Новини

29 травня 2020, 17:00

У парламенті опрацьовують моделі створення дослідницької служби

докладніше
29 травня 2020, 16:30

У Верховній Раді розроблятимуть модель оцінки ефективності застосування законодавства

докладніше
29 травня 2020, 12:00

В Освітньому центрі Верховної Ради України відбудеться парламентська онлайн-конференція з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

докладніше
29 травня 2020, 11:00

У Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики відбулася робоча зустріч щодо функціонування державних кіностудій «Укркінохроніка» та «Національна кінематека України»

докладніше
29 травня 2020, 10:03

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон, направлений на підвищення спроможності системи охорони здоров’я України протидіяти поширенню коронавірусної хвороби

докладніше
28 травня 2020, 16:30

У Верховній Раді України вдосконалюють планування законопроектної роботи

докладніше
28 травня 2020, 15:27

Україну та Австрію ще більше зблизив гуманітарний коридор, - віцеспікерка Олена Кондратюк

докладніше
28 травня 2020, 15:22

Книжки Парламентського видавництва стали лауреатами III Всеукраїнського бібліотечного «Біографічного рейтингу»

докладніше
28 травня 2020, 12:30

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо соціального захисту населення в період карантину, пов’язаного з запобіганням виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)

докладніше
28 травня 2020, 12:00

Комітет з питань екологічної політики та природокористування підтримав пропозиції до законопроекту про управління відходами

докладніше
28 травня 2020, 10:55

Голова Верховної Ради України вніс зміни до Розпорядження «Про додаткові заходи із попередження виникнення гострої респіраторної хвороби» від 12 березня 2020 року, №151

докладніше
28 травня 2020, 09:46

Огляд головних тем «Голосу України» від 28 травня

докладніше
27 травня 2020, 18:59

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування розглянув ряд проблемних питань медичної галузі

докладніше
27 травня 2020, 15:57

Комітет з питань освіти, науки та інновацій рекомендує Верховній Раді відправити на доопрацювання законопроект про покращення соціально-економічного становища студентів

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
19 травня 2020, 15:48

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

У Комітеті з питань антикорупційної політики відбулись засідання двох підкомітетів

У понеділок, 18 травня, відбулось засідання підкомітету з питань правового регулювання та аналізу діяльності спеціальних органів у сфері запобігання і протидії корупції Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики.

На засіданні народні депутати розпочали розгляд законопроектів «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення ефективності діяльності Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів» (№ 3335) та альтернативного - № 3335-1.

Вказані законопроекти, спрямовані на поліпшення законодавчого забезпечення діяльності Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими внаслідок скоєння корупційних та інших злочинів.

У засіданні підкомітету взяли участь члени підкомітету, народні депутати – члени авторського колективу одного із зазначених законопроектів, а також представники Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Члени підкомітету вирішили, що законопроекти № 3335 та № 3335-1 потребують більш ретельного вивчення та обговорення із залученням керівництва та фахівців Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими внаслідок скоєння корупційних та інших злочинів та з урахування пропозицій суб’єктів права законодавчої ініціативи.

Обговорення вказаних законопроектів буде продовжено на наступному засіданні підкомітету.

Також у цей день відбулося чергове засідання підкомітету з питань антикорупційної політики в економічній сфері Комітету з питань антикорупційної політики на якому були розглянуті питання про факти, які можуть свідчити про вчинення корупційних дій або порушення антикорупційного законодавства.

Голова підкомітету Роман Іванісов зазначив: «Тривожні сигнали щодо можливого вчинення корупційних дій надійшли до нього від громадян України – фізичних та юридичних осіб – у вигляді звернень».

Народні депутати розглянули три епізоди, які можуть свідчити про вчинення суддями корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень (дій в умовах конфлікту інтересів).

За підсумками обговорення Р.Іванісов наголосив, що важливо розглянути ці питання на засіданні Комітету з питань антикорупційної політики та звернутися до антикорупційних органів, зокрема до Національного антикорупційного бюро України і Національного агентства з питань запобігання корупції, аби вони вжили всіх заходів.

Він також зазначив, що за рішенням підкомітету документи скерують до Вищої Ради Правосуддя.

На засіданні підкомітету було розглянуте питання порушене за зверненням членів Комітету з питань транспорту та інфраструктури. Вони нещодавно отримали документи, що свідчать про порушення вимог антикорупційного законодавства окремими керівниками Служби автомобільних доріг України та посадовими особами Служби автомобільних доріг України у Кіровоградській та інших областях.

Це питання також планується обговорити на засіданні Комітету з питань антикорупційної політики. Проектом рішення передбачається звернення за фактами можливих правопорушень керівниками Служби автомобільних доріг до Національного антикорупційного бюро України, Служби безпеки України та Генеральної прокуратури України.