Новини

13 липня 2020, 18:00

Голова Парламенту Дмитро Разумков підписав Розпорядження про скликання другого позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання 14 липня

докладніше
13 липня 2020, 17:14

Додаткове позачергове засідання Верховної Ради України

докладніше
13 липня 2020, 17:12

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху"

докладніше
13 липня 2020, 16:53

Позачергове пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
13 липня 2020, 16:48

Прийнято Закон "Про внесення змін до п.3 розділу Х "Перехідні та прикіінцеві положення" Закону України "Про повну загальну середню освіту» щодо розширення можливостей для трансформації освітньої мережі"

докладніше
13 липня 2020, 16:46

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про ринок електричної енергії""

докладніше
13 липня 2020, 16:03

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення права працівників державних сільськогосподарських підприємств, установ, організацій на одержання земельної частки (паю)"

докладніше
13 липня 2020, 15:46

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо соціального захисту населення в період карантину, пов’язаного з запобіганням виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)"

докладніше
13 липня 2020, 15:30

Прийнято Закон "Про внесення змін до Повітряного кодексу України щодо удосконалення механізму справляння державних зборів за кожного пасажира, який відлітає з аеропорту України, та за кожну тонну вантажу, що відправляється чи прибуває до аеропорту України"

докладніше
13 липня 2020, 15:25

Прийнято Закон України "Про внесення зміни до пункту 3 розділу II "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо вдосконалення електронної форми документообігу у Верховній Раді України"

докладніше
13 липня 2020, 15:22

Прийнято Закон "Про внесення змін до додатків № 3 та № 6 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо фінансового забезпечення проведення виборів"

докладніше
13 липня 2020, 14:47

«Країна має чітко розуміти, за якими правилами восени пройдуть місцеві вибори», - Олена Кондратюк

докладніше
13 липня 2020, 14:41

Дмитро Разумков підписав Розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання відразу після завершення позачергового пленарного засідання 13 липня 2020 р.

докладніше
13 липня 2020, 12:44

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді прийняти у другому читанні і в цілому законопроект про розвідку

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
06 травня 2020, 16:50

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Комітет з прав людини заслухав інформацію Міністра юстиції щодо санітарно-епідемічної ситуації в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах в умовах карантину (відео)

Комітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин провів сьогодні, 6 травня, засідання в умовах відеоконференції.

У ході засідання члени Комітету заслухали інформацію Міністра юстиції України Дениса Малюськи щодо дотримання санітарно-епідемічних норм в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах в умовах карантину. Зокрема, розглянуто ситуацію, що склалася в Кропивницькому слідчому ізоляторі та Олексіївській виправній колонії (№ 25), йшлося про порушення прав людини та заходів, вжитих з метою встановлення винних та недопущення аналогічних ситуацій в інших пенітенціарних установах держави, а також з інших поточних питань, що входять до сфери діяльності Міністерства.

Також на засіданні Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова представила щорічну доповідь про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні за 2019 рік. За наслідком обговорення Комітет ухвалив рекомендувати включити до порядку денного засідання Верховної Ради України після завершення карантину питання представлення щорічної доповіді Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про стан додержання та захисту прав і свобод людини в Україні за 2019 рік.

Члени Комітету підтримали за основу проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визнання депортованими громадян України, які у 1944-1951 роках були примусово переселені з території Польщі, № 2038.

Крім цього, народні депутати підтримали проект Закону про амністію засуджених (щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2), № 3397,  внесений Кабінетом Міністрів України. Рішення з цього питання буде надіслане до Комітету з питань правоохоронної діяльності, визначеного головним з підготовки даного законопроекту на розгляд Верховної Ради України.

У ході засідання за участі Віце-прем'єр-міністра України – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій О.Ю. Рєзнікова було розглянуто проект Постанови про Програму діяльності Кабінету Міністрів України, № 3330. Народні депутати ухвалили рішення направити зауваження та пропозиції до проекту Постанови до головного комітету та Кабінету Міністрів України для врахування при її доопрацюванні.

Також члени Комітету вирішили звернутись до Президента України з пропозицією щодо включення представників Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин до делегації України для участі у Тристоронній контактній групі.

У засіданні взяли участь народні депутати: Д. Лубінець, М. Ткаченко, Р. Горбенко, Н. Яковлєва, Р. Умєров, М. Джемілєв, К. Касай, О. Копиленко, О. Кузнєцов, С. Мандзій, В. Медведчук, Т. Тарасенко, А. Чийгоз, а також Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Л. Денісова, Віце-прем'єр-міністр України – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій О. Резніков, Міністр юстиції України Д. Малюська.