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

У Верховній Раді відбулося засідання Соціальної ради України, присвячене Дню захисту дітей

У Верховній Раді сьогодні, 21 травня, у режимі відеоконференції відбулося засідання Соціальної ради України, присвячене проблемам дітей в Україні. Захід відбувся в рамках підготовки до Дня захисту дітей, який відзначається 1 червня.

У засіданні взяли участь члени ВГО "Національна платформа "Жінки за мир" з різних регіонів України – представниці центральних та місцевих органів виконавчої влади, депутати місцевих рад, лідери громадських організацій, профспілок та експерти.

У ході конференції голова правління в ВГО «Національна платформа "Жінки за мир" Ірина Касьян підбила підсумки роботи національної платформи, а також поінформувала про плани організації на 2020 рік.

Зокрема, вона зазначила, що основним завданням платформи є захист матері і дитини. З цією метою була створена Рада матерів, яка має представництва на місцях і опікується проблемами дітей.

І.Касьян також розповіла про благодійні акції та участь членів організації у роботі штабів по боротьбі з коронавірусом.

У засіданні взяла участь народний депутат Наталія Королевська - співзасновниця ГО "Національна платформа "Жінки за мир", яка наголосила на важливості активізації роботи Ради матерів з метою підтримки дітей.

Під час конференції були обговорені проблеми, з якими стикаються діти і сім’ї в умовах пандемії коронавірусу. Зокрема, йшлося про повернення дітей з інтернатних закладів у сім’ї, які часто не готові забезпечити дітям елементарні умови. Також піднімалися питання про необхідність матеріальної допомоги з боку держави сім’ям з дітьми, організації проведення дистанційного навчання і зовнішнього незалежного оцінювання, організації відпочинку та оздоровлення дітей, емоційного клімату в сім’ях з дітьми в умовах карантинних обмежень.

Учасники засідання прийняли рішення приєднатися до звернення UNICEF, яка висловила стурбованість стрімким зростанням дитячої бідності через COVID-19 і закликала Президента України, Парламент, Уряд та місцеву владу вжити термінових ефективних заходів соціального захисту для пом’якшення наслідків коронавірусу.

Виступаючі також підкреслювали необхідність напрацювання законодавства з метою захисту прав дітей у різних сферах життя в умовах реформи децентралізації.

Модератор засідання директор Інституту соціального захисту громадян Світлана Науменко поінформувала, що напрацьовано план законодавчої роботи, направленої на підтримку дітей.

Учасники засідання обговорили заходи, які планується провести до Дня захисту дітей на національному та регіональному рівнях, а також організаційні питання.