Новини

12 травня 2021, 16:50

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо криміналізації контрабанди товарів та підакцизних товарів, а також недостовірного декларування товарів

докладніше
12 травня 2021, 16:39

Комітет з питань освіти, науки та інновацій заслухав інформацію про діяльність Національного фонду досліджень України

докладніше
12 травня 2021, 14:01

Дмитро Разумков: Реакція партнерів України, зокрема Литви, допомогла стабілізувати ситуацію на кордоні нашої держави

докладніше
12 травня 2021, 13:56

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики розглянув законопроекти щодо посилення прав дітей та про підтримку вітчизняного книговидання

докладніше
12 травня 2021, 13:20

Комітет з питань правоохоронної діяльності затвердив кандидатуру представника Верховної Ради до складу комісії з проведення конкурсу на зайняття посади Директора Бюро економічної безпеки

докладніше
12 травня 2021, 09:53

Огляд головних тем «Голосу України» від 12 травня

докладніше
11 травня 2021, 20:40

Руслан Стефанчук: Консультативна рада з питань місцевого самоврядування повинна формувати дієві рішення

докладніше
11 травня 2021, 16:45

Питання спроможності територіальних громад обговорено під час засідання Консультативної ради з питань місцевого самоврядування (відео)

докладніше
11 травня 2021, 16:12

Голова Верховної Ради: Для завершення реформи децентралізації необхідно ухвалити зміни до Конституції

докладніше
11 травня 2021, 15:50

Комітет з питань антикорупційної політики визнав таким, що не відповідає вимогам антикорупційного законодавства, проект Закону «Про території Смарагдової мережі»

докладніше
11 травня 2021, 12:45

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо обмеження максимального розміру заробітної плати окремих категорій осіб під час дії надзвичайної ситуації

докладніше
11 травня 2021, 10:08

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому законопроект щодо розширення кола осіб, які можуть претендувати на вступ на державну службу

докладніше
10 травня 2021, 09:00

Дмитро Разумков: Між Парламентом і місцевою владою має бути постійна та ефективна співпраця

докладніше
09 травня 2021, 10:40

Дмитро Разумков: Історію треба вчити, а не підлаштовувати під політичне сьогодення

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
06 травня 2020, 16:50

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Комітет з прав людини заслухав інформацію Міністра юстиції щодо санітарно-епідемічної ситуації в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах в умовах карантину (відео)

Комітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин провів сьогодні, 6 травня, засідання в умовах відеоконференції.

У ході засідання члени Комітету заслухали інформацію Міністра юстиції України Дениса Малюськи щодо дотримання санітарно-епідемічних норм в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах в умовах карантину. Зокрема, розглянуто ситуацію, що склалася в Кропивницькому слідчому ізоляторі та Олексіївській виправній колонії (№ 25), йшлося про порушення прав людини та заходів, вжитих з метою встановлення винних та недопущення аналогічних ситуацій в інших пенітенціарних установах держави, а також з інших поточних питань, що входять до сфери діяльності Міністерства.

Також на засіданні Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова представила щорічну доповідь про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні за 2019 рік. За наслідком обговорення Комітет ухвалив рекомендувати включити до порядку денного засідання Верховної Ради України після завершення карантину питання представлення щорічної доповіді Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про стан додержання та захисту прав і свобод людини в Україні за 2019 рік.

Члени Комітету підтримали за основу проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визнання депортованими громадян України, які у 1944-1951 роках були примусово переселені з території Польщі, № 2038.

Крім цього, народні депутати підтримали проект Закону про амністію засуджених (щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2), № 3397,  внесений Кабінетом Міністрів України. Рішення з цього питання буде надіслане до Комітету з питань правоохоронної діяльності, визначеного головним з підготовки даного законопроекту на розгляд Верховної Ради України.

У ході засідання за участі Віце-прем'єр-міністра України – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій О.Ю. Рєзнікова було розглянуто проект Постанови про Програму діяльності Кабінету Міністрів України, № 3330. Народні депутати ухвалили рішення направити зауваження та пропозиції до проекту Постанови до головного комітету та Кабінету Міністрів України для врахування при її доопрацюванні.

Також члени Комітету вирішили звернутись до Президента України з пропозицією щодо включення представників Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин до делегації України для участі у Тристоронній контактній групі.

У засіданні взяли участь народні депутати: Д. Лубінець, М. Ткаченко, Р. Горбенко, Н. Яковлєва, Р. Умєров, М. Джемілєв, К. Касай, О. Копиленко, О. Кузнєцов, С. Мандзій, В. Медведчук, Т. Тарасенко, А. Чийгоз, а також Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Л. Денісова, Віце-прем'єр-міністр України – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій О. Резніков, Міністр юстиції України Д. Малюська.