Новини

13 липня 2020, 18:00

Голова Парламенту Дмитро Разумков підписав Розпорядження про скликання другого позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання 14 липня

докладніше
13 липня 2020, 17:14

Додаткове позачергове засідання Верховної Ради України

докладніше
13 липня 2020, 17:12

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху"

докладніше
13 липня 2020, 16:53

Позачергове пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
13 липня 2020, 16:48

Прийнято Закон "Про внесення змін до п.3 розділу Х "Перехідні та прикіінцеві положення" Закону України "Про повну загальну середню освіту» щодо розширення можливостей для трансформації освітньої мережі"

докладніше
13 липня 2020, 16:46

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про ринок електричної енергії""

докладніше
13 липня 2020, 16:03

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення права працівників державних сільськогосподарських підприємств, установ, організацій на одержання земельної частки (паю)"

докладніше
13 липня 2020, 15:46

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо соціального захисту населення в період карантину, пов’язаного з запобіганням виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)"

докладніше
13 липня 2020, 15:30

Прийнято Закон "Про внесення змін до Повітряного кодексу України щодо удосконалення механізму справляння державних зборів за кожного пасажира, який відлітає з аеропорту України, та за кожну тонну вантажу, що відправляється чи прибуває до аеропорту України"

докладніше
13 липня 2020, 15:25

Прийнято Закон України "Про внесення зміни до пункту 3 розділу II "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо вдосконалення електронної форми документообігу у Верховній Раді України"

докладніше
13 липня 2020, 15:22

Прийнято Закон "Про внесення змін до додатків № 3 та № 6 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо фінансового забезпечення проведення виборів"

докладніше
13 липня 2020, 14:47

«Країна має чітко розуміти, за якими правилами восени пройдуть місцеві вибори», - Олена Кондратюк

докладніше
13 липня 2020, 14:41

Дмитро Разумков підписав Розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання відразу після завершення позачергового пленарного засідання 13 липня 2020 р.

докладніше
13 липня 2020, 12:44

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді прийняти у другому читанні і в цілому законопроект про розвідку

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
15 травня 2020, 15:49

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

У Верховній Раді України визначили переможців конкурсу відеоробіт про парламент серед школярів


Сьогодні, під час онлайн-уроку про парламент, назвали авторів кращого відео першого загальнонаціонального конкурсу для школярів  «Верховна Рада України – тут твориться моя держава». Імена переможців оголосив Керівник Апарату Верховної Ради України Вячеслав Штучний. 

«Впевнений, що серед дітей, учасників уроку та конкурсу відеоробіт, є майбутні народні депутати. У нас дуже талановита молодь, яка буде в подальшому успішно розвивати нашу державу. Вдячний за те, що цікавитеся роботою Верховної Ради України, важливими темами й взяли активну участь у конкурсі», - зазначив Вячеслав Штучний. 

Переможцями конкурсу в номінації учні 1-4 класів «Мій Парламент - це...» стали Марина Глушкова (село Мар’є-Дмитрівка, Дніпропетровська обл.) та Денис Гриньов (м. Одеса). Найкраще відео на тему «Верховну Раду майбутнього я уявляю…» створила Ярина Холод з м. Києва. Переможцем у номінації для учнів 9-11 класів «Якщо б я став народним депутатом, в першу чергу, я...» обрали Тамару Ілляшенко (м. Южне, Одеська обл.). Ще одним заохоченням для наймолодшого учасника конкурсу стане година роботи з Керівником Апарату Верховної Ради України Вячеславом Штучним.

Переможниця Ярина Холод зазначила, що такий конкурс це чудовий спосіб відзначити 30-річчя Верховної Ради України та порушити важливі теми. До конкурсу Ярина підготувала  відео на тему гендерної рівності.  

Відеороботи школярів будуть транслюватися на парламентському телеканалі «Рада» та опубліковані на сторінках газети Верховної Ради України. Переможці отримають подарунки від Освітнього центру Верховної Ради України та можливість провести один день у парламенті. 

Понад 40 учнів з різних куточків України під час онлайн уроку  спробували себе в ролі народних депутатів. Наймолодшому учаснику уроку – 10 років, найстаршому - 18 років. Школярі дізналися про те, як працює Верховна Рада України, обговорювали законопроєкти на шкільні теми в Комітеті з питань освіти, науки та інновацій, а згодом голосували за законопроєкти на пленарному засіданні.