Новини

25 жовтня 2020, 10:39

Важливо, аби місцева влада розуміла, що відповідатиме за свої вчинки та обіцянки, - Дмитро Разумков

докладніше
24 жовтня 2020, 09:00

Чи стане Парламент прикладом для покоління рівності? (Спільна стаття Дафіни Ґерчевої, Постійної представниці Програми розвитку ООН в Україні та Заступниці Голови Верховної Ради України Олени Кондратюк)

докладніше
24 жовтня 2020, 08:00

24 жовтня світ відзначає Міжнародний день Організації Об’єднаних Націй

докладніше
24 жовтня 2020, 07:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди 75-ї річниці створення ООН

докладніше
23 жовтня 2020, 16:48

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано закон щодо державної підтримки сфери культури, креативних індустрій, туризму, малого та середнього бізнесу у зв’язку з дією обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням COVID-19

докладніше
23 жовтня 2020, 13:30

Віртуальну книжкову виставку до Міжнародного дня Організації Об’єднаних Націй відкрито у парламентській бібліотеці

докладніше
23 жовтня 2020, 12:00

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков візьме участь у голосуванні на місцевих виборах

докладніше
23 жовтня 2020, 11:00

Правда має стати зброєю відповідальних лідерів у боротьбі за нові чесні відносини в усьому світі, та передусім в Європі, - виступ Заступниці Голови Верховної Ради Олени Кондратюк на Спеціальному Київському Безпековому Форумі

докладніше
23 жовтня 2020, 09:59

Огляд головних тем «Голосу України» від 23 жовтня

докладніше
23 жовтня 2020, 09:45

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики до 6 листопада приймає пропозиції щодо відзначення пам’ятних дат та ювілеїв у 2021 році

докладніше
22 жовтня 2020, 16:56

У Комітеті з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та АР Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин розглянули проблемні питання надання гуманітарної допомоги у кризових ситуаціях (відео)

докладніше
22 жовтня 2020, 12:00

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення по 2 листопада проводить прийом документів від ГО для обрання членів Наглядової ради НСТУ у сферах освіти та науки, забезпечення прав нацменшин, захисту інтересів дітей і молоді, творчій сфері, захисту прав осіб з особливими потребами

докладніше
22 жовтня 2020, 10:10

Огляд головних тем «Голосу України» від 22 жовтня

докладніше
22 жовтня 2020, 09:55

Члени Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування взяли участь у засіданні Секторальної робочої групи "Децентралізація та регіональний розвиток"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
24 квітня 2020, 14:25

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Позачергове пленарне засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання

Для участі у засіданні зареєструвалися 332 народних депутатів.

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков відкрив позачергове засідання Верховної Ради.

Дмитро Разумков повідомив, що Президент України 23 квітня звернувся із повторним листом, яким уточнив порядок денний сьогоднішнього позачергового засідання, виключивши законопроекти «Про Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві» (№3205) та альтернативний до нього №3205-1, а також «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення відповідальності за формування системи ціноутворення в будівництві автомобільних доріг загального користування» (№2234)

Від депутатських груп "За майбутнє" та "Довіра" виступив народний депутат Сергій Шахов.

Від фракцій політичної партії "Європейська Солідарність" та політичної партії "Голос" виступила народний депутат Ольга Стефанишина.

Верховна Рада перейшла до розгляду проектів постанов Верховної Ради «Про скасування рішення Верховної Ради України від 16 квітня 2020 року про прийняття в цілому як закону проекту Закону України "Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо протидії зловживанням прав народних депутатів у ході законодавчої процедури"» №1043-П, 1043-П1, 1043-П2, 1043-П3.

Проект Постанови №1043-П представив її автор народний депутат Тарас Батенко.

Голова Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України Сергій Кальченко повідомив, що Комітет пропонує Верховній Раді визначитись щодо даних проектів шляхом голосування.

Підчас обговорення прозвучала думка, що даний Закон обмежує права народних депутатів.

«За» проект Постанови №1043-П проголосували 56 народних депутатів.

Проект Постанови №1043-П1 представив народний депутат Олександр Дубінський. Проект підтримав 71 народний депутат.

Проект Постанови №1043-П2, який доповів народний депутат Антон Поляков, підтримали 48 народних депутатів.

Народний депутат Ольга Василевська-Смаглюк представила проект Постанови №1043-П3. «За» проект Постанови проголосували 53 народні депутати.

Від фракцій політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" і політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" виступив народний депутат Олександр Колтунович.

Головуючий оголосив до розгляду проект Постанови Верховної Ради «Про скасування результатів голосування Верховної Ради України від 16.04.2020 року про  прийняття в другому читанні як закону проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"» (№2653-П) і надав слово для виступу народному депутату Антону Полякову.

Голова Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України Сергій Кальченко зазначив, що проект не відповідає Регламенту Верховної Ради. Комітет пропонує Верховній Раді визначитись щодо даних проектів шляхом голосування.

Проект постанови №2653-П набрав 43 голоси.

Народні депутати 295-ма голосами прийняли за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо безпеки використання ядерної енергії» (№2372). Також було прийнято рішення про скорочення термінів подання альтернативних законопроектів

Народні депутати 321 голосом включили до порядку денного проект Закону «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо штрафних балів» (№2809). Законопроект розглядався без обговорення.

Проект Закону був підтриманий за основу 318-ма народними депутатами і 302-ма – в цілому.

Проект Закону «Про внутрішній водний транспорт» (№1182-1-д) розглянуто у повторному першому читанні. Верховна Рада прийняла проект Закону за основу 243-ма голосами.

Верховна Рада включила до порядку денного проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України (щодо врегулювання кризи неплатежів на ринку електричної енергії та питання сертифікації оператора системи передачі)» (№3364). За таке рішення проголосували 233 народних депутатів. Також було підтримано скорочення на половину строків підготовки законопроекту – 251 народний депутат проголосував «за».

Проект Постанови «Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування оприлюднених у ЗМІ фактів можливих корупційних дій посадових осіб органів державної влади, які призвели до значних втрат дохідної частини Державного бюджету України» (№3358) доповів народний депутат Іван Крулько.

Із співдоповіддю виступив голова Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України Сергій Кальченко. Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді прийняти постанову із його пропозиціями щодо зміни персонального складу комісії та зміни у пункті 8 розділу І проекту Постанови замінивши слова «Генеральній прокуратурі України» на слова «Офісу Генерального прокурора», і прийняти рішення відповідно до частини третьої статті 138 Регламенту Верховної Ради України (Постанова має набрати 226 голосів, оскільки проектом вносяться зміни до складу діючої ТСК).

В обговоренні виступили представники фракцій і груп.

Дмитро Разумков повідомив, що, у разі ухвалення проекту Постанови, «ближчим часом будуть зареєстровані і проголосовані зміни, щоб подивитися більший широкий проміжок часу. Щоб, якщо є факти корупції, то вони були виявлені».

Постанову №3358 підтримали 324 народних депутати.

Головуючий закрив позачергове засідання Верховної Ради.